mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca też możesz oznaczać
Podobno nogę miał zawiniętą na plecy...
0
@masa11 wynik zawodników Polonii bardzo dobry, ale samego ścigania to za wiele nie było
P.S słyszałeś o kraksie Taia? Bardzo prawdopodobny koniec kariery
0
Tymczasem MOUZ, które po odejściu siuhego naprawdę wygląda dobrze, dostaje 13-0 od Vitality na pierwszej mapie finału BLASTA.
To Vitality też ostatnio ładnie ciśnie.
@Encore
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Ale Gavi to jest dzik. Wielokrotnie mnie irytuje, bo przesądza z agresją, ale podoba mi się to, że jak ktoś go ostro potraktuje, to nie płaczę tylko wstaje i gra dalej. Jest wielu zawodników, którzy grają ostro, a jak się ich dotknie to padają jak rażeni piorunem.
1
@July_6_BcN ksywa Dominator nie wzięła się znikąd
1
@Arden codziennie około 20 przelatywał samolot nad naszym domem
Rodzice nam wkręcili, że to Mikołaj leci i sprawdza czy jesteśmy grzeczni i już śpimy :)
A później sąsiadce dali dzwonek, jak się z braćmi biliśmy i już mocno swirowalismy to przychodziła pod okno i tym dzwonkiem dyndała. Spokój w sekundę był :D
3
@Herato 10 grudnia 2011 rok Real 1-3 Barcelona?
4
@FcPortoFan1999 chłop nie był na stadionie ale daje rady, no hit:D
1
@Danny Gaucho delikatnie rzecz ujmując
A jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi ;)
1
Ciekawa sprawa z tym Alvesem. Oskarżony, kilka razy zmieniał wersję zdarzeń, skazany, przesiedział rok, cisza się zrobiła i nagle cyk, niewinny.
1
@Rupert_Haubica bez przesady, chłop zjadł zęby na futbolu, zachował się tak jak należy, nic szczególnego tutaj nie zrobił
0
@Danny Gaucho co to za Bambik?
0
@paweldunajecfcb kupiłem ostatnio dresik Barcelony. 150 Ziko, a jakościowo naprawdę spoko.
1
@MesQueUnClub_87 +1
W październiku ruszył ten program babciowe czy jak to się nazywa, wniosek złożony, w styczniu poprosili o dostarczenie jakiegoś dokumentu dopiero, który już wcześniej był wysłany (grali na zwłokę), a kasę wypłacili jakoś w lutym, od tamtej pory znowu 2 miesiące bez żadnej wiadomości i kasy. Tak to się kreci :)
1
@mmaciass śmierć jednostki, to tragedia, śmierć milionów, to statystyka.
To nie jest żaden argument, że dotyczy niewielkiej ilości osób. Bo teraz mówimy ogólnie, ale jak to dotknie nas bezpośrednio, to wszystko się zmienia.
0
@FanBarcy22 mam podobne zdanie, chociaż kolega z pracy dostał ładną pamiątkę za przejazd na czerwonym, ale to tak jak pisałem, było na ruchliwym skrzyżowaniu (Wrocław, ul. Legnicka)
0
@ozi909 wydaje mi się, że ktoś by musiał Cię zgłosić, później ktoś sprawdzić te kamery. Nie wydaje mi się, żeby z automatu wyłapywały każdego, może na jakimś ruchliwym skrzyżowaniu, ale nie przy każdej sygnalizacji z kamerami.
15
@wyrek tak zwane tematy zastępcze, mające polaryzować ludzi, tymczasem politycy robią swoje, a głupi naród się kłóci :)
1
@Kapitan hawk wszystkie.
2
@agaFCB na nasze polskie zimy, nie ma lepszego rozwiązania niż opony wielosezonowe :)
1
@LukaszFan zostawił sobie furtkę bezpieczeństwa, możemy się cieszyć, że przesiedział tylko na ławce, a wraca prywatnymi samolotami, w komforcie. Już też nie ma co dramatyzować, nie leci Rayanerem i czeka na odprawy, bagaże ;D
Dzik da radę!
2
@Eklerek będzie dzisiaj w Barcelonie
Cubarsi i Inigo z urazami, ktoś grać musi.
1
@LukaszFan a skąd miał wiedzieć, że przesiedzi cały mecz na ławce?
Poza tym, mają jakiś specjalny samolot podstawiony, więc akurat Araujo może zagrać jutro.
30
Co najbardziej lubię w przerwie reprezentacyjnej?
Jak się kończy.
1
@Kgorecki2500 no a oni sobie samotność zgotowali na własne życzenie, tego nie mogę zrozumieć.
1
@Munio otóż to, mógł sobie ogarnąć jakieś fajne zajęcie, ale pieniądze przysłoniły zdrowy rozsądek.
@GTBTP mówił kiedyś, że chodzi do pracy bo tu ma z kim pogadać, no to kurde. Mając żonę, dzieci i wnuki, musi chodzić do pracy, bo nie ma z kim porozmawiać? Wciągam żonę z Anglii i aktywnie uczestniczę w życiu rodziny. No ale tu było myślenie innymi kategoriami, za wszelką cenę chciał jak najwięcej dać dzieciom, przy czym całkowicie zapominał o sobie.
6
Od kilku miesięcy w pracy nie było takiego dziadka, miał udar, dzisiaj dostałem informację, że zmarł. Dlaczego o tym piszę? Bo nie rozumiem niektórych ludzi, którzy są tak pazerni na pieniądze. Chłop miał 3 źródła dochodu, emerytura, wynajem i pensja, a pracował fizycznie, jak na 70+ to nawet ciężko fizycznie bym powiedział. Mógł sobie pójść gdzieś na jakąś ochronę jak tak bardzo chciał pracować. Żona też pracowała za granicą, a najmłodsza też nie jest (tak przypuszczam, że jakieś 60+ będzie na bank)
Zamiast w tym wieku spędzać czas razem, odpoczywać, cieszyć się każdym dniem, bo w tym wieku to nigdy nic nie wiadomo, to pogoń za pieniądzem sprawiła, że każde spędzało dnie samotnie. Po co? Mieli wystarczająco, niczego nie brakowało, mieli dzieci, wnuki, zamiast się tym cieszyć...
Nie pozwólcie, żeby pieniądze były.najwqzniejsze w życiu. Nie o to w tym wszystkim chodzi
4
@Safrani musiałem 3 razy przeczytać żeby skumać :D
4
@Safrani zgoda, zareagować można różnie, ale to jest impuls, gdy otrzymujesz jakiś bodziec. Tutaj, moim zdaniem nie można mówić o reakcji, tylko "przemyślanym" wpisie. No bo dostała wyniki, przeczytała je, czy omówiła z lekarzem, jakoś zareagowała, a potem napisała post, przeczytała i wstawiła. Tu nie ma reakcji, tu jest zamierzone działanie fanatyka.