mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeszekFCB no ja to mam to szczęście, że nie muszę korzystać z tego, bo już swoją drugą połówkę mam, ale jak widzę niektóre opisy, to współczuję szukającym :)
0
https://ibb.co/TqNfg4db
@Marta grzechu warta ;D
Potem się dziwić, że nawet takie dobre chłopaki jak nasz Kucharek nie mogą znaleźć miłości, jak księżniczki mają takie wymagania ;D
0
@pt9 no ale ktoś też na to pozwala, więc to tam należy szukać problemu. Moja kuzynka 3 lata walczyła z konserwatorem zabytków, bo na posesji mieli waląca się stodołę, która uznano za zabytek. Wstrzymywali jej budowę, a potem narzucali właśnie jaki ma być dach, kolor dachówki itp. (pomijam ile kasy straciła)
Dla mnie to z jednej strony chore, że na mojej posesji mam tyle ograniczeń, ale z drugiej, tak jak piszesz, można by zrobić to gustownie. Tylko nie w tym kraju, gdzie wystarczy mieć kasę albo znajomości i możesz robić co i jak chcesz.
0
@buglikos szansę są zawsze, ale nie wydaje mi się, żeby to miało miejsce. Już w tamtym sezonie byliśmy znacznie lepsi, a w PK wygraliśmy po dogrywce. Za Guardioli też byliśmy dużo lepsi, a potrafili z nami wygrywać.
Tu często decyduje dyspozycja dnia, jakaś jedna decyzja, jedno wydarzenie boiskowe.
1
@Ryse nie będę Ci roboty dokładał :)
1. Real Betis vs Deportivo Alavés 1/ +2.5/2:1
2. RCD Mallorca vs Celta Vigo 2/+2.5/1:2
3. Atlético Madryt vs Elche CF 1/+2.5/ 3:0
4. Levante UD vs FC Barcelona 2/+2.5/1-3
5. CA Osasuna vs Valencia CF 2/-2.5/0-1
6. Real Sociedad vs RCD Espanyol 1/-2.5/2-0
7. Villarreal CF vs Girona FC 1/+2.5/3:0
8. Real Oviedo vs Real Madryt X/-2.5/1-1
9. Athletic Bilbao vs Rayo Vallecano 1/+2.5/3:2
10. Sevilla FC vs Getafe CF 2/-2.5/0:1
0
@Criss18Barca no oni w tym sezonie to kombinują jak koń pod górę. Tam każdy z każdym nu.erem już chyba jechał, a efekt? Mizerny.
Mają farta, że się Pawlicki połamał i wraca po kontuzji, to może wygrają z nimi ten dwumecz i zapewnia utrzymanie. Bo tak, to baraż jak nic, a nie byli by tam faworytami dużymi.
1
@mkord odpuść, nie ma sensu ;)
1
Gdy kibicowanie wejdzie za mocno :D
https://ibb.co/bjg9BXzX
Przyznawać się, który tak balkon udekorował? :)
0
@Karol145 być może, ale ja tego nie widziałem, a wiem też, że gdy on miał prime, to piłka była zupełnie inna. Teraz jest o wiele większy nacisk na taktykę, schematy. Jak widzę, ile tam mieli miejsca napastnicy, to niewyobrażalne.
5
@Karol145 @capricornusjrk @JohnKennedy dla mnie właśnie ten prime jest decydujący, Robert to golleador, ale to Suarez był częścią najlepszego trio w ataku w historii
To on potrafił przerwać dominację Messiego i CE i zdobyć Złotego Buta.
Co do Ronaldo, niestety byłem za mały, żeby go oglądać.
7
@JohnKennedy od kiedy na Suareza mówi się Robciu?
0
@Ryse a w Kicktiperze zapomnieliście typować :D
Czy konieczne jest pisanie wyniku 2-0 i dopisywanie 1/-2.5? Jest to dla Ciebie spore ułatwienie, czy bez znaczenia?
2
@clyde no to pewnie będzie każde jedne zgłoszone polowanie, więc aż takiego wrażenia to nie robi.
Takie zbiorowe polowanie zawsze się kończy upolowaną zwierzyna, jest sporo myśliwych, mają naganiaczy
A takie pojedyncze polowania, to często gęsto bez "ofiar" :)
0
@clyde takich zbiorowych? Czy solo? Bo teoretycznie myśliwy to codziennie sobie może iść na polowanie.
0
@PW27 w meczu z Osassuna, gdy graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla Lewego, asystował przy golu na 2-1
Chodziło o kluczową asystę, czy takie przeszywające podanie?
1
@Faro no jak dla mnie to 3 dni
Blisko 76 godzin, to ni cholery nie są dwa dni
0
@maroon dostał do pustej, bo konflikt się zaczął kilka dni przed tym dramatem, więc nie wiem co by się musiało stać, żeby ktoś na myśliwych spojrzał łaskawym okiem (chodzi o osoby neutralne).
@Starrk no coś w stylu jak pisał maroon, że to wypadek, że właśnie nie zabity, tylko zmarły, że będą konsekwencje
A później udostępnił rolkę jakiegoś myśliwego, który się żali, że był na nich hejt, a teraz to już w ogóle będzie dramat
7
@NeroTFP1 ostatnio jest mała wojna na linii Litewka-Możdżonek.
Poseł atakuje myśliwych, a były reprezentant w siatkówce to nawet prezes Rady Naczelnej PZŁ. No to dostał do pustej Litewka, jeszcze widząc komentarz do sprawy Możdżonka.
Tutaj zostało złamanych tyle przepisów, że nie da się tego wytłumaczyć.
0
Czy w grudniu będzie jeszcze jakiś turniej, w którym udział weźmie PSG czy mi się coś ubzduralo?
0
@Litman ach ten zmiażdżony na wyjeździe Lech 1-1 :/
1
@escarabajo czy tam jest jakiś wymóg, że 3 zawodników minimum musi być pochodzenia saudyjskiego? Bo patrzę w składy i akurat po 3 mają obie ekipy w pierwszym składzie.
0
@Czajka90 zależy, bo są artyści, którzy by chcieli "pracować", czyli nic nie robić, a dostawać kasę i zmieniają co chwila robotę w poszukiwaniu takiej
Ale są też tacy, którym zwyczajnie coś może nie odpowiadać, wtedy fajnie, że się nie cackaja, tylko stawiają sprawę jasno.
Domyślam się, że z punktu widzenia pracodawcy jest to bardzo irytujące, ale takie czasy. Teraz ludzie potrafią się postawić.
2
@July_6_BcN w dzisiejszych czasach, jesteś ewenementem na skalę światową, tak trzymaj :)
1
@July_6_BcN edytowalne, takie moje zdanie na ten temat :)
2
@July_6_BcN a czy ja coś takiego napisałem? :)
Jaki dwie osoby, świadomie,bez nacisków na to idą, to tylko pozazdrościć wstrzemięźliwości i wytrwałości.
Ja jednak stawiam sex dosyć wysoko w życiu i uważam, że fajnie byłoby się "dotrzeć" przed :)
4
@July_6_BcN czyli sex dopiero po ślubie?
Dobra, edytowałaś :)
4
@mordini123 lepszych? To jest profesjonalista, zarabiający setki tysięcy rocznie. Daje Ci piłkę i kopiesz lepiej niż on. Oni to z zamkniętymi oczami powinni dośrodkowywać że stojącej piłki.
0
@TikiTakaEnMiCorazon bo nie wygrywają 5-0 w 40. minucie? Litości.
2
@LambiPL bez przesady, przecież widać, że jest opieka medyczna i w przypadku problemów, to by ją wyciągnęli szybciej
0
@FCB_dimiC w przypadku urazów głowy, sędzia może przerwać grę w dowolnym momencie