5

@ElTomas śmiechy, chichy, ale w jakimś wywiadzie ostatnio Lewy powiedział, że miał pewne problemy, ale już to za nim i od tej pory ewidentnie jego forma poszła w górę.

0

@Trojanek23 ja kiedyś z policjantem jechałem po cywilu i to on kierował, pasy oczywiście nie zapięte, przekraczanie prędkości, slalom między autami bez kierunkowskazów
Nie wiem czy się chciał popisać czy co, ale sporo jest policjantów, którzy myślą, że są szeryfami ponad prawem, se pokażą odznakę i nic im kolega po fachu nie zrobi

0

Przypominam, że na Kanale Zero, o 8:30 jakiś ziomek z LR ma być :D

0

@Katalończyk 99 tylko Ty nie bierzesz jednej ważnej rzeczy pod uwagę (odnośnie tej walki o top4), że inne drużyny też remisują z taką Granada, czy nawet przegrywają

0

@Katalończyk 99 ani przez chwilę nie graliśmy tak słabo, żeby wypaść poza top4
Inaczej, może graliśmy gówno, ale punkty zdobywalismy

2

Ale co się człowiek naczytał, że o top4 się będziemy bić to jego. Tutejsi eksperci nie zawodzą nigdy :)

7

Iga jest popierdzielona. Oddala Sakkari 5 punktów w całym drugim secie. Kosmos jakis

0

@koksik2700 nie usprawiedliwiam, ale nie wszędzie są taksówki. Natomiast każdy ma sąsiada, rodzinę, znajomych, których można poprosić o pomoc.

28

@Bykunn pierwsza zasada, jeden z rodziców ZAWSZE trzeźwy

1

@Popitek12 często spotykałem opinie, że Beckham

1

@Comentateiro co Ty z tymi elitami ostatnio? Próbujesz się dowartościować bo nie robisz zakupów w Biedronce i wstajesz po 6?

2

@NeroTFP1 nie oglądam za dużo meczów z jego udziałem, tyle co przeciwko Barcelonie i mundial, dla mnie mega przereklamowany zawodnik.
A na mundialu, miałem flashbacki z 2014 roku i popisów Higuaina.

1

@SeWo77 pewnie kupon nie wszedł
A właśnie przeczytałem opinie, bo meczu nie oglądałem, że kapitalne zawody w wykonaniu Marciniaka, niemalże perfekcyjny występ.

1

@JimMorrisonFCB jakby to powiedział Andrzej Strejlau, fantastyczne podanie diagonalne, przeszywające linie przeciwnika. Coś niesamowitego

2

@Firestone może sobie wpisać.
Nikt mnie nie zmusił :D

1

Jest i on. Nowy Avatar z naszym nowym crackiem.
Jest to pierwsza zmiana avataru w mojej historii, tak mnie ten chłopak urzekł swoją grą :D

1

@Hosh dokładnie, ceny będą podobne, teraz są wysokie, a gramatura i jakość jest dużo słabsza. Więc producenci dalej swoje zarabiają, zaryzykował bym stwierdzenie, że nawet teraz zarabiają więcej niż przed tymi całymi tarczami

0

@TSWKRK absolutnie nie

1

@Rifek doszukujesz się logiki w triathlonie z rekinem? :D
@Kidd a kto to przyszedł? Pan maruda? Niech sobie Pan sprawdzi punkt 9.3.3 w regulaminie, tam jest napisane:)

6

Wczoraj co mi się podobało i czego chyba brakowało naszym gwiazdom, to wsparcie kibiców. Już przed meczem grupy się zbierały by dodać otuchy i zmotywować piłkarzy. Na trybunach też było słychać głośny doping.
To jest coś, co powinno być standardem, że drużyna gości czuje, że gra na wyjeździe a nie jest na pikniku.
My jak jedziemy na wyjazd LM, to na każdym stadionie jest jak w kotle, atmosfera, doping, presją ze strony kibiców.

0

@D10SLEO przecież w regulaminie triathlonu jest zapis, że nie można jeść uczestników

0

Rekin pływa szybciej ode mnie, ale ja będę szybciej biegł. Czyli w triathlonie wszystko by się rozstrzygnęło o to, kto jest lepszym kolarzem.

4

@Jakchcesz 3.60 brutto. Na szczęście rząd się zatroszczył o takich burżujów jak Ty, nakładając odpowiednie podatki, żeby Wam się w dupach od hajsu nie przewróciło

1

@NeroTFP1 myślisz, że śmierć Putina by coś zmieniła w Rosji?

0

@Transu96 wygląda jak świeże bąble po poparzeniu

0

@Kratos1990 nawet jak nie będzie obsuwy możesz oddać, tego nikt nie sprawdza

9

Jeśli zmajstrujecie w tym roku bąbelka, to w przyszłym, będziecie mogli wziąć urlop tacierzyński na premierę GTA VI.
@macio_944

0

@Transu96 nie będziesz miał po tym blizny.

1

@pride1899 i właśnie o tę liczbę mi chodziło, tak wujek google mi pokazał

0

@cules100pro trochę to przerażające, że w jednym mieście mieszka tyle ludzi, ile w naszym całym kraju prawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?