0

@michal26 pogadamy za jakiś czas :)
Pochwal się składem z menagera

0

@michal26 no i wystarczy, że pojadą juniorzy, wcześniej był cienki Miskowiak. A seniorkę mają mocną. Paluch nie musi pokonywać Laguty czy Fricka, ma swoich rówieśników pokonywać. Poza tym, to mój luźny typ, spokojnie :)

0

@Criss18Barca
Falubaz 42-48 Motor
Włókniarz 48-42 GKM
Rybnik 42-48 Stal
Apator 48-42 Sparta

Sezon:
1. Wrocław
2. Toruń
3. Lublin
4. Gorzów

Spada Rybnik, a Częstochowa w barażach pojedzie
@michal26 nie mają u24, więc będzie jeździł 5 razy Paluch

4

@Cvzx ale to się robi już żenujące
Jakby tylko on był na boisku. Płaczący Alba w przerwie przy wyniku 1-0 to spoko. Akurat MATS nie przypominam sobie, żeby w blamazach popełniał babole, może nie dawał nic specjalnego od siebie, ale taka jazda po nim, jest zwyczajnie słaba.

4

@NeroTFP1 tego się obawiam trochę, mając dwójkę małych dzieci, że w przyszłości będą miały podobne problemy, tylko ja to jestem nerwus, jak sobie tylko pomyśle, że ktoś im coś robi, to mnie trzepie i mam naprawdę grube myśli w głowie.

Zdaje sobie też sprawę z tego, że każdy w życiu miał jakieś nieprzyjemne sytuacje, doświadczył tego prześladowania fizycznego czy psychicznego w mniejszym lub większym stopniu, ale jednak doprowadzić do śmierci kogoś, to już musi być gruba sprawa. Nie popuścił bym gnojom.

0

@NeroTFP1 będąc rodzicem Nadii, co robisz w takiej sytuacji?

4

@wojopancer prześlesz explosion przez podczerwień?

0

@BorzyKrzys tylko ten zasrany wiatr...

0

@Turio ale ten mecz o superpuchar będzie 13 sierpnia, a to już jest nowy sezon

0

@Yoshi94 w LM max 4, rewanż z Borussią, 2 półfinały i finał
Kompletnie się poglubiles w obliczeniach, zwłaszcza meczów maksymalnych do rozegrania ;)

1

Jak Wam wyszło maksymalnie 14 spotkań? Potencjalny półfinał i finał LM to 3 spotkania

2

@GTBTP tylko tutaj to chyba też klub zwlekał z propozycją nowego kontraktu, a Salah był już tym poirytowany i ogłosił odejście.

2

Salah zostaje w Liverpoolu!

1

@ranger3120 b klasa? :)

1

@ranger3120 nawet jak się będziesz lepiej czuł, to po chorobie kondycyjnie będzie tragedia, dwie przebieszki i będziesz prosił o butle z tlenem :D

0

@Sccaner właśnie pierwszy mecz u siebie

0

@Zoker a w serii rzutów karnych już jest inaczej :)
A jeszcze druga sprawa, bo zazwyczaj właśnie ta lepszą drużyną na papierze, gra ten rewanż u siebie, to też może mieć wpływ na tę statystykę
Teraz losowanie zrobili, ale wcześniej decydował ranking? Albo zajęte miejsce w grupie? Już nie pamiętam

0

@Foton a czytać umiesz?
@Starrk no niby tak, ale w fazie grupowej byliśmy blisko porażki w Dortmundzie, więc przed rewanżem taki wynik 1-2 w plecy, już troszkę niepokoju wprowadza, a i drużyna przeciwna przyjeżdża podbudowana zwycięstwem.

0

@Safrani ja mieszkam na co dzień we Wrocławiu, ale pochodzę z małego miasteczka, gdzie żyłem do 18 rż, teraz na weekendy jak jedziemy to właśnie tam oraz na wieś do teściów, więc mam porównanie dobre. Najlepiej się czuje na wiosce, bo jeszcze teście mają sporo terenu koło domu. Cisza, spokój, zieleń, własne owoce, warzywa.

0

Wiem, że dużo osób woli grać rewanż u siebie, ale czy to ma aż takie duże znaczenie?
Ja chyba wolę pierwszy mecz u siebie, zrobić wynik jak z Borussią i jechać spokojnie na rewanż.
Gdyby pierwszy mecz był na wyjeździe, porażka, to w rewanżu już dochodzi duża presją, że jakiś błąd i robi się naprawdę gorąco.
Wiadomo, że nie zawsze się ten pierwszy mecz u siebie wygrywa wysoko, ale jakakolwiek zaliczka, daje jakiś komfort. (Tak, pamiętam nasze rewanże z Roma czy Liverpoolem, ale na szczęście tamte czasy się skończyły)

Nawet w serii rzutów karnych, drużyna strzelająca pierwsza, wygrywa częściej, bo większa presja jest na drużynie, która strzel jako druga.

6

@BorzyKrzys ktoś mądrzejszy dostrzeże zalety mieszkania na wsi, kiedyś może to był problem, jak nie było samochodów, a autobus jechał raz dziennie, ale teraz? Tutaj się chłopak powinien cieszyć, że laska urwała kontakt, bo widać, że jakaś materialistka.

6

Grając połowę życia na stoperze, czy tam ogólnie obronie, nie ma nic bardziej irytującego dla zawodnika, niż ręcznik na bramce. Zwłaszcza jak się gra z lepszą drużyną, stawiasz jakiś opór, walczysz jak równy z równym i dostajesz bramkę po jakimś babolu bramkarza. Morale spadają praktycznie do zera.

1

@SelloutCrowd chodzą jak przecinaki w środku pola, plus mają mega boki, czy to obrony, czy pomocy

0

@Cule1234 nie rozumiem, jak w czasach, gdzie La Liga jest coraz słabsza, depcze jej po piętach Serie A, czy Bundesliga, nie wspominając o Premier League, które odjechało już wyraźnie, można działać na szkodę podmiotu, którym się zarządza.

1

@Bogan początek czerwca
Później wrzesień

2

@gumaz u babci w ogródku z bratem coś działaliśmy, przyszła ciocia, która mieszkała z babcią i nam powiedziała

2

@kamiVeB jeszcze rzucił sobie 45 punktów ;)
Tam w tym Dallas to ostro ktoś się musiał uderzyć w głowę :)

8

@MOLESTA nie chwaląc się, ale od dawna powtarzałem, że problem leży właśnie w przygotowaniu fizycznym, że teraz w piłce "wystarczy" zapierdzielac, żeby coś osiągnąć.

3

@Piotr,1985 bo w samej Barcelonie jest kilku zawodników lepszych, mających większy wpływ na grę i wyniki.
Ty patrzysz tylko na gole, jak będzie miał ich najwięcej, to zostanie królem strzelców, czy dostanie złotego buta.

1

@Damiain jak dla mnie na tę chwilę
1. Pedi
2. Yamal
Trochę przerwy i dopiero Raphinia, za często znika, liczby to nie wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?