0

@Pressinho wiem, ale to jednak finał. A w tym sezonie ich zlaliśmy 4-0 i 5-2, a teraz się męczyliśmy. Mecz, meczowi nie równy ;)
Edit: 2 mecze przegraliśmy, tracąc gole w 91 minucie. Więc mecze były na styku, oprócz tego 4-1

1

@MesQueUnClub_87 mam to samo, za Xaviego oglądałem mecze wyrywkowo, gdy leciał np. żużel, to wybierałem motorki. Teraz Barcelona znów jest na pierwszym miejscu, dzień podporządkowuje pod mecz. Hansi przywrócił radość z oglądania tej drużyny i ogólnie dyscypliny, bo oprócz Barcelony, innych meczów praktycznie nie oglądam.
@Stinger_ no nie wiadomo nic jeszcze, ale wróciła ta radość i chęć oglądania, to jest dla mnie bardzo ważne. Wiadomo, że trofea również, ale po ewentualnym przegranym finale czy półfinale, jest chwila smutku, a jednak Flick od września dostarcza nam sporo radości i emocji ;)

0

@MesQueUnClub_87 ostatecznie to on podejmuje decyzję, var mu może coś sugerować, ale widocznie są to sytuację stykowe, do indywidualnej oceny, bo gdyby robił "wałki" nie korzystając z varu, to nie ma opcji, że dostawałby tak prestiżowe mecze.

5

Tak z innej beczki. Pamiętacie z pewnością ubiegłoroczne pożegnanie się z LM, czerwona kartka Araujo i lanie od PSG. Odpadamy, Xavi leci, wszyscy wiemy co było. Tak mi przeszło przez myśl, co by było, gdybyśmy przeszli to PSG. W półfinale Borussia, jak najbardziej do ogrania, a w finale Real. No tam to wiadomo, że 50/50. Wygrywamy LM, Xavi zostaje i dalej męczymy bułę w większości meczów, a o Flicku nikt by nawet nie pomyślał.

Wniosek? Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :D

Taka luźna rozkmina, trochę gdybania.

0

@UriBoyka dopiero załapałem :D jednak interpunkcja, ważna rzecz
@MesQueUnClub_87 naprawdę myślicie, że nie słucha varu i wszystko robi sam, olewając przy tym protokoły? To pewnie dlatego sędziował najważniejsze mecze piłkarskie i dalej takie dostaje. Ma to sens.

7

@Jonyx tyle czasu minęło, a ludzie nadal nie ogarniają, jak działa var

3

@F3DO Eric ostatnie kilka spotkań faktycznie zagrał dobrze, jednak ja nadal uważam, że dużej jakości ten zawodnik nie daje, a dzisiaj będzie to miało swoje potwierdzenie. On jest taki nijaki trochę. Nie ten poziom.

Mam nadzieję, że źle się zestarzeję i Eric mi zamknie mordę ;D

21

@KamQiX tak. Dodatkowo w ostatniej kolejce gramy z Bilbao, o 3 miejsce w lidze.

0

@ArterkHD a za co, aż 3000 zł mandatu? Bo w google twierdzi, że za takie wykroczenie jest 500 i 12 pkt.

0

@komin32 nie, wyrzucenie gracza z boiska to nie gol, ale również spora strata
Jakiś dziwnie cicho tu o golu Messiego ze spalonego z Milanem na 2-0

Przestańcie żyć przeszłością i wszędzie się dopatrywać tylko błędów innych. Błędy były, są i będą, w dwie strony.

0

@komin32 dlaczego tak wielu użytkowników każda porażkę tłumaczy walkami sędziowskimi? A symulka Busiego z tamtego dwumeczu?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP1 ewentualnie dzisiaj Wesele, a w sierpniu poprawiny

9

@Eto'o9 R10 ale to już jest jakaś obsesja z tymi sędziami. Polecam wrzucić na luz.

2

@BulaKG kiedyś tak robiłem, ale teraz jakoś mi się nie chce nad czym ubolewam, bo bardzo często sobie te lepsze ubrania czymś poplamie itp.
Ewentualnie ściągam koszulkę i chodzę w samych spodenkach/spodniach

0

@maroon no dlatego to napisałem :D

2

Harry Kane :D

W sytuacji bana za kartki w Niemczech, zawodnik nie może pojawić się na boisku na pół godziny przed i na pół godziny po meczu.

DFL zrobiło jednak wyjątek dla Harry'ego Kane'a, żeby ten mógł świętować pierwsze mistrzostwo...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wczoraj w okolicach 72 minuty Valladolid przeprowadziło groźna akcje, która zakończyła się dobrą interwencją naszego bramkarza, skończyło się na rzucie różnym. Problem w tym, że był tam ewidentny spalony, a sędzia puścił grę. Co w przypadku, gdy po rzucie różnym pada gol?
Jesteśmy wkręceni prawda? Bo var nie może tego cofnąć?

0

@Criss18Barca są półfinały, ale od miejsc 2-10 i tylko zwycięzcy awansują do finału. Nie wiem w sumie czy to się nazywa polfinal, chyba bardziej baraże.

0

@Criss18Barca niby przepis jest przepis, ale mam wrażenie, że jak tylko mogą, chcą mu utrudnić to kolejne mistrzostwo :D
Ogólnie ja tam do tych numerów większej wagi nie przywiązuje, on i tak jest najlepszy, z każdego numeru może innych rozstawiać

1

@Domin7777 sędzia kontuzjowany

0

@michal26
Top5 na koniec sezonu
1. Zmarzlik
2. Lindgren
3. Michelsen
4. Lambert
5. Kurtz

1

@Axoon start o 19, a oglądać można tylko na playerze. Ale od czego jest strumyk ;)
Polskie rundy, są dostępne na TTV.

0

@michal26 dzisiejsze zawody
Ale końcowy triumf też możemy jak macie ochotę

1

Małe typowano przed GP?
Proponuję top4
Z mojej strony
1. Zmarzlik
2. Kubera
3. Lindgren
4. Doyle
@michal26 @Criss18Barca @FCB24

0

@Transu96 widać, że nie masz pojęcia jak to funkcjonuje
A wystarczyłoby chociaż trochę pomyśleć
Mała miejscowość, policjanci jadą na miejsce zdarzenia, później opowiadają o tym w domu i się roznosi
Poza tym, w kilkutysięcznej miejscowości takim wydarzeniem żyją wszyscy, w takiej Warszawie, dzień jak co dzień
Ale piwniczak transu wie lepiej ;D

0

@Transu96 w mniejszych miejscowościach takie informacje szybko się rozchodzą. Ty w swojej piwnicy się o tym nie dowiesz ;D

0

W meczu Barcelona-Inter, MVP spotkania zostaje Thuram, którego później nie ma w jedenastce kolejki :D

0

@Criss18Barca Lublin 58-32 Rybnik
Toruń 52-38 Częstochowa
Grudziądz 50-40 Wrocław
Gorzów 48-42 Zielona Góra

Z tymi numerami to Gorzów poleciał ładnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?