6

Dwie dziewczynki i matka w szambie. Znaleziono nóż i list pożegnalny. Co wydarzyło się pod Koninem, późnym wieczorem w ostatni dzień sierpnia?

W niedzielę, 31 sierpnia, o godzinie 22:18 służby z Konina otrzymały zgłoszenie o trzech osobach, które wpadły do szamba w miejscowości Helenów Pierwszy (gmina Kramsk). Na miejscu prowadzono intensywne działania ratunkowe.

Ze zbiornika wydobyto 32-letnią kobietę oraz jej dwie córki w wieku 6 i 7 lat. Lekarz stwierdził zgon matki. Dzieci, wyciągnięte bez funkcji życiowych, trafiły do szpitala — mimo reanimacji nie udało się ich uratować. Zgłoszenie przekazał ojciec dziewczynek, który zaniepokoił się nagłym zniknięciem bliskich i śladami w rejonie szamba.

Jak się okazuje na jaw wychodzą nowe fakty.
Wedlug nieoficjalny informacji, matka miała zostawić list pożegnalny. W szambie znaleziono nóż. Według jednej z osób, które były na miejscu kobieta miała podcięte gardło.
Prawdopodobnie odebrała życie dziewczynkom a później sobie.
Prokuratura potwierdza, że wszczęto śledztwo w kierunku zbaojstwa dziewczynek. Informuję również, że nikt w tej sprawie nie został zatrzymany.

Z pewnością jest to jedna z najbardziej dramatycznych i przykrych spraw w tym roku.

5

@maciar mój dzisiaj tez do przedszkola pierwszy dzień, a drugi do żłobka
No po dzieciach to widać najbardziej chyba ten upływający czas

A co do budowy domu, to nie ma tego złego, chociaz Ci po roku nie popęka i nie siadzie :)

0

@FcPortoFan1999 on nie jest brudny, tylko czarnoskóry, rasisto.

0

@Seledynowy a ja uważam, że nie jest tak źle jak się tu pisze. Flick ewidentnie czegoś szukasz bo co chwila wychodzimy innym składem. Wczoraj przekonał się, że Eric to albo prawa obrona, albo ławka. Z przodu tworzymy sobie sytuację, tylko standardowo ich nie wykorzystujemy. Przecież gdyby Raphinia albo Olmo strzelili chociaż po jednym golu z tego co mieli, to byśmy mówili o spokojnym zwycięstwie.
Poza tym, Rayo często nam sprawiało problemy.
Ja tam patrzę z optymizmem i o wiele bardziej wolę oglądać Barcelonę, niż reprezentację, której notabene nie oglądam :D

2

Jakby tego było mało, to jeszcze ta nikomu niepotrzebna przerwa reprezentacyjna.

2

@kanver_ a i tak po Garcii, najlepszy w naszych szeregach. To wiele mówi o reszcie.

14

Eric Garcia nie ma prawa grać na stoperze. Dzisiejszym meczem przypomniał, dlaczego wielu chciało go sprzedać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Hshdhrhdh elegancka emerytura w słonecznej Italii. Trochę odskoczni od deszczowej Anglii.

1

@Kgorecki2500 dobrze, że nie masz dzieci, bo byś musiał powiedzieć do nich tak
Dzieci, jutro nie ma obiadu, podziękujcie Juventusowi ;D

11

@Kessie pudło z karnego, słupek z 5 metrów na pustą i żółta kartka za symulkę?

1

Ależ GP we Wrocławiu. Kolejna fenomenalna runda w wykonaniu Kurtza, Zmarzlika i Bewleya.

0

@michal26 a na lidze często jest 61-62
Więc jest różnica

0

@michal26 Janowski mówił, że inny tor niż na lidze
@Criss18Barca i pierwszy raz w karierze wygrał rundę zasadniczą z kompletem 15 punktów ;)
Ten stadion jest stworzony do takich turniejów. Fenomenalny tor, zmodernizowany obiekt, dostosowany do takich imprez.

0

@Hshdhrhdh dzisiaj 2-2 mili Panowie

0

@July_6_BcN Pani prawnik i taki byk? Wyhodował*

1

@Kgorecki2500 on raczej sympatyczny się wydaje. Jak go widziałem, to ktoś go prosił o zdjęcie i też zrobił.

1

@Kgorecki2500 też go widziałem kiedyś

0

@partymaker mi tam wszystko działa, zero reklam.

0

@ArcziArtt priv

1

@JohnKennedy jak to nie? Jeżeli problemem są reklamy, to jak je wyłączę/zablokuje, to co będzie problemem?
@macio_944 mamuśki są nadal, tylko nie dla psa kiełbasa ;D

7

XXI wiek, masa adblokow, czy nawet samych przeglądarek bez reklam, ale ludzie zamiast to ogarnąć, to wolą napisać pińcet komentarzy o złych reklamach. Fenomenalne zjawisko.

1

@Ryse
1. Celta Vigo - Betis Sevilla X/-2.5/1-1
2. Elche - Levante 1/-2.5/1-0
3. Valencia - Getafe 1/-2.5/1-0
4. Alaves - Atletico Madryt 2/-2.5/0-1
5. Real Oviedo - Real Sociedad X/-2.5/1-1
6. Girona - Sevilla 2/+2.5/1-2
7. Real Madryt - Mallorca 1/+2.5/3-0
8. Celta Vigo - Villarreal 2/+2.5/1-3
9. Real Betis - Athletic Bilbao X/-2.5/1-1
10. Espanyol - Osasuna 1/-2.5/2-0
11. Rayo Vallecano - FC Barcelona 2/+2.5/2-4

2

@Aragorn33 widze, że jesteś inteligentną osoba, nie szkoda Ci czasu i życia, na te wszystkie afery, na które i tak nie mamy wpływu? Bo bardzo aktywnie uczestniczysz w życiu forum, zwłaszcza, jeśli chodzi o kwestie polityczne.

0

Ktoś partyjkę w tysiąca na kurniku?

0

@graco14 być może, ale obie akcje, po których padł gol, zaczęły się dużo wcześniej, a nie tylko wspominacie o stracie i ręce. Więc było dużo czasu, na przerwanie akcji, co myślę, że Gaviemu mogłoby się udać.

5

@ranger3120 no przecież to napisał

0

@ShawnC z Casado 2 bramki stracone, z Gavim żadna.
Wiem, że to jeden mecz, dlatego poczekajmy i zobaczymy co się wydarzy dalej. Jak wspomniałem, z przodu jest komu kreować, a takiego przecinaka jak Gavi brakowało na boisku.

1

@ShawnC jest dylemat, bo Casado potrafi dać fajne podanie czy to za plecy, czy przeszywające linie rywala, ale w obronie często nie daje rady.
Natomiast Gavi to typowy box to box, fajnie rzuca piłki też na boki, ale przede wszystkim w obronie daje o wiele więcej. Wczoraj tez przerwał kilka groźnych kontr rywala.
Na kogo postawić? Ja bym mimo wszystko dał Gaviego, bo z przodu jest kim kreować, a bronienie nam nie idzie. Z Gavim na 0 z tyłu.

40

Leszek Orłowski w 47 minucie mówił, że dziś pożegnanie z tymi strojami że będzie to smutne pożegnanie. Co ekspert, to ekspert.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?