mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pressinho wiem, ale to jednak finał. A w tym sezonie ich zlaliśmy 4-0 i 5-2, a teraz się męczyliśmy. Mecz, meczowi nie równy ;)
Edit: 2 mecze przegraliśmy, tracąc gole w 91 minucie. Więc mecze były na styku, oprócz tego 4-1
1
@MesQueUnClub_87 mam to samo, za Xaviego oglądałem mecze wyrywkowo, gdy leciał np. żużel, to wybierałem motorki. Teraz Barcelona znów jest na pierwszym miejscu, dzień podporządkowuje pod mecz. Hansi przywrócił radość z oglądania tej drużyny i ogólnie dyscypliny, bo oprócz Barcelony, innych meczów praktycznie nie oglądam.
@Stinger_ no nie wiadomo nic jeszcze, ale wróciła ta radość i chęć oglądania, to jest dla mnie bardzo ważne. Wiadomo, że trofea również, ale po ewentualnym przegranym finale czy półfinale, jest chwila smutku, a jednak Flick od września dostarcza nam sporo radości i emocji ;)
0
@MesQueUnClub_87 ostatecznie to on podejmuje decyzję, var mu może coś sugerować, ale widocznie są to sytuację stykowe, do indywidualnej oceny, bo gdyby robił "wałki" nie korzystając z varu, to nie ma opcji, że dostawałby tak prestiżowe mecze.
5
Tak z innej beczki. Pamiętacie z pewnością ubiegłoroczne pożegnanie się z LM, czerwona kartka Araujo i lanie od PSG. Odpadamy, Xavi leci, wszyscy wiemy co było. Tak mi przeszło przez myśl, co by było, gdybyśmy przeszli to PSG. W półfinale Borussia, jak najbardziej do ogrania, a w finale Real. No tam to wiadomo, że 50/50. Wygrywamy LM, Xavi zostaje i dalej męczymy bułę w większości meczów, a o Flicku nikt by nawet nie pomyślał.
Wniosek? Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :D
Taka luźna rozkmina, trochę gdybania.
0
@UriBoyka dopiero załapałem :D jednak interpunkcja, ważna rzecz
@MesQueUnClub_87 naprawdę myślicie, że nie słucha varu i wszystko robi sam, olewając przy tym protokoły? To pewnie dlatego sędziował najważniejsze mecze piłkarskie i dalej takie dostaje. Ma to sens.
7
@Jonyx tyle czasu minęło, a ludzie nadal nie ogarniają, jak działa var
3
@F3DO Eric ostatnie kilka spotkań faktycznie zagrał dobrze, jednak ja nadal uważam, że dużej jakości ten zawodnik nie daje, a dzisiaj będzie to miało swoje potwierdzenie. On jest taki nijaki trochę. Nie ten poziom.
Mam nadzieję, że źle się zestarzeję i Eric mi zamknie mordę ;D
21
@KamQiX tak. Dodatkowo w ostatniej kolejce gramy z Bilbao, o 3 miejsce w lidze.
0
@ArterkHD a za co, aż 3000 zł mandatu? Bo w google twierdzi, że za takie wykroczenie jest 500 i 12 pkt.
0
@komin32 nie, wyrzucenie gracza z boiska to nie gol, ale również spora strata
Jakiś dziwnie cicho tu o golu Messiego ze spalonego z Milanem na 2-0
Przestańcie żyć przeszłością i wszędzie się dopatrywać tylko błędów innych. Błędy były, są i będą, w dwie strony.
0
@komin32 dlaczego tak wielu użytkowników każda porażkę tłumaczy walkami sędziowskimi? A symulka Busiego z tamtego dwumeczu?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP1 ewentualnie dzisiaj Wesele, a w sierpniu poprawiny
9
@Eto'o9 R10 ale to już jest jakaś obsesja z tymi sędziami. Polecam wrzucić na luz.
2
@BulaKG kiedyś tak robiłem, ale teraz jakoś mi się nie chce nad czym ubolewam, bo bardzo często sobie te lepsze ubrania czymś poplamie itp.
Ewentualnie ściągam koszulkę i chodzę w samych spodenkach/spodniach
0
@maroon no dlatego to napisałem :D
2
Harry Kane :D
W sytuacji bana za kartki w Niemczech, zawodnik nie może pojawić się na boisku na pół godziny przed i na pół godziny po meczu.
DFL zrobiło jednak wyjątek dla Harry'ego Kane'a, żeby ten mógł świętować pierwsze mistrzostwo...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wczoraj w okolicach 72 minuty Valladolid przeprowadziło groźna akcje, która zakończyła się dobrą interwencją naszego bramkarza, skończyło się na rzucie różnym. Problem w tym, że był tam ewidentny spalony, a sędzia puścił grę. Co w przypadku, gdy po rzucie różnym pada gol?
Jesteśmy wkręceni prawda? Bo var nie może tego cofnąć?
0
@Criss18Barca są półfinały, ale od miejsc 2-10 i tylko zwycięzcy awansują do finału. Nie wiem w sumie czy to się nazywa polfinal, chyba bardziej baraże.
0
@Criss18Barca niby przepis jest przepis, ale mam wrażenie, że jak tylko mogą, chcą mu utrudnić to kolejne mistrzostwo :D
Ogólnie ja tam do tych numerów większej wagi nie przywiązuje, on i tak jest najlepszy, z każdego numeru może innych rozstawiać
1
@Domin7777 sędzia kontuzjowany
0
@michal26
Top5 na koniec sezonu
1. Zmarzlik
2. Lindgren
3. Michelsen
4. Lambert
5. Kurtz
1
@Axoon start o 19, a oglądać można tylko na playerze. Ale od czego jest strumyk ;)
Polskie rundy, są dostępne na TTV.
0
@michal26 dzisiejsze zawody
Ale końcowy triumf też możemy jak macie ochotę
1
Małe typowano przed GP?
Proponuję top4
Z mojej strony
1. Zmarzlik
2. Kubera
3. Lindgren
4. Doyle
@michal26 @Criss18Barca @FCB24
0
@Transu96 widać, że nie masz pojęcia jak to funkcjonuje
A wystarczyłoby chociaż trochę pomyśleć
Mała miejscowość, policjanci jadą na miejsce zdarzenia, później opowiadają o tym w domu i się roznosi
Poza tym, w kilkutysięcznej miejscowości takim wydarzeniem żyją wszyscy, w takiej Warszawie, dzień jak co dzień
Ale piwniczak transu wie lepiej ;D
0
@Transu96 w mniejszych miejscowościach takie informacje szybko się rozchodzą. Ty w swojej piwnicy się o tym nie dowiesz ;D
0
W meczu Barcelona-Inter, MVP spotkania zostaje Thuram, którego później nie ma w jedenastce kolejki :D
0
@Criss18Barca Lublin 58-32 Rybnik
Toruń 52-38 Częstochowa
Grudziądz 50-40 Wrocław
Gorzów 48-42 Zielona Góra
Z tymi numerami to Gorzów poleciał ładnie :D