2

@FCB_dimiC oj, nauczyciel nie będzie zadowolony :D

2

@kosiarz92 to jest zupełnie inny klimat, zwłaszcza te pierwsze grille, po tak długiej przerwie ;)

1

@kosiarz92 ale w nocy koło 0, więc te 18 stopni to przez chwilę tylko, stawiam, że tak między 11-17 będzie przyjemnie, ale żeby nie było, nie marudzę, cieszę się chociaż tym :)

2

@gumaz strach pomyśleć ile normalnych ludzi mogłoby przez nią zginąć. Jakiś karambol i by było, to co kilka miesięcy temu pod Gdańskiem...

2

@Rewolucja123 bardziej breakhand;D

0

@FcPortoFan1999 albo jutro musi wcześniej kościół otworzyć i sobie zrobił fajrant szybciej

0

No i strzelił szwagier dzika ;)

1

@PatrychoO gdzie w nocy będę poroże szukał :D
To trzeba o życie walczyć :)

0

@Kgorecki2500 potwierdzam, jeździło się po Wrocławiu ;)

5

Fajnie tak sobie pochodzić nocą po lesie za dzikami :D
Jeszcze lepiej, jakby jakieś były, a nie tylko sarny

1

@mekston jeszcze się miesiąc nie zaczął, a już wypłat nie ma
Piękne przedsiębiorstwo :D

2

@NeroTFP1 to tak jak w tym dowcipie
Dlaczego bokserzy przed walka nie uprawiają seksu?

-Bo się nie lubią.

0

@Ricardinio14 tak jak wyżej, koperta (dla mamy), flaszka (dla taty), a dla smyka, możesz kupić pampersy, to się zawsze przyda :)
I uwierz, wszyscy będą zdowoleni

0

@tbas pomijam fakt, że dyskusja dotyczy promowania szczepień, a wyjechał z segregacja ludzi.
No i chętnie bym poczytał jaki był mądry podczas pandemii, ale niestety to zwykły mulciak, z krótkim stażem.

0

@Eklerek w dalszym ciągu, ma prawo tak uważać, dzisiaj z perspektywy czasu mamy z tego bekę, ale jak się to wszystko odbywało, to dużo osób się bało i wierzyło w te wszystkie rzeczy

6

@Eklerek a co jest w tym złego? Ma prawo mieć swoje zdanie i poglądy, może się z tym zgadza, a jeszcze pewnie dostał za to kupę siana.
Tak samo Pazura, mówił, że jakby miał wybór, to drugi raz by wziął udział w kampanii, żeby się szczepić, bo takie ma przekonania, że to słuszna idea.

2

@Mitch_Atleta najlepsze to, że jakiś czas temu pamiętałem wszystkich zwycięzców LM od 2004 roku bodajże, do 2018, a ostatnie 6 lat nie kojarzę za bardzo, nie wiem z czego to wynika ;D

0

@July_6_BcN pewnie nasz LaRamblowski Casanova, Popitek ;D

0

@Filipem w pracy dają, to zjem 2
W domu żona upiekła, ale takie bez cukru, jedynie nadzienie jest słodkie, to też zjem, ale żebym się miał zabijać za pączki albo stać w kilkumetrowej kolejce, to nic z tych rzeczy.

2

@NeroTFP1 a nie wiem czy słyszałeś, ale Karaś będzie reprezentował Bahrajn, z dumą :D

3

Pączek z adwokatem, czy makowiec z komendantem?
@Popitek12

1

@filipo2002 chyba wątpliwości, a nie możliwości :D

0

@Objectivo ale w finale LM zwycięstwo :D

2

@partymaker "frajerstwo wiecznie żywe", no chyba że wygrywamy pokazując charakter i mental, to wtedy nie.

1

@partymaker jak wyciągnęli na 5-4 z Benficą też tak pisałeś?

0

@bari_94 gramy tak cały sezon, jak gnietliśmy Real czy Bayern wrzucając im 4 bramki i dalej atakując to było dobrze, jeden mecz na przestrzeni ostatnich kilku tygodni się trafił, że wypuściliśmy dwubramkowe zwycięstwo i już się zaczyna podważanie taktyki. Niesamowici jesteście.

12

Ja pierdziele, ale tutaj wysyp ekspertów z idiotycznymi komentarzami.
Zmiany złe, Flick co Ty robisz, a w poprzednim meczu dwóch zmienników z golem, wtedy Flick super.

Jak atakują i dobijają drużyny to Flick super, nie cofa się, gramy cały czas ofensywnie, to jest Barcelona. Dzisiaj? Po co tak wysoko, lepiej było bronić.

Żenada, pokazujecie jakimi jesteście chorągiewkami.
Pomijam już komentarze, w stylu, że odpadliśmy już z PK.
Wstyd.

0

@Rupert_Haubica statystyki to nie wszystko. Już w tym meczu Lewy powinien mieć 2 bramki, Ferran również. To nie były dobre sytuację, to były setki

0

Strach pomyśleć co by było, jakbyśmy mieli jakiegoś kozackiego napastnika :D

43

"Prócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie.'

~ Andrzej Grabowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?