3

@Transu96 ale czas reakcji kierowcy też wyborny
Jakby chociaż sekundę szybciej zareagował, to może udałoby się uniknąć tragedii

2

@Pedri16Future jeszcze pajac ręce rozkłada, że nic nie zrobił
Jak mnie irytują tacy zawodnicy
To samo Ceballos przy golu na 2-0 jak Yamal.lezal, to też coś go tam zaczepiał i sapał do niego.
Chłop by mógł mu buty nosić, a cos szczeka

0

@vangoor Realowi jeszcze wypadł Vazquez, Człameni i męczennik

17

@chavez ten sam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@gumaz niby życie jest bezcenne, a tu życie dziecka wyceniono na 16 baniek. Nie chce wiedzieć, co muszą czuć rodzice..

5

@Irmscher10 PiS go siła na marsze prowadzał i flagę LGBT mu do rąk wciskali?

2

@Ziemny czytam komentarze od wczoraj, jakieś oceny różnych portali, nikt nie stwierdził, że Trzaskowski wygrał, nawet nie był blisko. Po czym Ty piszesz, że bierze debatę z jakimiś jankami.
Wniosek jest prosty, albo jesteś fanatykiem PO, więc wnioskuje też, że lubisz Rafała, albo nie oglądałeś debaty i trolujesz. Bo nie chce wątpić w Twój poziom inteligencji

0

@Ziemny z Piątnicy :D

0

@Ziemny a Trzaskowskiego lubisz. Dziwne.

3

@Ojciec5tkidzieci bo to są ludzie, ktorzy się czują ponad innymi, myślą, że mogą wszystko, że są kimś ważnym. Hajs naprawdę mocno zakłamuje rzeczywistość, ale daje spore możliwości..

3

@MessiForeverTheBest po tym był rzut rożny, po którym strzeliliśmy na 2-1 :D
Szkoda, że w środek bramki, ale ogólnie moc i wysokość bardzo dobra ;)

3

@VegetaPolska oby jak najwięcej Hiszpanów pokroju Lucasa czy Ceballosa

1

@Pedri16Future jakby mieli gwizdać takie karne, to w każdym meczu by ich było po 5. I to dla każdej drużyny. Już nie przesadzajmy i nie wyciągajmy każdej sytuacji w polu karnym, gdzie jest jakikolwiek kontakt. To powinna być bramka, tak samo jak w drugiej połowie z 3 metrów przestrzelił.

9

@Trojanek23 a co Twoja decyzja zmieni? Przestaną nas dymać? Mimo to, potrafimy wygrywać trofea, jest cała masa emocji. Skoro świadomie to odpuszczasz, to można tylko współczuć. Tak grającą Barcelonę to chce się oglądać co chwilę.

1

@michal26 @Criss18Barca 46-44 trafione :)

0

Torres hat-trick asyst. Cichy bohater

2

Wy jesteście niesamowici, znów wina sędziego ;D

3

Valencia z tak dramatycznej sytuacji do pucharów? Ale to by była historia

1

@Criss18Barca @michal26 no i gdyby nie defekt Magica, to bym trafił idealnie wynik ;D

0

@michal26 tak wczoraj czytałem, sam prezes Apatora mówił, że występ nie jest zagrożony

0

@Criss18Barca MM ma jechać normalnie
Wrocław 57-33 Gorzów
Grudziądz 48-42 Lublin
Zielona Góra 46-44 Toruń
Częstochowa 52-38 Rybnik

19

@D10SLEO i później się ludzie dziwią, że Stano robi co robi. Przecież oni mu sami wystawiają piłkę do pustej, to jak nie skorzystać? To jak z Dodim na LR

1

@kuz to jest tak absurdalna organizacja, że szok.
Chłop jeszcze nawet oficjalnego meczu nie zagrał, a już jest na wylocie ;D

2

@Eklerek to akurat niezbyt korzystne dla nich, ale dla nas już tak.
W ogóle te KMŚ to taki poroniony pomysł, że to tak długo będzie trwało. Jednak presezon to coś mega istotnego.
@Hosh zobaczymy, może się okazać, że nie podoła, co prawda nie ma już kolegów z którymi grał, ale ogarnąć tę szatnię, to nie takie proste będzie

0

Xabi Alonso do Realu. O 14 konferencja w Leverkusen, gdzie mają potwierdzić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca być może zwykły przypadek
A przekierować paczkę możesz tylko Ty, kurier nie może tego zrobić
(Tak mi ostatnio powiedział, jak nie odebrałem)

1

@Matheu12 ja nie wiem ile, ale wydaje bardzo mało. Raz, że jak robimy zakupy, to korzystamy z gazetek/promocji, a dwa, bardzo dużo jedzenia przywozimy od rodziców. Teście są rolnikami, więc mamy dużo owoców i warzyw za free.

6

A się smialiscie, że Trump papieżem będzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?