mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho pewnie dlatego, że takich dziennikarzy sportowych jak on są dziesiątki, a to co robi teraz, jest czymś nowym i ze świecą szukać kogoś takiego.
Ja tam go lubię, śmiesznie się tu czyta ból czterech liter wielu użytkowników, którzy go wyzywają od pisiora, hipokryty itp.
Akurat co do hipokryzji, to każdy jest hipokrytą, z tym, że on jest osobą publiczna, to łatwiej to zauważyć.
Robi dobra robotę, dostarcza spoko kontent, ma cięty język.
Dla mnie się podoba.
16
@macio_944 oni są regularnie weryfikowani w Stanach przez lepsze ekipy, to co dopiero tutaj :D
Tam nie ma obrony i bramkarza, więc to będą wysokie porażki
1
@Criss18Barca to latanie po płocie przy takich prędkościach to coś pięknego :)
Ogólnie Lindgren wybierał 3 w LCQ i wygrał i Bewley też w finale wybierała 3 i wygrał. O ile na takich wyższych tirach Zmarzlik by tych Panów wczoraj poustawiał, tak na szerokich nie ma podjazdu, zwłaszcza do Bewleya, co ten chłopak tam wyczynia.
2
@esem91 z kolegą się w typera bawimy, wytypowałem idealne top4 dzisiaj :D
https://ibb.co/SX7xstcp
@michal26 @Criss18Barca
0
@Criss18Barca jest kocur, ale ostatnie padolino pokazało kolejny raz jego hipokryzję. On tak jeździ cały czas, ktoś w końcu raz z nim tak pojechał to się położył.
0
Probierz jako selekcjoner reprezentacji zrobił skromne 4.5 mln złotych. Jakieś 200 tysięcy miesięcznie. Się dziwić, że nie chciał odchodzić :D
2
Wczoraj informacja, że zostaje, dzisiaj dymisja. Na bank Kulesza chciał załagodzić spór z Lewym, dlatego ogłosił wczoraj pozostanie na stanowisku Probierza. Jednak nie udało się z Lewym, to kogoś musiał odpalić. Padło na Michała. No, ale, żeby nie było tak źle, to pozwolił mu ogłosić dymisję. Tak to widzę.
1
@mekston chyba od dawien dawna ten ranking ma swoje przełożenie w rzeczywistości. Jedynie ta Brazylia taka naciągana tutaj, ale to jednak zawsze Brazylia.
4
@QQL5 a daj spokój, jeżdżę rowerem do pracy, sprawdzam sobie rano pogodę, żeby dostosować ubiór, niby 13 stopni, nawet widać niebo między chmurami. Wyjeżdżam kawałek, po prawej delikatne chmurki, po drugiej stronie deszczowe, gęste chmury. Wiatr wieje prosto w pysk, jakby chciał głowę urwać, jadę slalomem między kałużami, a i tak cały brudny. Idź pan z tą pogodą.
6
Co to jest za uniwersum, nawet Sylwia Grzeszczak bekę kręci:D
0
@Faro możesz też poprosić o pomoc w poszukiwaniu jakiegoś produktu, jak znajdzie, to jej podziękuj i w ramach rewanżu zaproś na spacer/kawę/ciasto itp.
Tutaj też możesz sprawdzić jej reakcje na prośbę o pomoc, jeśli zrobi to chętnie, z uśmiechem to śmiało można próbować. Z kolei jak będzie gburowata, to ja bym sobie wtedy już dał spokój. (Z tym, że może mieć też gorszy dzień, trochę już ja obserwujesz zakładam, to jakieś wnioski już pewnie masz na jej temat).
5
Ja też zrezygnowałem z gry w drużynie przez alkoholików i brak profesjonalizmu. Co prawda miało to miejsce w B-klasie, gdzie nie potrafiliśmy zebrać 11 zawodników do gry, a połowa, która była, miała w więcej w wydychanym, niż szansę na to, że Polska będzie MŚ, dlatego w pełni popieram Roberta.
0
@Criss18Barca gdyby to było juniorzy, którzy i tak wczoraj leżeli co chwilę, to bym nic nie pisał, ale że kłopoty z jazdą mieli właśnie Laguta czy Pawlicki, no to jednak pokazało, że tor był fatalny
0
@Criss18Barca to jest pikuś, co się wczoraj odżużlowało w Częstochowie, to jest dopiero kabaret
3
@Safrani bez szału pierwsza kolejka
0
@Comentateiro a nie masz wrażenia, że wczorajszy karny nie był wcale dobrze uderzony? Mam wrażenie, że nieczysto trafił w piłkę.
0
@Stinger_ moim zdaniem tam ewidentnie jest coś nie halo pomiędzy nim, a Probierzem, a że chłop zrobił tyle, że już nic nie musi, to zdecydował się na taki krok. Odkładając na bok emocje, tak, wygląda to słabo, ale wszyscy wiemy, że to już końcówka Lewego w kadrze, trzeba sobie radzić bez niego. Jak my w takich meczach bez niego sobie nie damy rady, to po co jechać na MŚ? Tak, wiem, fajnie jest zagrać na dużym turnieju, fajna otoczka, człowiek czeka, a potem i tak dostaje lepe na ryj za popisy naszych piłkarzy. Więc ja zaliczam się do grupy, że jak mają jechać i się skompromitować, to niech nie jada wcale.
2
@Jakchcesz Nico miał moim zdaniem zamysł zagrania do Pedriego na klepkę. Ten miał mu odegrać, a tam już miał czystą i bardzo dobra pozycję do oddania strzału. Pedro jednak wybrał inny wariant :)
2
@Stinger_ więc sranie o Lewego w tym nie pomaga, niech się skupia na tym co jest, a nie wiecznie rozdmuchują jakiś gówno afery i psują atmosferę, która i tak, jak można przypuszczać jest w tej kadrze gęsta.
1
@FcPortoFan1999 daj spokój, jeszcze Ci się w szlifierkę wkręca
3
Czysto teoretycznie, Lamine Yamal, jako 17-sto latek, powinien być zadowolony z nominacji do Golden Boya, tymczasem chłopak może realnie powalczyć o ZP. To jest chore.
0
Ma ktoś gola Pedriego z dobrą powtórką tego przyjecia?
4
90 minuta, 0-0 i ciekawe czy by takiego karnego gwizdnął.
Druga sprawa, upadek Mbappe tak teatralny, jakby go tam Pudzianowski ciągnął
0
@barcelonaLM ewidentny :DDDDDD
41
@wojopancer to nie pozostaje nic innego, jak tylko się cieszyć i życzyć mu jak najdłuższego pobytu w białej części Madrytu.
0
@kpiarz a nie wiesz czemu tak jest?
Siedzisz w robocie i cyk, powiadomienie, cukier 6+6, albo piwo 12+12, albo mleko, olej, woda, chipsy, cokolwiek. Nie idąc do sklepu, nie dowiesz się o takich promocjach. A tak, zawsze ktoś się skusi.
1
@Konradowskyy miałem przyjemność studiować na WSB akurat, więc wiem jaki był poziom, jak wyglądały zajęcia i zaliczenia. Oczywiście, że ktoś, kto studiuje na WSB nie musi być głupszy od kogoś z państwowej uczelni, ale jednak procentowo jak popatrzymy, to będzie kolosalna różnica.
@matijas z ręką na sercu, nauczyłeś się tam czegoś sensownego? Poszerzyłeś swoje horyzonty? W jakim mieście studiowałeś?
4
@draxidox przerąbane na tej JDG co?
1
@Konradowskyy no złożony, ale ogólna teza jest taka, że wyższe wykształcenie na Trzaskowskiego i że są mądrzejsi, a chciałem pokazać, że teraz wyższe wykształcenie może mieć każdy, więc to żaden wyznacznik. Poziom edukacji na każdym poziomie leci w dół. Mam nadzieję, że chociaż na tych renomowanych uczelniach jest inaczej ;)
2
@Konradowskyy no dobrze, ja to rozumiem, ale poruszony jest wątek tego,, że wyższe wykształcenie=ludzie mądrzejsze itp. a sam napisałeś, że niekoniecznie, dopiero później nabierasz wiedzy i doświadczenia w praktyce