0

@LeszekFCB no ja to mam to szczęście, że nie muszę korzystać z tego, bo już swoją drugą połówkę mam, ale jak widzę niektóre opisy, to współczuję szukającym :)

0

https://ibb.co/TqNfg4db
@Marta grzechu warta ;D

Potem się dziwić, że nawet takie dobre chłopaki jak nasz Kucharek nie mogą znaleźć miłości, jak księżniczki mają takie wymagania ;D

0

@pt9 no ale ktoś też na to pozwala, więc to tam należy szukać problemu. Moja kuzynka 3 lata walczyła z konserwatorem zabytków, bo na posesji mieli waląca się stodołę, która uznano za zabytek. Wstrzymywali jej budowę, a potem narzucali właśnie jaki ma być dach, kolor dachówki itp. (pomijam ile kasy straciła)
Dla mnie to z jednej strony chore, że na mojej posesji mam tyle ograniczeń, ale z drugiej, tak jak piszesz, można by zrobić to gustownie. Tylko nie w tym kraju, gdzie wystarczy mieć kasę albo znajomości i możesz robić co i jak chcesz.

0

@buglikos szansę są zawsze, ale nie wydaje mi się, żeby to miało miejsce. Już w tamtym sezonie byliśmy znacznie lepsi, a w PK wygraliśmy po dogrywce. Za Guardioli też byliśmy dużo lepsi, a potrafili z nami wygrywać.
Tu często decyduje dyspozycja dnia, jakaś jedna decyzja, jedno wydarzenie boiskowe.

1

@Ryse nie będę Ci roboty dokładał :)

1. Real Betis vs Deportivo Alavés 1/ +2.5/2:1
2. RCD Mallorca vs Celta Vigo 2/+2.5/1:2
3. Atlético Madryt vs Elche CF 1/+2.5/ 3:0
4. Levante UD vs FC Barcelona 2/+2.5/1-3
5. CA Osasuna vs Valencia CF 2/-2.5/0-1
6. Real Sociedad vs RCD Espanyol 1/-2.5/2-0
7. Villarreal CF vs Girona FC 1/+2.5/3:0
8. Real Oviedo vs Real Madryt X/-2.5/1-1
9. Athletic Bilbao vs Rayo Vallecano 1/+2.5/3:2
10. Sevilla FC vs Getafe CF 2/-2.5/0:1

0

@Criss18Barca no oni w tym sezonie to kombinują jak koń pod górę. Tam każdy z każdym nu.erem już chyba jechał, a efekt? Mizerny.
Mają farta, że się Pawlicki połamał i wraca po kontuzji, to może wygrają z nimi ten dwumecz i zapewnia utrzymanie. Bo tak, to baraż jak nic, a nie byli by tam faworytami dużymi.

1

@mkord odpuść, nie ma sensu ;)

1

Gdy kibicowanie wejdzie za mocno :D
https://ibb.co/bjg9BXzX

Przyznawać się, który tak balkon udekorował? :)

0

@Karol145 być może, ale ja tego nie widziałem, a wiem też, że gdy on miał prime, to piłka była zupełnie inna. Teraz jest o wiele większy nacisk na taktykę, schematy. Jak widzę, ile tam mieli miejsca napastnicy, to niewyobrażalne.

5

@Karol145 @capricornusjrk @JohnKennedy dla mnie właśnie ten prime jest decydujący, Robert to golleador, ale to Suarez był częścią najlepszego trio w ataku w historii
To on potrafił przerwać dominację Messiego i CE i zdobyć Złotego Buta.

Co do Ronaldo, niestety byłem za mały, żeby go oglądać.

7

@JohnKennedy od kiedy na Suareza mówi się Robciu?

0

@Ryse a w Kicktiperze zapomnieliście typować :D
Czy konieczne jest pisanie wyniku 2-0 i dopisywanie 1/-2.5? Jest to dla Ciebie spore ułatwienie, czy bez znaczenia?

2

@clyde no to pewnie będzie każde jedne zgłoszone polowanie, więc aż takiego wrażenia to nie robi.
Takie zbiorowe polowanie zawsze się kończy upolowaną zwierzyna, jest sporo myśliwych, mają naganiaczy

A takie pojedyncze polowania, to często gęsto bez "ofiar" :)

0

@clyde takich zbiorowych? Czy solo? Bo teoretycznie myśliwy to codziennie sobie może iść na polowanie.

0

@PW27 w meczu z Osassuna, gdy graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla Lewego, asystował przy golu na 2-1

Chodziło o kluczową asystę, czy takie przeszywające podanie?

1

@Faro no jak dla mnie to 3 dni
Blisko 76 godzin, to ni cholery nie są dwa dni

0

@maroon dostał do pustej, bo konflikt się zaczął kilka dni przed tym dramatem, więc nie wiem co by się musiało stać, żeby ktoś na myśliwych spojrzał łaskawym okiem (chodzi o osoby neutralne).
@Starrk no coś w stylu jak pisał maroon, że to wypadek, że właśnie nie zabity, tylko zmarły, że będą konsekwencje
A później udostępnił rolkę jakiegoś myśliwego, który się żali, że był na nich hejt, a teraz to już w ogóle będzie dramat

7

@NeroTFP1 ostatnio jest mała wojna na linii Litewka-Możdżonek.
Poseł atakuje myśliwych, a były reprezentant w siatkówce to nawet prezes Rady Naczelnej PZŁ. No to dostał do pustej Litewka, jeszcze widząc komentarz do sprawy Możdżonka.
Tutaj zostało złamanych tyle przepisów, że nie da się tego wytłumaczyć.

0

Czy w grudniu będzie jeszcze jakiś turniej, w którym udział weźmie PSG czy mi się coś ubzduralo?

0

@Litman ach ten zmiażdżony na wyjeździe Lech 1-1 :/

1

@escarabajo czy tam jest jakiś wymóg, że 3 zawodników minimum musi być pochodzenia saudyjskiego? Bo patrzę w składy i akurat po 3 mają obie ekipy w pierwszym składzie.

0

@Czajka90 zależy, bo są artyści, którzy by chcieli "pracować", czyli nic nie robić, a dostawać kasę i zmieniają co chwila robotę w poszukiwaniu takiej
Ale są też tacy, którym zwyczajnie coś może nie odpowiadać, wtedy fajnie, że się nie cackaja, tylko stawiają sprawę jasno.
Domyślam się, że z punktu widzenia pracodawcy jest to bardzo irytujące, ale takie czasy. Teraz ludzie potrafią się postawić.

2

@July_6_BcN w dzisiejszych czasach, jesteś ewenementem na skalę światową, tak trzymaj :)

1

@July_6_BcN edytowalne, takie moje zdanie na ten temat :)

2

@July_6_BcN a czy ja coś takiego napisałem? :)
Jaki dwie osoby, świadomie,bez nacisków na to idą, to tylko pozazdrościć wstrzemięźliwości i wytrwałości.
Ja jednak stawiam sex dosyć wysoko w życiu i uważam, że fajnie byłoby się "dotrzeć" przed :)

4

@July_6_BcN czyli sex dopiero po ślubie?
Dobra, edytowałaś :)

4

@mordini123 lepszych? To jest profesjonalista, zarabiający setki tysięcy rocznie. Daje Ci piłkę i kopiesz lepiej niż on. Oni to z zamkniętymi oczami powinni dośrodkowywać że stojącej piłki.

0

@TikiTakaEnMiCorazon bo nie wygrywają 5-0 w 40. minucie? Litości.

2

@LambiPL bez przesady, przecież widać, że jest opieka medyczna i w przypadku problemów, to by ją wyciągnęli szybciej

0

@FCB_dimiC w przypadku urazów głowy, sędzia może przerwać grę w dowolnym momencie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?