3

@Mustbe11 mi też się trochę oczy spociły :D

0

@Pnog37 na szczęście nie widziałem tego, serio tak powiedział?

9

Powiem Wam, że jak się tak patrzy na te obrazki z Paryża w wykonaniu naszych Pań, pomyśli ile to wysiłku, wyrzeczeń, upadków, to łezka się mi w oku zakręciła.

0

@adi7adi8 z jednej strony szkoda, a z drugiej pewne srebro :D

0

Czy Ole mogą trafić na siebie w półfinale?

2

@Lola120 ja po co już liczę, że zrobimy z kolejnego zawodnika rezerw gracza kluczowego. Ostatnio nam to dość dobrze idzie, Fermin, Cubarsi, Yamal, Nico, Balde, Gavi.
Trzeba szlifować diamenty :)

7

@don'T.R.I.P.e to są ludzie przesiąknięci polityką, którzy mają tak pasjonujące życie, że pół dnia spędzają na takich przepychankach. Najlepsze jest to, że każdy z nich się ma za wielce oświeconego i najmądrzejszego, a tak naprawdę to jest zupełnie odwrotnie. Moim osobistym zdaniem (które pewnie nikogo nie obchodzi:D) jeśli ktoś jest zagorzałym wyborca jakiejkolwiek partii, to ma nierówno pod sufitem.

1

@FcPortoFan1999 i co ona jedna zbłąkana owieczka zmieni w stadzie baranów?

4

@Zoker ja się nie spodziewam od razu trypletu, LM czy nawet mistrzostwa (bo jednak Real na papierze wygląda bardzo dobrze), ale powalczyć trzeba na każdym froncie. Najbardziej jednak oczekuje jakiegoś stylu, że przestaniemy grać na stojąco, że piłkarze będą zapieprzac, gryźć trawę i walczyć do upadłego. Można wybaczyć braki w wyszkoleniu technicznym czy po prostu zaakceptować, że ktoś jest słabszy, ale chcę widzieć zaangażowanie, wolę walki, ambicje.

4

@cchesterr43 nawet zwykły użytkownik LR robi lepszy research gdy chce coś kupić, niż te gamonie od Stonogi i reszta "dziennikarzy" :D

2

@Pawlak1992 tak jest w większości sportów szybkościowych. Taki ich urok :)

0

Chce wymienić płytę indukcyjną, aktualnie mam taką z ramką srebrną. Na necie jest sporo płyt, ale większość bez ramek, myślicie, że ta, która mam teraz będzie pasować? One są uniwersalne w jakimś stopniu? Oczywiście zakładając, że mam płytę 50x50 i kupię taka samą
Ktoś może wymieniał i może się ustosunkować.

0

@NeroTFP1 zanim pójdzie siedzieć, powinni jej zrobić to samo
Mając małe dziecko w domu, nie wiem jakim śmieciem ludzkim trzeba być, żeby krzywdzić takie małe istoty. Przecież one są takie kochane, bezbronne. Ja rozumiem karać za złe zachowanie itp. zabraniem ulubionej zabawki, nie daniem czegoś słodkiego, ale żeby ograniczać jedzenie, picie? Nie wspominając o przemocy.

1

Mam tylko nadzieję, że jak się zacznie sezon, to młodzi, którzy zagrali bardzo dobre mecze w presezonie nie pójdą w odstawkę. Trzeba dawać im szansę, bo widać dużą chęć gry i walki. Szlifujemy te diamenty, które wychodzą z La Masii, a wrócimy na szczyt :)

1

@NeroTFP1 jak to się mówi, w takich sytuacjach trzeba dać z wątroby :D

3

Też tak macie, że jak idziecie do lekarza/specjalisty, na konkretną godzinę i jak jesteście przed czasem, to praktycznie zawsze jest obsuwa, a jak jesteście na styk, albo delikatnie spóźnieni, to nigdy nie ma kolejki i lekarz czeka już na Was lekko poirytowany? Mi się to zdarza praktycznie zawsze

2

@Kgorecki2500 i to serio, czasem lecą takie teksty, że to szok. Żeby 5 latek wyzywał od skur.... I cweli?

5

W miarę możliwości, jak pogoda pozwala staram się codziennie wychodzić z synem (niespełna dwa lata) na dwór, na spacer, na plac zabaw i właśnie o placach zabaw chciałem wspomnieć. Przeraża mnie to, co się tam dzieje, nie wiem co gorsze, dzieci czy rodzice. Wyzwiska z ust kilkulatków to już standard, ale, żeby na przykład rzucać czymś w dorosłych, nie wiem czy celowo czy nie, ale żeby nawet potem nie przeprosić? Udawać, że się czegoś nie zrobiło? Rodzice oczywiście standardowo, jak dziecko już trochę ogarnia, to puszczone samopas, a sami w telefonie.
Ale przed chwilą byłem świadkiem mega przykrej (z perspektywy dziecka) sytuacji. Mianowicie przyszła matka z dwójką dzieci. Jedno z 1.5 roku, drugie z 6 lat. No i matka wsadziła małą do huśtawki i zaczęła ją huśtać. Wyciągnęła telefon i zadowolona, w między czasie mała się przekręciła i w takiej mało zdrowej dla niej pozycji matka ja bujała.
No ale to jeszcze nic. Druga córka, zaczęła jakieś wspinaczki i woła mamę, żeby patrzyła, bo stawała tam na rękach itp.
A mamusia oczywiście "patrzę, patrzę" a jak mała tylko stanęła na rękach, to ta nos w telefon.
Mega słabe i podcinające skrzydła dla małej. Przykro się na to patrzyło

0

@mordini123 jednak presja ma znaczenie, bardzo dobrze :)

0

@Zoker nie bądź taki skromny. Jesteś ukryta opcja madrycka na stronie Barcelony, to wymaga jaj :D

0

@Zoker to Ty zacznij temat

0

W tej kobiecej siatkówce, to chociaż można czasem zawiesić oko na jakiejś urodziwej siatkarce, bo spektakularnej gry się tam nie doświadczy :D

4

@KamQiX ale to też trzeba nie mieć za grosz oleju w głowie, żeby się dać na takie coś złapać.
Jesteś Zbysiem Stonoga, największym antypisowcem w kraju. Nienawidzisz PiSu, Ziobry i wszystkiego co z nimi związane. Publikujesz post, że szukasz haków na Stanowskiego. Po 3 dniach dostajesz filmik, na którym Stano odmawia kręcenia materiałów na PiS i Ziobrę. No przecież tutaj lampka się od razu powinna zapalić. No ale tak jak pisał wyżej Rust, on dostał filmik i mało do niego nie doszedł pewnie :D

2

@Toretto stąd wiadomo, że nie zgadzają się daty wydarzeń, o których mowa na filmiku.
Dyskutują o czym zrobić programy i ktoś proponuje o potencjalnym mistrzostwie Jagielloni. Potem ktoś o gościu, którego wciągnął silnik samolotu.
A jak tego gościa wciągnął ten silnik, to Jaga była już mistrzem Polski.
Stano nie jest glupi, w takie gierki potrafi grać dobrze ;)

10

@Toretto Stonoga szukał haków na Stanowskiego. Zaproponował za jakieś materiały na niego, że przez miesiąc 2 luksusowe auta trafia w ręce informatora, jednym z tych aut było niebiesko Lambo.
Stanowski nagrał sam filmik Niny z ukrycia, na którym mówi, że PiSu i Ziobrą nie rusza (Stonoga to największy antypisowiec w kraju)
Film trafił do Zbysia, który rozkręcił aferę, bo myślał, że to prawdziwy film.
Dzisiaj stano w niebieskim Lambo nagrał krótki filmik o całym zajściu, a pełne oświadczenie ma być o 10.

0

@Toretto dzięki za info, ale to nie ja jadę, tylko @Mixtape :)

1

@Mixtape byłem rok temu. Wcześniej byłem na Zakynthos, myślę, że dość zbliżone wyspy z delikatną przewaga na Zakynthos, więcej chyba pięknych widoków.
Natomiast Corfu tak jak wspomniałeś, zielone, spokojne, nie będziesz żałował :)

6

@negreanu dlatego on nigdy nie będzie brany na poważnie, za to jakim językiem operuje, jak traktuje innych, gdy nie są z jego obozu itp.
Nawet tutaj przyznaje, że go zrobił w balona, ale tak go zabolało, że musiał rzucić kilka epitetów
Może i kilku osobom pomógł, ale to zwykły cham, który wszędzie szuka zysku i rozgłosu

2

@ArcziArtt zgadza się, ale lepiej się nastawić na gorszy scenariusz moim zdaniem i potem miło zaskoczyć, niż rozczarować :D

15

@DLFCB można go lubić, lub nie, ale rozgrywa ich po mistrzowsku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?