mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 no to był przykład, może być 1 200 000
Ale niech to będzie 40 procent a nie 140
Tu jest największa patologia
0
@michal26 a wystarczyłoby zrobić porządek z kredytami, to wtedy ceny mieszkań nie były by tak wielką tragedią
Bo biorąc nawet 800 tysięcy i oddając milion, byłoby Cię stać na mieszkanie
A teraz bierzesz 500 i oddajesz milion 200 tysięcy
0
@tristan87 kredyt, leasing, ŻONA, dziecko
Gość wymienił swoje koszty jakie ma, wrzucił w nie żonę, nie jest to dla Ciebie śmieszne? Dziecko na siebie nie zarobi, trzeba je utrzymać, zgoda, ale żona? Dla mnie śmieszne, że dorosłą osobę, ktoś może sama siebie utrzymać, wymienił jako koszty życiowe
0
@tristan87 chłop co sobie żonę w koszta wrzucił :D
3
@Dalhi cieplejszy wieje wiatr
7
@Roobo jeżeli wjeżdżasz na skrzyżowanie na zielonym, ale jest ono zablokowane, (wjeżdżasz na skrzyżowanie bez możliwości jego opuszczenia) to popełniasz pierwszy poważny błąd
Ale jak już wyjechałeś, to w miarę możliwości starasz się z niego jak najszybciej wyjechały, a jeśli nie nie da, to stoisz i słuchasz jak pięknie klaksonem Ci wszyscy gratulują:)
2
Ogląda sobie człowiek mecz, równocześnie leci Napoli-Juve, chcesz obejrzeć później, to ci taki idiota za mikrofonem powie jaki wynik. No co za łeb
1
Ja tylko proszę o jedno, nie stracić gola w pierwszych minutach. Jeszcze dobrze się mecz nie zacznie, a już trzeba odrabiać
4
@LM10GOAT czemu Xavi? A piłkarze to co? Rozwala mnie to, że za każdą porażkę to winny trener, a te gwiazdeczki to co?
0
@MarioVeB! A tu nie odgwizdał faulu? Przecież wsparł się na nim
0
@Barcasub no to już by była ... (Nawet nie wiem jak to nazwać, bo kompromitacja to za słabe słowo) jakby uznał gola po gwizdku
Po prostu nie kończy się męczy w takim momencie, mógł to zrobić dużo wcześniej, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, bramkarz wybił i kończę mecz
0
@mcsarna mnie tylko zastanawia, na co on czekał, bo wziął gwizdek do ust, piłkarz był plecami do bramki wtedy, wyjął gwizdek, żeby za 2 sekundy go wsadzić i zagwizdać
Po co to czekanie? Uległ presji zawodnika Valencii, który stał obok, coś krzyczał i machał łapami?
1
@gumaz kilka lat temu Porto w lidze mistrzów przegrało 3-2 w Turynie, ale zremisowało dwumecz, ale wygrali dzięki bramkom na wyjeździe, czego nie rozumiesz?
1
Gdy myślisz, że w hiszpańskiej piłce nic cię już nie zdziwi, odpalasz sobie meczyk w sobotni wieczór i po raz kolejny jesteś w szoku, że można jeszcze coś odwalić :D
1
@norbi77 ostatnio o tym pisałem
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14144975#comment-14144975
Długo nie musiałem czekać
1
@Lionel_Messi10 pociągnął*
0
@Kengo weszło to? Tych handicapow to ja nie ogarniam, a widziałem że wygrali różnica 3 goli, to chyba weszło?
5
@draxidox połowa nie ogarnęła, że chodzi o taki gabaryt i piszą samoobsługowe.zacznijmy od tego, że tam nawet nie ma tyle miejsca na skasowane produkty, jak masz ich trochę, a co dopiero cały duży koszyk
W takiej sytuacji tylko kasa
A mniejsze, tylko samoobsługowa
2
@tadzik447 ta, wschód słońca w kanałach
1
Lubię zapach szczypiorku na bułeczce o poranku.
0
@Emhyr ekstraklasa w pigułce :D
0
@TR3YWAY no bo nie są zbyt bystrzy to się na to godzą :)
No widowiskowe to jest, to prawda i jak już miałbym jakaś galę wykupić, to oewnia Gromde, bo tu nie ma kalkulacji, ustawek (Tak myślę) I miękkiej gry
1
@TR3YWAY ale co zmienia fakt, że jest tam kilku sportowców, którzy i tak mają wiele za uszami, skoro promuje się też bandytów?
Twarzą takiej Gromdy jeszcze niedawno był Popek
Albo system turniejowy, musisz stoczyć 2-3 walki jednego wieczoru aby wygrać, gdzie bardzo często po pierwszej walce już są niezdolni do kontynuowania.
Ja nie neguje tej gali, bo to są dorośli ludzie i robią co chcą, tylko dywaguje, kto jest większym debilem
Bo dla kilku tysięcy ryzykować życiem, jakie by ono nie było, dla mnie niepoważne
A Ty się odpaliles jakby tam ktoś z Twoich bliskich walczył albo personalnie bym w Ciebie uderzył
Trochę zluzuj
0
@TR3YWAY a ja myślę, że Ty, skoro wierzysz w to wszystko co napisałeś :)
We ff też się biją w ringu, z sędzia i jest zaplecze medyczne, ale warunki są dużo bezpieczniejsze.
Jeśli Ty twierdzisz, że te gangusy nagle zaczynają trenować i oddalać się od tego życia, to jesteś mega naiwny. Bo jedna czy dwie walki, gdzie zarobi z 10k zmieni jego życie. To są kryminaliści, czynnie biorący udział w grupach przestępczych. A Don Diego to akurat prawdziwy sportowiec, nie bez powodu ich tam wszystkich leje.
0
Komentarz usunięty
3
@AlexDark00 +1
Myślałem, że literówka, ale dwa razy tak napisała
2
@Bykunn to jest złe użyte sformułowanie moim zdaniem (że się cofnęli w rozwoju) ale wiadomo o co kaman
Ja nie mówię, że 20 latkowie mają rodziny zakładać, ale faktem niezaprzeczalnym jest to, że dzisiaj 20 latek jest dużo mniej dojrzalszy od dwudziestolatka sprzed kilkunastu lat nawet
1
@Comentateiro piłkarze są więksi
Średnia ich wzrostu to niespełna 190 cm
Tamtych 3 krakanów nawet nie sprawdzam, bo nie ma sensu.
Pozdrawiam
1
@JimMorrisonFCB pamiętam w LO z kumplem na każdej lekcji angielskiego (nawet spoko babka była) pytaliśmy czy pójdziemy na dwór. Przez bite 3 lata, tylko się lekcja zaczynała, niestety nigdy się nie zgodziła
0
@Kakixbarca ale gdzie? W Barcelonie, we Wrocławiu?