mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN na kolanach do obrazu NMP? Raz szedłem :D
1
@Stinger_ u niej w domu się jadło na słodko, u mnie na słono. Teraz też tak jemy, ona tak, a ja tak. Mieszkamy razem ;)
2
Co tam dzisiaj i Was na obiad? U mnie makaron z serem i stąd moje pytanie, jeśli też czasami jecie, to na słodko (z cukrem) czy na słono (z cebulką, przyprawami?). U mnie zdecydowanie na słono, ale żona i u niej w domu, jak już jeśli, to tylko na słodko. Jak to u Was wygląda?
1
@Eklerek nieraz takich widzę na mieście w takich słuchawkach :D
W sensie z mikrofonem oddającym
1
@Eklerek prawie 700 ocen, średnia 4.9, słuchawki dobre, polecane ale nie, nie będą Cię słyszeć
0
@stone80 podziękujmy 460 (p)osłom z Wiejskiej
3
@Safrani @wyrek @culedawid wszystkie Wasze propozycje mi odpowiadają, bo na każdą się łapie :D
0
@gumaz niektóre dzisiejsze gwiazdy takie kompilację mają z całego sezonu, a tutaj mamy kilka urywków z jednego meczu haha ;D
1
@Stinger_ no Panie Boniek, zwracam honor :)
0
@Criss18Barca też tak postawiłem w aplikacji PGE Ekstraliga :)
Ale nie wygląda to zbyt dobrze narazie ;D
0
@IronMan43 tam nie ma juniorki na wyjazdach, plus Lambert jeździ słabo we Wrocławiu. Sam Dudek i Emil może nie wystarczyć. Ja jednak stawiam, że Sparta zrobi te 52 punkty.
1
@FCB24 Polonia się zesrała metr przed kiblem :D
1
@Kessie https://streamable.com/r2gh7h
A tu żona na wywiadzie :D
1
@Unique nie mogę się zalogować, więc pewnie jakieś problemy maja
1
@kubix05 dokończę gofry i możesz nalewać, to akurat na drugą nóżkę będzie :)
1
@MesQueUnClub_87 nie da rady, dwójką małych dzieci w domu chora
@Danny Gaucho i tu mnie przekonałeś :)
@JohnKennedy finał jest dopiero o 22, pozostałymi sportami się nie interesuje, podziwiam, że niektórzy oglądają jak pedałują kilka godzin :)
@Criss18Barca to już chyba żeby dodać jakiś emocji sobie dzisiaj, doładuje pierwszy raz od bardzo dawna konto na fortunie i coś obstawie w el. MS
2
Ależ dzisiaj żałosna sportowa sobota się trafiła. Nie ma nic ciekawego.
Jeszcze pogoda za oknem taka piękna...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@esem91 przecież jakby z tego poszła kontra i 2-0, to chłop byłby skończony
Jak to detale decydują ;)
1
@Kgorecki2500 więcej się chwal ile zarabiasz na uberze i kuponach. Właściciel wszystko czyta i teraz musisz ponieść konsekwencje.
2
@July_6_BcN potwierdzam :)
1
@CurryTheGoat30 w tym kraju jest ktoś, kto faktycznie się zna na piłce? :D
0
@MateS spokojnie Mati, jeszcze nic nie zrobił :)
0
@gumaz Wrocław robi w niedzielę Toruń i pojedzie w finale z Motorem
Ale osobiście uważam, że finał bez względu na rywala wygra Motor, ale bardziej w tym finale postawiłby się Apator. Przede wszystkim dlatego, że u siebie by wygrali, bo we Wrocławiu Motor lubi jeździć, a i siebie to jest twierdza.
1
@gumaz ja zamieniłem małe miasteczko oddalone 80 km od Wrocławia, właśnie nas stolicę Dolnego Śląska
2
@Frimpong mój po 3 w przedszkolu, a młodszy w żłobku po 2 :D
3
@poskus paradoksalnie z Finlandia może być dużo gorzej, bo to my będziemy raczej prowadzić grę z ataku pozycyjnego, co nie jest naszą mocną stroną.
Dlatego powtórzę jeszcze raz, dzisiejsza piłka jest tak fizyczna, że możesz odstawać technicznymi umiejętnościami, ale prawie wszystko można nadrobić walecznością i fizycznością.
Stąd takie niespodzianki jak wczoraj, czy straty punktów Barcelony z Rayo.
Trzeba zapierdzielac, taki morał ;)
0
Anisimowa drugi finał WS i znowu mogą być ciężary. Jeszcze jak wrócą demony z poprzedniego, to głowa może nie dojechać i się skończy kolejnym pogromem.
0
@LeoMessiiBarcaPepa no z 15-16
Czyli półdystans na moje
3
Dobrze, że to nie but Lewego ;D