2

@Lucyfffer chłop co w butach narciarskich po mieście gania

1

@pt9 Karolina Owczarz, ta z KSW, przegrała z Martą Linkiewicz (ta co się sypała z murzynami w autobusie po koncercie).

@Inko jest jeszcze coś takiego jak honor. Dla niego ten milion, to jak dla Ciebie nie wiem, 10k? Przecież on ma kasy jak lodu i tak. Dodatkowo mówił, że nigdy w tym nie weźmie udziału.
Naprawdę w życiu są ważniejsze wartości niż kasa.

17

@ZeroArtiforce oczywiście, nie chciał siedzieć rok na trybunach

6

Ruszyła maszyna
https://ibb.co/ZLzV8H3

4

@Witekk10 Kahn, Cantona, Kean

0

@bartekvisca należy też uwzględnić "inflację", kwoty transferów mocno poszly w górę.

0

@Ojciec5tkidzieci na grafice wypisane nazwiska strzelców 41 goli, a wynik był 42. Jako osoba, która zwraca uwagę na szczegóły, jestem zniesmaczony.

29

@MichuZ44 on i tak nie patrzył, bo na telefonie zdjęcia jakiegoś Oliego oglądał

1

1

@KamQiX trochę przeraża, jak wiele osób nie zrozumiało Twojego przykładu z matematyką. Piszą poematy, używają pięknych słów, rozbudowanych zdań, sprawiając wrażenie inteligentnych i oczytanych, a nie zrozumieli tak prostego przekazu.

1

@BulaKG może kariera w standupie jest jej pisana :D

2

Kuba Wojewódzki:
"O czym się myśli jak się biegnie na 60 m?"

Ewa Swoboda:
"Szczerze no to ostatnią myślą jaką myślę, to mówię sobie w bloku "jazda z ku*wami"."

Ostatnio jeszcze widziałem jak uciszała jakiegoś francuskiego komentatora lub dziennikarza, później dupskiem do kamery twerkowała.
Sodóweczka, czy niezbyt inteligentna zwyczajnie?

2

@Katalończyk 99 ale tak teraz tam wrócić, ze swoim doświadczeniem, wiedzą i ich tam punktować, to by było coś fajnego moim zdaniem. Kiedyś Cię nauczyciel zrugał to łeb w dół i cisza, a teraz by się fajnie można było odgryźć kulturalnie :)

16

@Zoker albo napisać z jej telefonu do najlepszej koleżanki
"Jestem w ciąży"
Jak odpisze "z kim?"
To już możesz się albo ją pakować :D

0

Ma ktoś filmik do karnego dla Realu, ale z kilku ujęć, bo wszystkie które znalazłem, to są tylko z jednej perspektywy, gdzie to nurkowanie nie wygląda na takie oczywiste

2

Różnica między milionem, a miliardem. Milion sekund, to około 11 dni, a miliard sekund, to około 31.5 lat. Teraz pomyśl, o miliarderach :)
Miłego dnia :)

2

@FcPortoFan1999 tercja to jedna z trzech części

3

@Kgorecki2500 przez 5 lat trwania wojny, ginęło około 3000 Polaków dziennie. Masakra.

19

@betleyoneDEjong 7:0 to nie wiem, ale 0.7 to wczoraj u @Luciano99

1

@KamQiX weekend wjechał za mocno :D

1

@Azi no wygląda jak po kilkudniowy melanżu, jakieś plamy na koszulce. Jednym słowem, słabo.

1

@Kengo Barcelona swoje lata świetności miała, gdy w środku pola rządził Xavi, Iniesta i Busquets. Real 3 LM wygrywał, gdy w środku rządził Modric, Kroos i Casemiro. To nie te słynne ataki MSN, BBC, BMW czy inne. To od lat najważniejsza formacją jest pomoc, a tutaj, Real się osłabił i to mocno.

1

@Arden 4 liga to nie jest taka niska liga, tam już są przede wszystkim spore wymagania organizacyjne, a to kosztuje, stąd płatne bilety. Chociaż domyślam się, że nie wszędzie są płatne.
Za łepka jak chodziłem na swoją drużynę, jak grali w okręgówce, to np. kobiety i dzieci wchodziły za darmo (piekło mężczyzn).
Edit: zależy od regionu
W niektórych są okręgówki, 5 ligi i 4, a w niektórych jest okręgówka i od razu 4 liga

8

@gaucho104 Ty właśnie porównałeś artykuł na polskiej, prywatnej stronie kibiców Barcelony do oficjalnej, klubowej telewizji Realu Madryt? :o

A dwa, jeżeli chodzi Ci o artykuł o Gilu Manzano, to co z nim nie tak? Przedstawione suche fakty, a nie wybrane pod narrację filmiki z błędami na niekorzyść jednej drużyny.

4

@MesQueUnClub96 tasujesz się do niego, czy tylko tak podziwiasz?

1

@clyde nie tylko my. Rok temu Real też był mocno pokiereszowany. Co prawda nie byli to młodzi zawodnicy, ale kluczowi.

0

@jedrek7000 nie musi to być dokładny dzień, mniej więcej, 5 lat czy 10
Ale już miejscowość musisz podać dokładną

0

@koziar tej asysty*

1

@jedrek7000 jeśli nie pamiętasz danych, jakie podawałeś przy rejestracji, to możesz zapomnieć o odzyskaniu
Ostatnio mi ukradli 2 konta na wp, to musiałem podawać ile czasu istnieją konta, jaka miejscowość była podana przy rejestracji i coś jeszcze, ale już nie pamiętam. Na szczęście podałem wtedy prawdziwe dane, które pamiętałem, to odzyskałem dostęp.

1

@Kidd no niekoniecznie koleżko, bo w Australii już była pierwsza połowa dobry :D

Mnie jeszcze rozwalił tekstem, że jak piłkarz jest w formie i strzela gole, to drużyna na tym zyskuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?