mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Bohaterka jednego z największych hitów Budki Suflera, Jolka, istnieje naprawdę. W 1982 roku przyjechała nad morze z synem i wdała się w romans z autorem tekstu piosenki Markiem Dutkiewiczem. W tym czasie mąż Joli zarabiał na samochód w Anglii.
Jak się pewnie domyślacie, ich związek nie przetrwał. Doszło nawet do spotkania między panami, mąż Jolki był zły na Marka, ale z drugiej strony cieszył się, że został bohaterem słynnej piosenki (WTF).
Aktualnie Jolka mieszka w Warszawie, po namiętnym romansie kontakt się urwał.
#pieklomezczyzn
0
@El Plutoninho jak ktoś jutro dostanie żółtą kartkę, a ma już taka na koncie, to pauzuje w półfinale. Natomiast jak ktoś nie ma żółtej kartki, a dostanie jutro, to i tak półfinał zaczyna z czystą kartą.
0
@bartekvisca w trasie 6-6.5, w mieście do 8
Wtedy można mówić o niskim spalaniu moim zdaniem
0
@HighestInTheRoom jaki Śląsk, o czym Ty mówisz. Mają najtrudniejszy kalendarz, oni z podium wylecą, a nie mistrza zdobędą. Dzisiaj w Zabrzu z 2-0 i do domu
1
@DonCarletto co za idiotyczna logika
Tak, specjalnie przegrywają, żeby City wygrało mistrzostwo. Na pewno nie chcieli wygrać tego meczu. Widzę takie komentarze, to nie wiem co myśleć o autorze
0
@michal26 na Olimpico byłeś?
3
@Kidd ale z kulturą, elokwentnie. Czekamy na rozwój wydarzeń :D
3
@Kidd bardziej język faktów :D
12
@MesQueUnClub96 nie, dał przykład, że to i to jest zaburzeniem i ludzie powinni to uszanować
Możesz być spokojny, nikt Cię nie będzie piętnował
3
@barcelonaLM kiedyś dżinsy-rurki, biały t-shirt, czarna ramoneska
Dzisiaj to
Wolę poprzednią wersję :D
@JimMorrisonFCB dokładnie, bo przecież nie noszą tego bo jest drogie i można się polansowac :D
0
@wawrzyn1 tylko ta jego pensja...
Musiałby pójść na rękę Barcelonie, a mam wrażenie, że trochę może czuć się "zdradzony" przez klub i nie będzie zbyt ugodowy
1
@wawrzyn1 że to nie FM i na pewno się nie uda pozbyć wszystkich zbędnych piłkarzy. Największy problem może być z Fatim.
3
@krefi10 ten co według wielu"ekspertów" kradnie złote piłki i będzie je wygrywał nawet po przejściu na emeryturę, a więc Leo Messi :)
Zawsze bawią te komentarze :D
1
@HighestInTheRoom ja kupiłem z rynku wtórnego, od małżeństwa, które się rozwodziło, dość częsty przypadek aktualnie. Nie wiem czy im na czasie zależało, że tak mało chcieli czy co.
2
@Dari0G mi nie chodzi, żeby robili miejsca dla gości. Tylko, że o tym nawet nikt nie pomyślał. Kilka lat temu, koleżanka mieszkała na takim małym osiedlu, to mieli tam 2 miejsca dla gości właśnie wyznaczone. To chyba spoko opcja. No ale nie w tym kraju i nie w tych czasach, gdzie za miejsce już się płaci blisko 50k
A jeszcze dodam, że kolega inny, ma te takie blokady parkingowe, to i tak ktoś to potrafił wyłamać, żeby sobie zaparkować. A miejsca tam takie ciasne, że szok. Patodeweloperka jednym słowem
3
@HighestInTheRoom 4 lata temu kupiłem za.....6k/M2
Okradłem kogoś, czy wygrałem na loterii?
2
@Dari0G mieszkańcy nie mają gdzie parkować, a co z gośćmi? Do kolegi jak jadę na Jagodno w Wrocławiu, to parkuje kilkaset metrów dalej, gdzieś na chodniku (nie ma zakazu)
0
@Rewolucja123 chodziło mi o fazę pucharowa a nie pojedyncze mecze. Wtedy byliśmy słabi. A te kompromitację to mieliśmy mocna ekipę, Messiego, a i tak dostawaliśmy na dziurę
1
@Cvzx wyparłem to jakoś z pamięci i skupiłem się na LM, ale słuszna uwaga.
3
@Comentateiro Ciebie też nie kojarzę. Pierwszy dzień na LR?
@MesQueUnClub_87 no tak, zapomniałem o tym. Dziękuję
4
Barcelona wszystkie kompromitację zaliczała na wyjazdach, gdzie po pierwszych meczach, wydawało się, że nic złego stać się nie może. Teraz mamy rewanż u siebie, mam nadzieję, że nie wejdziemy na wyższy level i nie zafundujemy sobie blamażu na własnym stadionie, bo to już byłby gwóźdź do trumny chyba.
P.S ostatnio pisałem, że od PSG i 4-0, zaczęły się nasze problemy i liczę na zamknięcie tego etapu. Mam nadzieję, se wczorajsze zwycięstwo było właśnie taką klamrą zamykająca ten gorszy okres.
1
W gorących dyskusja spod artykułu, klikam i nie przenosi do tej dyskusji, tylko do samego artykułu, da się jakoś znaleźć tę dyskusję łatwiej? Bo tam kilka stron komentarzy.
Swoją drogą mam wrażenie, że ten portal dzięki się na 2 grupy użytkowników. Ci którzy komentują artykuły i na tych, co udzielają się na LR. Pod tym artykułem same randomowe nicki, ale przyznam szczerze, że ja to tylko z LR korzystam, pewnie dlatego takie wrażenie :)
1
@Zoker ale Osama Dembele padło kilkukrotnie, więc to nie przejęzyczenie
2
@Zoker no tutaj faktycznie podkoloryzował, ale Osama Dembele czy Luuk de Jong to trochę kompromitacja :D
A tych dwóch analityków w studio to wypisz wymaluj prezentacja na studia, jeden robił i operuje, a drugi gada :)
Fatalny jest Polsat pod tym względem
1
@mientusek1407 nie no bez przesady, w każdym meczu jest sytuacja, że wychodzi fajnie na pozycję, ale jest doganiamy przez obrońców.
No życie, taki jego "urok", nie każdy jest sprinterem i tak jak mówisz, nadrabia czym innym i to w znacznym stopniu.
1
@Blanco16 jeśli okręgówka, to mylisz się i Ci dwaj panowie wyżej również. W okręgówce coś nie coś trzeba umieć, natomiast w b klasie, ważne jak przyjdziesz na mecz w stanie umożliwiającym Ci wzięcie w nim udziału :D
0
@Firestone no i trochę wolny jest, a czasami tej szybkości brakuje :)
4
@Kidd we Wrocławiu na "zawodach", gość dostał strzała, uszkodził mózg i po kilku tygodniach zmarł
0
@AmigoBlancos tylko "po drodze" niech weźmie talizman w postaci Harrego Kane'a
0
Komentarz usunięty przez użytkownika