1

Przecież te ich analizy jak stoją tam we dwójkę, a za plecami ekran, to wypisz wymaluj prezentacja na studia.
Jeden robił, to drugi gada, ale ten pierwszy też tam jakieś randomowe słowa wrzuca. Masakra :D

6

Brawo Lewy! Bardzo dobre 45 minut w wykonaniu Roberta. Oby tak dalej.

1

@Kidd zdecydowanie

2

@JohnnySilverhand byłeś kiedyś na meczu? Widziałeś jak to się odbywa? Ty myślisz, że kibice z Krakowa przyjeżdżają do Warszawy i sobie chodzą i robią co chcą? Od wyjazdu z Krakowa są praktycznie eskortowani i pod nadzorem policji, a w samej stolicy to już w ogóle.

1

@Qlimax86 jeżeli dla Ciebie to była setka, to nic dziwnego, że napisałeś, że Real zagrał wyśmienicie. Czy znasz się na piłce? No tak średnio bym powiedział, tak średnio.

2

@Kidd wystarczyło napisać, że genialne umysły myślą podobnie :D

2

@Kidd a sam coś wymyślisz? Zamienił Nowickiego na Włodarczyk i myślał, że się nie zorientuje :D

3

@NeroTFP1 siatkarze, Nowicki (utarł by nieźle nosa Fajdkowi), Iga, i ta od wspinaczek na ściance, Aleksandra Mirosław.
Ja bardziej realistycznie podszedłem do tematu, wiem, że Twoje są bardziej życzeniowe, ale dla mnie bez szans, dlatego dokonałem takich wyborów :)

0

@FcPortoFan1999 bez przesady
Wisła Kraków z Rakowem to derby Jury Krakowsko-Częstochowskiej?

0

@FcPortoFan1999 jakie to derby?

4

@macio_944 ten Zbysiu to jakiś szaleniec

0

@JimMorrisonFCB kody na kasę były używane?

1

@Piterpartek27 myślisz, że ktoś robił w jakiejś małej miejscowości sondaże? Robią tylko w dużych miastach
Musisz czekać na wyniki

1

@MesQueUnClub96 flaszkę

1

@Sysia11 czemu Wy (ambasada) cały czas piszecie, że ktoś ma problem, że kibicujcie Argentynie?
Nikt nie ma problemu, po prostu ludzie cisną z Was bekę, bo wygląda to przekomicznie.

2

@RosjaninBut a coś odwalił?

27

@Borneo i po co jakieś audyty, eksperci, setki milionów wywalane na ekspertyzy? Wystarczy wejść na LR i poczytać zdania fachowców @MOLESTA i @Borneo
Nie trzeba nawet czekać na opinie Dzikiego Trenera

1

@Lionel_Messi10 to stwierdzenie "potężne pokrętło" to coś nie bardzo chyba
Albo masz potężne uderzenie, albo pokrętło, oczywiście można mieć jedno i drugie, ale te cechy się nie łączą :)

0

@mekston ale LE to cule z krwii i kości, dlatego Mambeppe dwumecz przesiedzi na ławce ;D

A tak całkiem serio, od PSG i 4-0 się zaczęły nasze blamażem w Europie, mam nadzieję, że to będzie jakaś klamra i na tym samym PSG, coś się zmieni

1

@Luciano99 albo to dwie różne kobiety, albo jej nawet kolor oczu zmienili :D

1

@Chucky jest różnica nie pojechać na wyjazd w 1/4, a w finale, gdzie można wygrać trofeum. Wielokrotnie się słyszy, że bez kibiców, nie było by piłki. Ciekaw jestem, czy się szantaż uda.
Żeby nie było, nie bronie kiboli za burdy, spytałem, to pozwolił sobie odpowiedzieć jak ja to widzę :)

1

@Albatros to jest bardzo kontaktowy sport, uderzenia, wbicia w bandę itp.
Ktoś czasem przesadzi, kogoś poniosą emocje, to się leją. Dostają potem po 5 minut kary i tyle. Lepiej moim zdaniem, żeby sobie dali po mordzie i był spokój, niż by mieli cały mecz coś odwalać.

4

@Pedri16Future jak zwariował, to do Choroszczy z nim, a nie mu się Barcelona marzy

0

@FcPortoFan1999 ale ja się nie odnosiłem do ogółu, tylko do jednostki, Puchacza :)
I też myślę, że nie ma co mylić pewności siebie, z arogancją. Bo to dwie różne rzeczy.
Życzę miłego dnia i drugiej zmiany :)

1

@Safrani szkoda.

0

@FcPortoFan1999 sam nie wierzysz w to co piszesz chyba. Nie chodzi mi o fakt pisania książki, ale kuźwa, kto w wieku 25 lat wydaje już biografię. On aktualnie powinien być w swojej szczytowej formie, a odbija się od klubu do klubu. Teraz ma lepszy okres. Co niczego nie zmienia,bo po wonderful sezon w Genoi chłop odleciał.

0

@Bobo25 oczywiście, że się nie da, ale jeżeli ktoś się dopuszcza takich rzeczy, to na bank jesteś w stanie zauważyć u takiej osoby problem, a wtedy pozostawienie dzieci, z taką osobą jest co najmniej ryzykowne.

0

@Bobo25 no ale to przed czy po pracy nie jest w stanie zauważyć, że kobieta ma problem z alkoholem?
Przecież to tak nie działa, że ona sobie pije i po niej nic nie widać. Alkohol się trochę utrzymuje w organizmie, a już 2 promile zwłaszcza.

0

@FcPortoFan1999 a przykłady tej pokory? Bo wymieniłeś tylko nazwiska.
Piątek już ma książkę o sobie, taki pokorny, od kilku lat regularny zjazd w karierze.
Świderski też z tym cygarem ostatnio się nie popisał, ale on raczej się zalicza do spokojnych i ułożonych.

0

@FcPortoFan1999 nie chodzi o klimat, tylko o wyniki. Dla porównania stadion olimpijski pęka w szwach, bo od lat są wyniki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?