1

@TheNekro94 Dania jeszcze lepsza, chłopaki z wakacji ściągnięci sobie ME wygrali :D

0

@VegetaPolska dobrze, możesz mieć taką opinię, tak się zachowują w większości wszyscy influencerzy. (Czy to zdanie jest poprawne? @NeroTFP1 chodzi o wyrażenie w większości wszyscy

Ale Ty napisałeś, że ludzie się cieszą z jej łamania prawa, ja się do tego odniosłem

0

@VegetaPolska gdzie ona złamała prawo? W niektórych krajach przechodzenie na czerwonym świetle jest dozwolone. Właśnie między innymi w Hiszpanii.
A tu nie widać, żeby szła na czerwonym chyba
P.S
To spojrzenie na końcu w kamerę, że niby nie widziała wcześniej, zenujaceeee

0

@kuz mam wrażenie, że niektóre teamy to już przed meczem przegrywają, w głowie
Potężna przewaga psychologiczna nad rywalami
Ale też nie oszukujemy się, Ence nic nie zagrało, potężny problemy strzeleckie w dość prostych sytuacjach

0

@Danny Gaucho jak zostanie na kolejny sezon to go wyprzedzi, a jak tylko ten dogra, to będzie na styku

1

@Nazio_87 przecież wynik w tej rywalizacji ma jakieś szesnastorzędne znaczenie :D

0

@BorzyKrzys ta druga brameczka idealny przykład zlekceważenia rywala, gość przebiegł z 30-35 metrów, pod 16 rywala i praktycznie nikt go nie atakował :D

1

@FcPortoFan1999 to jest ekstraklasa, oni teraz wygrywają z liderem, zaraz z wice, żeby tylko potem pojechać do Mielca i dostać na łeb ;)

2

@Comentateiro a na deser Lech z Poznania :D

0

@Messi1000000 ale co to ma do rzeczy? Bo nie rozumiem za bardzo :D

8

Leverkusen autostrada do mistrzostwa. 8 pkt przewagi, najbliższe 5 meczów stosunkowo łatwe, a do końca 12 kolejek. Bezpośredni pojedynek z Bayernem też na plus, więc teoretycznie 9 punktów przewagi.
Nie spieprzyć tego aptekarze!

1

@Comentateiro trzeba przyznać, że jesteś wymagającym kibicem
Ale to chyba dobrze

0

@mkord pewnie tak, ale paradoksalnie oni teraz lepiej grają, a przegrywają, w sensie w tych dwóch meczach mieli bardzo dobre okazję aby strzelić bramkę, a wcześniej strzelali z niczego bardzo często
No i to jest ekstraklasa, zaraz pojadą do Białegostoku po lanie, a przywiozą 3 pkt :D
Ale osobiście uważam, że ta runda jesienna to jakiś wybryk natury

0

@bartekvisca rundę jesienną zaczął od porażki i remisu

0

@Lanosss a byłeś kiedyś na żużlu na żywo? Pytam z ciekawości
Bo dla mnie też to było nudne, wszystko się zmieniło jak raz poszedłem:)

2

@Popitek12 jak będzie tak dobry, jak Twoje pytania, to sami się po niego zgłoszą :D

0

@Kuba_1 ta pomoc nie przekonuje
A zaznaczę, że najwieksze sukcesy Barcy i Realu, to wspaniała pomoc, mózg drużyny

4

@July_6_BcN mi coś świta, że to ma działać na takiej zasadzie
Klikasz w apce zgodę na sex, Twój partner też i wtedy nie ma mowy o gwałtach itp. bo oboje wyraziliście zgodę:D

3

@MesQueUnClub_87 nie zapomniałeś o czymś?
Pościgi, strzelaniny, wojny gangów. Gdzie śmierć w Wenecji???

9

@Katalonbar chyba tak, ale to dlatego, że wydoroślałem

2

@P33ck sprawdzałem pogodę długoterminową dla Wrocławia, to zimy już nie będzie. Wiadomo, noce i przymrozki tak, ale w dzień tak 5+ minimum ma być. To z plusów, z minusów, do końca marca jakoś mega ciepło nie będzie. Będzie oscylować w granicy 10 stopni. Więc na taką wiosnę prawdziwą, jeszcze poczekamy.

0

@messi564 jak chcesz to mogę podpytać brata, bo sponsoruje jakiemuś dziecku, a w sumie to już chłopakowi edukację. Nawet list od niego kiedyś dostał :)
Podpytałem, znalazł go przez Salezjański Wolontariat Misyjny
A tutaj jeden z listów, na święta dostał

https://ibb.co/vPQjC4V

5

@BorzyKrzys z tej okazji wybrałem się dzisiaj do pracy rowerem
Rano jeszcze ciemno i zimno, ale o 15 odda pogoda :)

1

@MESSIah16 niektóre jej piosenki mi się podobają, ale kompletnie nie przemawia do mnie jej styl bycia. Taka samozwańcza królowa, wszystko musi być jak ona chce, zero kompromisów, pewnie dlatego jej związki były jakie były.
Co do wyglądu, no to można by powiedzieć, że to kobieta z kilkoma twarzami :D sporo zabiegów i zmian
Ale figura konkret, widać, że się nie opierdziela na siłowni, z resztą wielokrotnie to zaznacza, że jest że sportowej rodziny

0

@Szmulek Haaland ma wielkie ego? Nie wydaje mnie sie

2

@MESSIah16 tym bardziej śmieszy jaki burdel mają we własnym kraju i nie potrafią nad nim zapanować

0

@kanver_ a jakie są fakty? Faktem jest i to niezaprzeczalnym, że to mecz mistrzów, Włoch i Hiszpanii. Mówiąc o tych drużynach slabiaki, gość pokazuje jedynie swoją arogancję.

0

@cules100pro tu pięknie by pasował filmik jak Pazura w filmie Volta tłumaczy pewnemu politykowi jak ma spłacić dług :)
60 mln za FdJ to mało, gdy ktoś chce kupić, ale jak ktoś musi sprzedać?


2

@reloaded tak tylko informacyjne, Bayer, to jest Leverkusen

3

https://vm.tiktok.com/ZGeSUedjX/
Vinicius w całej swojej okazałości :)
Najbardziej poszkodowany i prześladowany piłkarz, który cierpi tylko z powodu swojego koloru skóry. Jego zachowanie nie ma z tym absolutnie nic wspólnego. Męczennik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?