2

@MesQueUnClub96 widocznie zasłużenie. Bez powodu by się tak nie zachowywali

1

@wojopancer nie wiem gdzie by byli, ale cieszę się, że takie drużyny jak Atletico pod wodzą Simeone nie zdobywają pucharów, albo bardzo, bardzo rzadko.

0

@LambiPL nie muszę udawać, mi to tam nie przeszkadza, nie ja tym osobom płacę, dla mnie mogą się położyć na swoim stanowisku pracy, jeśli ja nie będę musiał za nich czegoś robić.
Ja mam swoją robotę, kiedy trzeba robię szybciej, kiedy można czy nawet trzeba, to robi się wolniej.

1

@LambiPL to chyba kolega nie wie jak się na produkcji pracuje, na taśmach. No i raz jak pójdziesz na fajkę, to nie problem, ale niektórzy to chodzą minimum raz na godzinę. A przy 8 godzinach pracy, to już 40 minut, do tego dodatkowa przerwa śniadaniowa, na jakieś potrzeby fizjologiczne i już wychodzą 2h.

@Stinger, czy są przerwy czy ich nie ma, palacze i tak sobie znajdą czas i miejsce, żeby zapalić
Śmieszniejsze jest to, że na zakładzie jest zakaz palenia, jest wyznaczone miejsce gdzie możesz zapalić, a potem przyjeżdża zewnętrzna firma i palą gdzie chcą i nikt nic nie mówi. U mnie tak jest :D

0

@Stinger_ akurat ten kolega, woli jak jest zimno, brzydko i ponuro, przy czym jest fanem właśnie skoków i żużla, gdzie w żużlu pogoda odgrywa bardzo dużą rolę. Tak jak napisałeś, przez pogodę mogą odwołać coś, na co czekasz, w przypadku żużla, zaczynamy sezon, po pół rocznej przerwie, głód jest niesamowity, tym bardziej mnie dziwi takie podejście :D

0

@Criss18Barca taki z Ciebie fan żużla i się cieszysz, że się pogoda psuje. Akurat w sobotę Mistrzostwa Polski par klubowych, mogą odwołać, ale co tam. Niezła hipokryzja

1

@Kengo jak to się mówi, co za dużo, to i świnia nie zeżre

0

@MesQueUnClub_87 ale właśnie tu nie chodzi o sympatię, bo to jestem w stanie zrozumieć, że jeden woli to, a drugi to. Tylko chodzi stricte o umiejętności. Dzisiaj czytałem post na FB, że ochroniarz Messiego dostał zakaz wbiegania na murawę,, no i oczywiście post o czymś innym, ale w komentarzach wojna CR7 vs LM10. No i komentarz typu, że Ronaldo zbliżył się do poziomu Messiego, rywalizował z nim, ale nigdy nie był lepszy, w odpowiedzi ten sam komenatrz, tylko zamienione nazwiska i spora liczba lajków. Więc jak widzisz, nie o wygląd chodzi, tylko same umiejętności.
@Yoshi94 podpisuje się pod tym, nie lubię właśnie tych plebiscytów że względu na to, że ludzie patrzą tylko na suche statystyki.
@maroon uważasz, że Ronaldo jest lepszy od Messiego? Jak dla mnie na tym polu, nie ma o czym dyskutować.

8

Kurde, na świecie jest całkiem sporo ludzi, którzy naprawdę uważają, że Ronaldo jest/był lepszy niż Messi. Nawet nie stawiają ich na równi, tylko Portugalczyk wygrywa ten pojedynek. Fascynujące.

1

@JORD10 bo tego akurat im się nie chciało wygrać

1

@MesQueUnClub96 skoro jesteś obrońcą moralności i przeciwnikiem nienawiści, to czemu w dyskusji kilka dni temu, gdy kilku użytkowników "siadło" na @KamQiX i go wyzywało za odmienne od nich poglądy, przytaknąłeś im oraz uznałeś to za słuszne?

0

@Zoker przeciez sam pisałeś, że mają wytyczne, żeby czekać, kilkukrotnie w tej dyskusji.

Wtedy były.tskie przepisy, że piłka leciała w kierunku zawodnika i już można było gwizdać spalonego, jeśli był.na pozycji spalonej. Ja wiem o co Ci chodzi, ale z tym filmikiem poleciałes na grubo.

Mają wytyczne, żeby się wstrzymać w spornych sytuacjach, jeśli nie są pewni, a nie w praktycznie każdej sytuacji, bo dziwnym trafem po golu ze spalonego podnosi chorągiewkę blyskawicznie

0

@shinthps tu nie ma żadnej logiki, ani mowy o tworzeniu nowych przepisów czy zapisów, chodzi o zwykłego spalonego, którego widać gołym okiem z pozycji kanapy.
To też nie jest tak jak @Zoker pisał, że mają wytyczne, żeby puszczać każdą sytuację. Wyraźne spalone powinni gwizdać, ale zostawiają sobie bufor bezpieczeństwa, ale na pewno nie jest to później zostawiane bez konsekwencji, są rozliczani i oceniani.

Edit: ale z tym filmikiem lecisz pod narrację swoją, o matkoooo.
Przede wszystkim po czym stwierdzasz, że sędzia myślał, że jest ewidentny spalony? Wtedy nie było varu i takich sytuacji jak.na filmie było mnóstwo. I tutaj się zgadzam, takie powinni puszczać

0

@Zoker czyli nie ważne, czy spalony 10 cm czy 2 metry, ma czekać, bo może popełni błąd

Nie prowadzę statystyk na ten temat, ale były już sytuację np. w meczu Sevilla-Real czy w tym sezonie Barcelona z Valencia, że cofniete zostały rzuty karne, bo wcześniej coś było. Jak więc nie trudno się domyślić, skoro był rzut karny, to był faul, mógł się skończyć kontuzją.
Tak wiem gdybanie, ale Ty też cały czas gdybasz.

1

@Zoker ale ja sobie zdaje z tego sprawę, tylko Ty cały czas gadasz o sytuacjach stykowych, a nam o ewidentne spalone.
Te przypadki, o których mówisz, to są tak rzadkie, że aż dziw bierze, że się tym podpierasz w dyskusji.

A zdrowie zawodników nie jest nic warte?

0

@Zoker błędy były, są i będą, ale to jest ich praca, kiedyś varu nie było i sobie radzili.
Jednak skoro przeciętny kibic, który chociaż trochę ogarnia, widzi już w relacji na żywo, spalonego, to kto ma go widzieć lepiej, jak nie sędzia boczny, który powinien być dobrze ustawiony, który jest przeszkolony, doświadczony i bierze za to pieniądze?

0

@Zoker skoro pokaże spalonego, to nie będzie gola, bo nie zdąży nikt strzelić :D
Poza tym, my tu cały czas mówimy o sytuacjach ewidentnych, a nie stykowych, tak jak Ty

0

@Zoker i inni
Ja tylko czekam, aż kiedyś ktoś w końcu nabawi się poważnej kontuzji, bo obrońca będzie biegł za napastnikiem, który był na ewidentnym spalonym, wejdzie w niego od tyłu i go wykluczy z gry na jakiś czas, bo boczny puścił taką akcję.
Ja Cię rozumiem, ale Tobie chodzi o takie stylowe sytuację, ale czasami są puszczane bardzo wyraźne spalone i tutaj wytyczne nie mają nic do rzeczy. Metrowe spalone, oni mają obowiązek sami wyłapywać.

0

@bartekvisca
- Panie Darku, co jest w Polsce 18 mają?
- są wybory

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 a na kąkuter 7k dałeś ;D

9

O jakim tryplecie dla Realu niektórzy tutaj piszą? W swojej 123 letniej historii nie udało im się tego zrobić, mając w swoich szeregach najlepszych piłkarzy w historii, a mieliby to zrobić teraz, grając taki piach, z dziurawą jak ser szwajcarski obroną? Litości. Oni jak wygrają PK, to powinni się cieszyć.

1

@Jakchcesz ale tylko na trzeźwo, to warto odnotować.

4

Ciekawostka:
Warszawa, jest bardziej wysunięta na północ, niż Londyn.

0

@lucas/catalan no to będziesz musiał pedałować sam :(

1

@Torto i to jest zarówno najlepsze jak i najgorsze w tym sporcie, że grasz 8 miesięcy na 3 fronty, robisz dobrą robotę, a potem w tydzień możesz pogrzebać szansę na jakiekolwiek trofeum, patrz Liverpool ostatnio

0

@mekston ale nie grali w takim zespole jak Barcelona, która tworzy tyle okazji. Bez sensu porównanie

2

@Stinger_ no nie chodziło mi o każdego napastnika na świecie przecież, trochę źle określiłem ;)
Z tych lepszych ekip, ale żeby też nie jakoś wybitne nazwiska to były, Sorloth, Schick? Myślę, że spokojnie podobne liczny by robili. Ale już nawet nie o tym, chodzi o samą grę. On potrafił strzelić kapitalne bramki z Realem z główki czy z Atletico ostatnio, a potem w tym samym meczu nie trafiać z 5 metrów na pustą bramkę. Podać na 10 metrów do kolegi o wiele za mocno, przyjąć na kilka metrów prosta piłkę. Dla mnie to nie jest zawodnik na top5 ZP i zdania nie zmienię. Ja nie patrzę w takich plebiscytach na liczby, ale ogólnie na grę, umiejętności piłkarskie, wpływ na grę.

3

@Stinger_ a ja pójdę pod prąd i powiem kontrowersyjnie, narażając się na ostrzał
To nie klasa Roberta jest tutaj decydująca, a to, jak gra Barcelona. Żebym też nie został źle zrozumiany, nie umniejszam, nie hejtuje. Tworzymy mnóstwo sytuacji, gramy naprawdę mega ofensywna piłkę, w takim zespole każdy napastnik miałby liczby.
Trochę mnie wczoraj zszokowało, ja wielu użytkowników go wymieniło w top5 ZP, patrząc na suche liczby. Super, dostarcza bramek i niech strzela jak najwięcej, ale nie zapominajmy ogólnie o jego grze, która momentami i to dłuższymi, jest tragiczna.
Iniesta nie miał kompletnie liczb, a grał jak maestro.

0

@Criss18Barca też możesz oznaczać
Podobno nogę miał zawiniętą na plecy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?