mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukikiki matko jedyna, matko jedyna, nie no, idziesz do domu. Z tą interpunkcją? Zapomnij
2
@Comentateiro wszystko przed Tobą, jesteś jeszcze młody, życie Cię w końcu przeczołga
1
@agaFCB raid do kontaktu powinien pomóc
0
@Ziemny nie, sprzęt za 2.5k jest tylko na 5-7 razy gdzieś
@kuz no to już zależy kto ile gotuje i co, jeśli tak normalnie, to spoko opcja moim zdaniem
0
@Abi6 nie lepiej lidlomixa? Praktycznie to samo, a dwa razy tańszy jak nie lepiej
1
Da się jakoś na zewnętrznej klawiaturze (chińszczyzna z TEMU) podpiętej do laptopa, wyłączyć skróty klawiszowe? Chodzi mi o te funkcyjne, pod ESC mam też wyszukiwanie w przeglądarce, no o ten ESC nie działa, tylko za każdym razem włącza się Chrome.
W BIOS-ie już wyłączyłem, no to na klawiaturze laptopa nie działają, a na tej cały czas. Żadne skróty typu fn+capslock nie działają.
Ktoś coś?
1
@DonMatteo901 w tej sytuacji z Luton, to Salach też niezły łeb kanciasty, widać,e strzelał :D
0
Wchodził ktoś z Was na Borowa Górę koło Wałbrzycha? Miałbym kilka pytań.
@JimMorrisonFCB może Ty?
1
@kigani są plusy dodatnie i ujemne
Lepiej jest w tv, bo dostajesz masę powtórek, lepiej widać pewnie itp. ale jednak atmosfera stadionowa robi swoje
Ja np. prędzej obejrzę mecz ekstraklasy (nie ważne jakiej drużyny) z trybun niż sprzed tv. Bo na murawie się może za wiele nie będzie działo, ale sama otoczka spotkania odda :)
1
@kigani hahaha, w Lublinie na żużlu jest to samo. Kupujesz bilet bez przydzielonego miejsca, tam ludzie po ładnych kilka godzin przed meczem już są na stadionie, żeby sobie miejsce zająć :D
Patologia, albo jak kto woli, zacofana wschodnia Polska
0
@FcPortoFan1999 co to za pokrętna logika. Kibicujesz swojej ekipie i tyle, a Sporting i tak zdobędzie mistrzostwo, nawet jak dzisiaj przegra. Mają 4 pkt przewagi i 3 kolejki z leszczami.
0
@FcPortoFan1999 ale po półrocznej przerwie jest głód żużla :)
0
@FcPortoFan1999 To już dzisiaj! O 18:00! PGE Ekstraliga! Inauguracja 3 kolejki! Sparta Wrocław!
7
@Pawel13sz odmłodzony o 15 lat Sergio Busquets
3
@jacobFCB abstrahując, ale ten mur tak na moje oko, trochę bardziej do prawej chyba powinien być ustawiony
Wiem, że on i tak nad mirem uderzył a nie obok, ale bez większych problemów dałoby się dokręcić bokiem piłeczkę
1
https://vm.tiktok.com/ZGe9auuem/
Łapcie smutasy, wspomnień czar.
Ja wiem, że ten odwalił w klubie, tamten odszedł chociaż gdyby chciał to by mógł zostać itp.
Ale to teraz nie jest ważne, przypomnijcie sobie te piękne chwile, ile takich celebracji było. To wróci, prędzej lub później, ale wróci. Jeszcze będzie pięknie :)
0
Komentarz usunięty
0
Ja tu widzę 3 opcje, dlaczego jest jak jest:
1) Znajdzie się kasa na transfery, dlatego Xavi zostaje. (Tylko jak czytam jakie to mają być transfery, to znowu sezon bez trofeów się szykuję)
2) Nie ma kompletnie kasy na nic i Laporta ubłagał Xaviego.
3) Informacje o odejściu podali, żeby prasa dała sobie na wstrzymanie i Xavi mógł spokojnie pracować, zmniejszyć presję.
Jak na moje wariant 1 najbardziej prawdopodobny, a jeżeli ktoś zapyta, skoro będzie kasa na transfery, to czemu nie na trenera?
Albo jedno albo drugie. Z tym, że nowy trener też by chciał wzmocnień, a na to już pewnie pieniędzy nie będzie (na takie wzmocnienia, jakie by chciał).
0
@zadafcb myślałem, że wszędzie plakaty wyborcze ;D
2
@MesQueUnClub96 nie obiecuj i nie rób nadziei
1
@macio_944 dla mnie CS 1.6 będzie taka grą, ale nie takie latanie ffa po serwerze
Jak się zebrało stałą piątkę, co wieczór się grało mixy, jakieś ligi ESL
Nie miałem okazji grać w wiele gier, może nawet nie miałem parcia, bo ta gra mnie pochłonęła w całości.
0
@Kazragore nie kumam kompletnie tej pierwszej tabelki o co tam chodzi :D
6
@Kapitan hawk podbijam
https://www.fcbarca.com/user/Kd
2
@Jakchcesz @okiemtypera_lucaxx95 opinia? :D
6
@Rewolucja123 a pociąg po co?
3
@Kinginiesta za ciosem, Bereszyński
0
@bartas97 naprawdę wrzuciłeś ten filmik i napisałeś, że Cubarsi go kopie?
Kopał to Ramos Messiego czy Pepe gościa z Getafe.
Jak Was później traktować poważnie? Jak Wy sami siebie oracie. Już abstrahując czy był faul czy nie, ale gdzie tu kopnięcie?
A nawet szło dzisiaj przeczytać, że Cubarsi go wyciął. No litości.
1
@Mow_mi_Douglas przecież dostali po żółtej kartce
0
@betleyoneDEjong ten sam mecz, w którym Suarez się łapał za szyję , karny na 3-0.
Z perspektywy czasu, ten karny to też była parodia, przyznaje się, na początku uważałem, że to karny. Teraz bym takiego nie gwizdnął.
1
@ShawnC Ronald Koeman