5

Nawrocki na młynie w Gdańsku :D

1

@Ryse a jakby to wyglądało?
Jest aplikacją kicktipp to może tam by to zorganizować? Żebys nie musiał liczyć samemu, tylko wszystko automatycznie. Aplikacja darmowa i przejrzysta.

0

@Criss18Barca próbują urozmaicać, a prawda taka, że gówno z tego wychodzi. Cała runda zasadnicza praktycznie nie ma sensu, jak o losach i tak decydują Play offu i Play downy

1

@Czajka90 nie mam z tym problemu, ale nie robię tego zbyt często,to może dlatego lubię ;)

4

Jakiś gen Manchesteru mu jednak jeszcze został ;D

1

Się śmialiśmy z piłkarek na Euro jak strzelały, a dzisiaj Panowie ten sam poziom ;D

0

@michal26 też tak myślę. Dodatkowo uważam, że ten rodzinny team nie działa jak należy. Być może zmiana otoczenia, łącznie z klubem by mu wyszła na dobre. Z drugiej strony, 34 lata, to nie jest oczywiście wiek, żeby już kończyć, ale życie prywatne poukładane, finansowo zabezpieczony, to już się nie chce ścierać. Wydoi teraz trochę Wrocław jeszcze z kasy i odejdzie jako legenda.

0

@michal26 kolejny raz mijasz się z prawdą. W 2023 Dudek miał niższa średnia, niż nawet Maciek w tym roku. Zaliczył równie spektakularny zjazd co Magic. On był nawet wicemistrzem świata, a Magic ma ten jeden medal tylko dlatego, że odpalili ruskich.

0

@Criss18Barca ciekawe czy Janowski będzie jeszcze stanie się odbudować jak Dudek. Oboje mieli slabsze ostatnie sezony, ale w tym, Patryk jest fenomenalny. Fajnie jakby Magic jeszcze wrócił do czołówki, ale obawiam się, że to już się nie wydarzy

8

@JohnKennedy Krzysztof Jarzyna że Szczecina

9

@JohnKennedy naprawdę? 300 000 na poszerzenie oferty o lody, to dla Ciebie spoko?
Chyba, że Ci o inne lody chodzi

1

@macio_944 ale on nie jest instytucją państwową, tylko prywatną osoba.
Równie dobrze można mieć do Ciebie pretensje, że będziesz na tej stronie tylko z Realem. Czemu nie z Arsenalem, Interem? Traktujmy równo wszystkich ;Do

P.S
Jazda z madryciokami

0

@Ojciec_Dyrektor dlaczego tak uważasz?

4

Chciałbym tylko przypomnieć, że ci zawsze wielce pokrzywdzeni pracodawcy, podczas covidu, też dostali potężne pieniądze, a ich przeznaczenie nie było weryfikowane praktycznie wcale.
Dzisiaj wyciekła ta afera z KPO, chciałem sprawdzić swoją firmę, a po nitce do kłębka doszedłem do ogólnej pomocy publicznej dla tego przedsiębiorstwa. Okazuje się, że z tarczy dostali ponad 1.1 mln złotych. Zamknęli zaklad na 3 tygodnie (urlop wypoczynkowy), a później w sierpniu na urlop (co roku mamy w sierpniu 3 tygodnie zamkniętą firmę) ale już bezpłatny.
Tak się robi pieniążki.

0

@Starrk jest na macierzynskim na drugie dziecko

0

@szymek029 no ja np. pobieram 1500 babciowego, a z dziećmi i tak siedzi żona, bo jest na macierzyńskim. Ale w teorii oboje jesteśmy zatrudnieni, więc mamy prawo do tego programu. Takich sytuacji przypuszczam, że jest więcej.

2

@Hindus bez przesady, nie aż tak :D
Ale widząc niektórych kibiców Realu, to co wygadują, to się czasem zastanawiam, jakie tam procesy myślowe zachodzą w ich głowach, stąd taki uszczypliwy żarcik, nic osobistego. Akurat ten użytkownik jest normalny :)

0

@DonCarletto no widać, że Madryciok :D
Wracalem z roboty rowerem, w tamtej chwili byłem głodny i w tamtej chwili poczułem aromat polskiej, śląskiej, kielby.
No nie jestem wróżka i nie wyczaruje sobie działki, grilla, kiełbasy w 10 sekund.

0

To uczucie, gdy wracasz głodny z pracy, przejeżdżasz obok ogródków działkowych, a tam ktoś grilla pali. No czujesz tą kiełbaskę, ale musisz obejść się zapachem.

4

@Faro jak Ty się sam oraz chłopie. Przecież on jest zły nie dlatego, że schodzi na ławkę...
A coo jest w złego w tym, że dał wyraz niezadowoleniu hiszpańskiemu sędziowaniu? Moim zdaniem ma jaja i właśnie to pokazał.

0

@Filipem ale jako osoba trenująca, widząca jak wygląda społeczeństwo można coś już tam wywnioskować :)
@Fake69 ja akurat ostatnio odpuściłem praktycznie całkowicie ćwiczenia, ale w takim swoim piku formy, podciągnąłem się 19 razy siłowo, nachwytem, bez żadnego bujania, pełne opuszczenie, broda nad drążek. Dlatego wiem, że te 20 podciągnięć to jest już kozak.

0

@Filipem 99% a nie 90, jeśli mówimy o prawidłowych, siłowych pociągnięciach. To jest naprawdę Kozak wynik ;)

2

@mekston podziwiam za te wyliczenia i kombinacje :D

1

@wojopancer warto odnotować, że gol nie został uznany z powodu pozycji spalonej

5

@Criss18Barca ale bez przesady, że 8 stopni. Mamy środek lata. Te ~15 powinno być. Przecież nie będę jeździł w rękawiczkach w sierpniu na rowerze. Dzisiaj się mocno zdziwiłem.

0

Były jakieś zadymy przed meczem, czy spokojnie?

2

@Popitek12 nie wiem, ale mam przeczucie, graniczące z pewnością, że będzie/będą kandydat/kandydaci pokroju Stanowskiego. Śmierdzi mi tu jakimiś jutuberami czy innymi influencerami w nadchodzących wyborach prezydenckich.

10

@NeroTFP1 ja wiem, że z wiekiem może być inaczej, ale patrzę na moich małych chłopaków i w ogień bym za nimi skoczył, tym bardziej, gdyby ktoś im robił krzywdę. Więc nie mogę pojąć, jak "rodzice" mogą tak traktować swoje dzieci.

1

@Faro co chwilę jeżdżę po jakimś błocie czy jakieś krzaki zahacze, później kercherem myje, raz na jakiś czas prysne czymś łańcuch i jeżdżę.
Jak jeździsz tylko koło komina, to co tu więcej chcieć?

7

@draxidox kamerzysta co sobie z kiepem stoi ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?