2

@BHAFCB
Twoje rymy są nędzne i słabe,
Dlatego dam Ci dobrą radę
Nie bierz się za coś, czego nie umiesz
Bo niepotrzebnie się produkujesz

7

@jacobFCB może głupi komentarz, ale jakbyś potrzebował jakiś ubranek czy cos, to pisz śmiało. Moje chłopaki powyrastali już z takich małych, chętnie oddam

Trzymaj się, nawet nie potrafię sobie wyobrazić przez co przychodzisz.
Gdy żona mi rodziła 9 miesięcy temu drugiego syna, myślałem o takim scenariuszu, a co jak będą komplikacje i trzeba będzie wybierać pomiędzy dzieckiem a żoną. To było tak straszne uczucie, a Ty przeżyłeś to na własnej skórze. Nie ma słów, żeby opisać ogrom tragedii, ale dobrze, że wiesz, że masz dla kogo żyć. Kiedyś Ci dzieci podziękują i docenia co dla nich zrobiłeś, robisz i zrobisz.

Zdradzisz ile dzieci mają lat?

3

@JohnKennedy Ty byś miał problem sam stelaż podnieść pewnie

0

@CarlesLegend5 zdecydowanie. I tak jak sam z siebie w telewizji nie obejrzę, tak mam ochotę się wybrać na taki Śląsk (bo mieszkam we Wrocławiu).
To zupełnie inne emocje, otoczka, kibice, duży stadion.

1

@CarlesLegend5 humorystyczny komentarz. Oczywiście, że trafiają się dobre mecze, piękne bramki i emocjonujące momenty ;)
Ale jest też dużo paździerza, są układy, granie po znajomości itp.
A już najbardziej, nieproporcjonalne umiejętności do zarobków :)

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo czym się zajmujesz w życiu? Studiujesz, pracujesz?

2

@Mixtape ekstraklasa
Fajny meczyk

Wybierz jedno ;D

0

@agaFCB ja to mogę Ci tylko napisać, że po tym, co tutaj nieraz czytam, czy widzę w necie,to współczuję Tobie i innym kobietom, że trafiają na takich "mężczyzn"

Tak wiem, kobiety też nie są święte, ale ja jestem facetem i odnoszę się do tej grupy.

0

W telewizorze mam apke C+. Odpalam, wszystko ładnie, ale jak już włączę dany kanał, to obraz jest czarno biały. Tylko w tej aplikacji tak mam. Miał ktoś podobnie? Google mówi, żeby wyłączyć jakaś skalę szarości, ale w ustawieniach tv tego nigdzie nie ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Eklerek ale tam to chyba wszyscy geje, no bo pedałują

2

@gaucho104 to wszystko jest bardziej złożone :)
Są himalaiści, którzy się porywają z motyka na księżyc i potem jest tragedia.
Są ludzie, którzy są aktywni fizycznie i bez problemu i żadnego doświadczenia wejdą na najwyższe szczyty Tatr, a będzie osoba, co ma więcej sprzętu niż talentu i będzie go trzeba ratować.
Jedynie skrajnie idiotyczne przypadki, powinny być pociągane do odpowiedzialności i ponoszenia kosztów.
Dzisiaj mi się wyświetlił filmik z ratownikiem TOPR (ale filmik starszy), opowiadał jak jednego dnia, dwie osoby zginęły pod Rysami, w tym Ukrainiec, który szedł z dwoma kolegami, w kompletnie niedostosowanym obuwiu do warunków.

0

@ShawnC jednak scena, wizualizacje, pirotechnika, w połączeniu z muzyką robią ogromne wrażenie :)
To nie będzie to samo

12

@lithotripter ktoś jej ładnie w komentarzu napisał
"A czy zwracanie uwagi Księżnej Kate jest zgodne z zasadami savoir-vivre'u?" :D

0

Scena Tomorrowland spłonęła, ale organizatorzy zapewniają, że festiwal się odbędzie :o

4

@Szalik nie wydaje mi się, żeby dalej grali, ona tam robiła 70% roboty (liczone ze wzoru Hajty). Myślę, że zrobią taki jeden pożegnalny duży występ na jej cześć, będą ją wspominać, zdradza jakieś niepublikowane dotąd ciekawostki, historię itp. będzie dużo wspomnień, dużo łez i takie zakończenie by chyba było najlepsze moim zdaniem.

1

@Kgorecki2500 przecież powiedział, że nie będzie grał, dopóki będzie Probierza. Już go nie ma, więc Robert normalnie wraca do kadry. Tylko czy to nie będzie powrót w stylu z deszczu pod rynnę? ;D

0

@partymaker bo w Barcelonie mają tyle, że nikt im tyle nie da w innym klubie.
A jak jest zawodnik, który zarabia 5 mln i tyle dostanie w innym klubie, to idzie.

1

@gaucho104 takie życie
Kuzyn mojej żony sprzedawał kiedyś auto, Scenica, pojechał do klienta, żeby obejrzeli (co już jest mega sprawa, bo to zazwyczaj klient się musi fatygować). Obejrzeli, przejechali się, zdecydowali, że biorą. Umówili się następnego dnia, że pojadą jeszcze na stację kontroli pojazdów. Wszystko git, podpisali umowę, kasa do ręki i elo. Następnego dnia,babka dzwoni, że klima nie działa i pretensje, straszenie sądami.
Teoretycznie mogli jej nie sprawdzić, ale jeździli po mieście w sierpniu, środek lata, więc musieli z niej korzystać. Pech chciał, że coś się popsuło następnego dnia.

3

@Aragorn33 może dlatego, że kilka dni temu skończył 18 lat? Ale mogę się mylić :D
Dziwne, żeby w wieku, gdzie się uzyskuje pełnoletność, miał zapchaną gablotę trofeami ;)

5

Wygrał ME, jako zawodnik, a nie trener ;D

0

@Uukasz_93 i jak taki gość bez ambicji, doszedł tak wysoko?

2

Siema
@Hadziuk, dawaj na ławeczkę pod sklep, zaraz otwierają to @Pietrek skoczy po Mamrota

0

@Bulbazaur17 tak, nawet dosyć często :D

9

@Eklerek najgorsze co można zrobić, nauczyć kobietę i przyzwyczaić do takich "minimów", a potem płacz i kłótnie, jak raz nie przyniesie ;D

6

@Danny Gaucho @July_6_BcN chodzi od rana po LR i sieje ferment, czego i z kim to ona nie robiła na tej imprezie, a gawiedź łyka

25

@Zoker doskonale Cię rozumiem, też nie dostałem zaproszenia...

1

@Gronek dojść do finału, w którym pokona przeciwnika.
@Transu96 już nie ma grup ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?