0

@kocieek Vazquez jak dostanie zawieszenie, to tylko na PK

8

@aspr1me dodatkowo, Real Madryt zawsze kojarzył mu się z elegancją, wartościami ;)

1

@TR3YWAY uuu, ktoś tu meczyku nie obejrzy:/

1

@krystus48 Flickowi ufam, gorzej z Balde, młody jest, nonszalancki, może powiedzieć, że jest wszystko git, bo będzie chciał zagrać.

6

@Safrani zaczyna to trochę przypominać 2010 rok, gdzie Bronek był bez konkurencji, a ostatecznie przewalił wybory z Andrzejem.

45

Żeby nie było jak z Mendym. Niech gra tylko w przypadku gdy jest zdrowy na 100%

4

3 porażka z rzędu, kontuzja Pavarda, może nie będzie aż tak źle z nimi.

7

@Krzysztof1987 1 jak najbardziej na konto Wojtka, druga bez szans, strzał z 6 metrów, a Szczęsny akurat szedł w drugą stronę, złapany na wykroku

0

@Criss18Barca w żużlu też :D

0

@maroon to chyba ta sama sprawa, tylko teraz oficjalnie postawiono jej zarzuty

12

Do 20 lat grozi Monice B. która przez lata znęcała się z szczególnym okrucieństwem nad własną córką. Kobieta podawała na twarz i kark dziecka toksyczną substancje by oszpecić własne dziecko.
Następnie w internecie na leczenie córki wielokrotnie zakładała zrzutki.

Dziewczynka nie dość, że została oszpecona to straciła prawe ucho.

Diabeł w ludzkiej skórze.

Litewka na FB

1

Dodi dzisiaj zakończenie roku szkolnego, to jego ulubieniec Triple H, solidaryzuje się z młodym i zakończył swój udział w turnieju w Madrycie :D

2

@szymon6847 to ja podpowiem, Julian Alvarez.

0

@Safrani ochraniacze noszą wszyscy, a getry rozcina dosłownie kilku zawodników, no to chyba jednak aż tak to nie przeszkadza?
Tak, skarpetkę to widziałem i spoko rozwiązanie, bo te ochraniacze zawsze się przekręcały, spadały z nogi, to taśmy się używało :D

10

@Safrani przecież te ochraniacze, a raczej wkładki, co oni używają, nie są, aż tak duże, powiedziałbym, że są bardzo małe właśnie. Pamiętam jak za juniora się grało, to na cały piszczel, po kolano praktycznie był ochraniacz, a oni teraz takie gówienko małe wkładają w getry :D

0

@wojopancer taki off topić, są organizowane zawody w strzelaniu rzutów karnych. Eliminacje w 20 polskich miastach i potem najlepsi gdzieś się spotykają w finale :)

0

@A4ron po pierwsze
- dogrywki mają zostać zniesione od ćwierćfinałów, zostają w 1/16 i 1/8 podobno
No i to by mogło trochę dodać pikanterii, drużyny nie chcąc ryzykować loterii rzutów karnych, może podjęłyby ryzyko, żeby wygrać w regulaminowym czasie gry
Po drugie:
- 11 rzutów karnych trochę dużo, ale wtedy moim zdaniem nie można już mówić o loterii, zbyt duża liczba prób
Po trzecie
- rzutów karnych się nie trenuje, co tu trenować? Tutaj najważniejsza jest głową, bo dochodzi duża presja

0

@jacobFCB wydaje mi się, że będzie dobrze, Real fizycznie wygląda tragicznie. Oni nawet z Arsenalem, w tych ich mistycznych rozgrywkach LM, na potężnym Santiago Bernabeu nie potrafili się zmobilizować (albo wykrzesać z siebie trochę sił), żeby biegać. Środek pola jest decydujący, a tutaj mamy przewagę.
Jedyne co może nam zagrozić, to ta wysoko ustawiona obrona, nie ma szans, żeby Mbappe drugi raz został tyle razy złapany na spalonym.
No i skuteczność, musimy być jak killer :)

1

@tbas właśnie, że jak się zepną, to mogą o te puchary powalczyć

0

@budel17 no bo robotę mu robili właśnie m0nesy i NiKo, którzy wyciągali rywala, a jak masz przewagę to łatwiej się wchodzi
Odszedł NiKo i już wyniki o wiele słabsze, teraz odszedł snajper u już kompletna klapa będzie.
Zobacz co Zeus potrafił zrobić z Gambit
Czas pokaże, chciałbym się mylić, ale za długo siedzę w tym cs

0

@Barca_Big_Moment prawda jest taka, że o wiele łatwiej się gra i wygrywa, mając takich zawodników jak m0nesy, NiKo, czy Zywoo
Wtedy to i prowadzenie jest dużo prostsze, bo wspomniani zawodnicy robią przewagę, tu jakiś entry frag i już się łatwiej prowadzi
Zobaczymy co Snax teraz pokaże, bo ja uważam, że iglem jest bardzo przeciętnym, a teraz się musi wznieść na wyżyny, żeby coś ugrać z tym składem.

1

@NeroTFP1 w tym wypadku, powiedzenie "niedaleko pada jabłko od jabłoni" miało swoje zastosowanie :)

1

@filipo2002 przecież jest powołany

10

@Sebastian7 morze zdąrzy, a może nie zdąży

0

@xvcWinterSoldier jedyna szansa że Mats miałby zagrać, to wynik meczu rozstrzygnięty i symboliczną zmiana pod koniec meczu. Innej opcji nie widzę.

5

@NeroTFP1 @lithotripter mści się za potraktowanie przez Barcelonę jego wielkiego rodaka z Rosario

9

@Djorkaef98 nic złego tutaj nie widzę, nikt nikogo nie wyzywa itp.
A sytuacja taka, że można się wkurzyć

1

@Criss18Barca @FcPortoFan1999 nie może być pogrzebu w niedzielę, zwłaszcza w tą co będzie

1

@michal26 na którym sektorze Cię wypatrywać dzisiaj?

0

@michal26 oj odleciałes z tym 4 miejscem, przecież Gleb to ten sam poziom co Drabik.
A co do meczu w Gorzowie, Lebedevs już zrobił Emila i Lamberta
Paluch Emila.
Wcześniej Fajfer też Lambo przywiozl.
Także Twoje przewidywania takie średnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?