0

@Tomason jak się podnieść po czymś takim? Dziewczyna drugi raz została potraktowana jak śmieć. Jak tu wierzyć w system, sprawiedliwość itp.?
Na jej miejscu, kupiłbym broń, sam wymierzył sprawiedliwość, a potem sobie strzelił w łeb, bo jak tu żyć w takim świecie i z takim bagażem doświadczeń

5

@VegetaPolska tak jak Ty prawie miałeś dziewczynę?
To nie ma nawet sensu włączać telewizora

1

@tristan87 byłem przekonany, że będzie coś o nie odprowadzeniu podatku za tą "działaność", ale jednak Pani Żukowska poraz kolejny mnie zaskoczyła swoją "działalnością"

1

@Kgorecki2500 ale będzie boleć ten jeden mecz, który nie wejdzie :D
P.s oczywiście jak puścisz ten kupon :D

2

@escarabajo pomyłka? Moja żona miała na drugie pomyłka

2

@shinthps wtedy nie było symulek, za wszelką cenę się starałeś utrzymać na nogach, a nie jak te panienki się teraz kładą od podmuchu wiatru

1

@ACMaldini3 jeszcze trzeba określić od jakiego poziomu rozgrywkowego można mówić, że się grało w piłkę
Bo b klasa czy na orliku to tak średnio chyba?

1

@Ojciec5tkidzieci DJ Brush i Q-bass znowu będzie rozróba
Zacznijmy od baru, tam wiele się dzieje
Jest początek imprezy, a barmanka się chwieje

Miałem to szczęście, że miałem starszych kuzynów, którzy mi pokazali te piosenki. Słucham do dziś czasem

1

@JimMorrisonFCB tak to napisałeś, jakbyś jakiś milion już miał i chcesz dodatkowy :D

0

@gapkinha wczoraj udało mi się wytypować dokładne wyniki w 2 spotkaniach, tj. 2-2 i 1-1
Postawiłem też 3-0 Niemcy, dużo nie brakło
Dzisiaj stawiam Hiszpania 0-1 Włochy
Dania1-1 Anglia

0

@Piorun Wrocław, niedaleko placu grunwaldzkiego
Kolizja, nie wypadek :D

0

@Fizzy Womack pewnie ziomuś :D

0

@Zoker to nie ma znaczenia
Na dużych imprezach, gdzie siatkarze grają zawsze o medale (z wyjątkiem IO) zawsze jest poruszenie. No i też zawsze bilety są wyprzedane. Jakoś w kwietniu sprawdzałem bilety na turniej finałowy LN, który będzie we wrześniu, to już nie było biletów :D
Atmosfera na trybunach też jest fajna.
I jako osoba, która chodzi na piłkę, żużel i była na siatkówce, to mogę powiedzieć, że nie jest taka nudna, bo tam co chwilę masz akcje, punkt, a w piłce ile masz goli? Ile jest klepania wśród obrońców, często nic się nie dzieje.
Wiadomo, każdy lubi co innego

0

Czy jest na sali osoba, która się zajmuje odszkodowaniami w związku z kolizja samochodową i chce zarobić? Jak tak, to zapraszam na priv

5

@Zoker myślę, że gdyby to były ME albo MS a nie Liga Narodów, która drużyny traktują jako okres przygotowawczy, to było by większe zainteresowanie.
Zobaczysz, że na IO będzie tu sporo o siatkówce.

6

@FcPortoFan1999 i to szanuje
Nie zaklamujesz rzeczywistości, tylko mówisz jak jest. Brawo!

0

@Litman jak turniej jakiś jest w Polsce a gra inna drużyna niż nasza, to też są pustki na trubunach

2

@macio_944 spróbował wejść w pole karne bo była luka, ale nie wyszło, obrońcy go mądrze zablokowali a potem wypchnęli do boku, nie miał co zrobić, to wycofał do tyłu. Lepiej tak, niż jak Zalewski z Holandia stracić :D
Próbuje, bo ma.nadzieje, że mu wyjdzie, ego ma duże, więc się nie załamuje nieudanymi próbami.
I słusznie zauważyłeś, czutke do wyjścia ma dalej bardzo dobrą.

5

@Arden bardziej bym się jednak skłaniał, że nie alkohol a pochodzenie i temperament tu miały główne znaczenie

1

@Arden no tak, ale mnie takie jego zachowanie nie dziwi, bo miał takich sytuacji masę i to znacznie gorszych
Więc dla mnie to coś normalnego już w jego przypadku
@PatrykBarca ma Pan rację Panie Patryku

1

@Arden ale już nie zmieni, bo to już 40 letni facet o mentalności dzieciaka
Na tym filmie jakby tam szturchnal gościa, to by było przegięcie, a tak moim zdaniem, nie zrobił nic wielkiego
Słynął z dużo większych krzywych akcji ;)
Więc jak na swoje możliwości, nie zrobił nic specjalnego;D

1

@Arden a gdzie ja z niego robię męczennika?
Normalna sytuacja boiskowa jakich wiele
No że zachowywał się wielokrotnie jak buc to fakt i przecież ja tego nie zakłamuje
@PatrykBarca ale Wam ta nienawiść do niego odbiera resztki zdrowego rozsądku
Ja też go nie lubię, ale potrafię obiektywnie spojrzeć na sytuacje

12

@Arden stawiam, że przez cały mecz, słyszał co chwilę coś z ich ust, gdzieś go prowokowali itp.
A w takich sytuacjach zemsta smakuje najlepiej :D (tak wiem, że nie on strzelił, ale ostatecznie wygrali)
Ja tam się nie dziwię, bo to dość normalny odruch w emocjach i adrenalinie.

2

@FCB24 na euro2020 w pierwszej kolejce 2 remisy
Na euro 2016 w pierwszej kolejce 3 remisy
Na euro 2012 w pierwszej kolejce 3 remisy
MS (ale tu więcej meczów jest) 2022 - pierwsza kolejka 5 remisów
MS 2018 - pierwsza kolejka 3 remisy
MS 2014 - pierwsza kolejka 1 remis

0

@Herato bo Włosi odkąd pamiętam to zawsze słynęli z defensywy
1-0 i obrona. To ma później przełożenie na takie klasyfikacje

0

@PatrykBarca no dobrze, każdy marnuje setki, ale bramka padła totalnie z czapy
Ale tylko on mógł tak odejść na tych kilku metrach obrońcom
@KamQiX

0

@Kubsoleon że nie zachwycił tak jak cała Francja, ale to gość, który potrzebuje pół sytuacji, żeby zdobyć/wypracować gola (tak jak wczoraj)

1

@betleyoneDEjong proszę uprzejmie

0

@betleyoneDEjong


Od 20:48 jest fragment, o który mi chodziło

3

Nadrabiam sobie vlogi z Łączy nas piłka i po meczu z Turcja, jak Probierz w szatni walnął przemowę, to aż ciarki miałem. Nie chodziło nawet o słowa, ale o ton głosu, bije od niego pewność siebie, którą zaraził naszych reprezentantów. No to widać na boisku. Dobrą robotę wykonuje ze swoim sztabem. Najważniejsze, że trafił do głów piłkarzy i oni wierzą w to co mówi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?