mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@priest9999 ten przepis trochę słaby, bo przecież do ładowania się podchodzi z określonej odległości, więc naturalnie tworzy się hałas nad budynkami mieszkalnymi.
Przykład lotnisko we Wrocławiu. Niby na uboczu, ale podchodzące do ładowania samoloty już na Jagodnie lecą nisko i tworzą spory hałas
1
@barteq podobnie będzie z Flickiem, Kłopotem itp.
Niektórzy myślą, że jak są wolni, to będą się bić o posadę w Barcelonie.
5
@Cygan BRC napij się kawy, bo się chyba jeszcze nie obudziłeś
@nioton super, że się rozwijają, szkoda, że kosztem obywateli.
Tak jak wyżej, sprzedaż Lotosu, najdroższe paliwo w historii, propagandowe reklamy o marży, działanie na szkodę spółki poprzez zaniżanie cen paliwa przed wyborami
5
"Takiego prezesa to Orlen nigdy już nie będzie miał"
"Dla mnie gość w porządku, wygenerował zyski jak żaden prezes do tej pory"
Świetny prezes. Wyprowadził spółkę z dziadostwa. Zrobił ze spółki potęgę "
"Dzięki niemu Orlen zaczął się liczyć i zarabiać kolosalne pieniądze. za Tuska Orlen prawie zbankturowal"
I chyba mój ulubiony:
"Można go nie lubić ale niestety liczby są po jego stronie"
To komentarze pod tiktokiem z rozmowy Obajtka z Rymanowskim.
Wydaje mi się, że dla tego kraju nie ma ratunku.
0
O 7 miał się zacząć poranek na kanale zero
Jak jestem ślepy, czy nie zaczęli jeszcze?
6
@GeneralXavi Zapomniałeś o najważniejszym. Pedro miał zajebisty wąsik i ten uśmiech, po spartoleniu doskonałej okazji :)
0
@KamQiX nie no, szanujmy się trochę, to podanie było banalne do wykonania :)
Ale z drugiej strony, jak mizerna musi być gra, że zaczynamy się fascynować takimi zagraniami :(
3
@barca__rządzi kiedyś z profesorem miałem zajęcia, to mówił, że w swojej 25 letniej pracy tylko 2 osoby się nie obroniły, bo zwyczajnie kupiły pracę i dobrze tematu nie znały nawet
Więc w czystej teorii zdają wszyscy, pytanie na jaką ocenę
Ja miałem dwie obrony na dwóch uczelniach i różniły się kolosalnie
Na tej pierwszej też dostaliśmy pulę pytań, losowało się chyba 3, ja kilka pytań odrzuciłem z myślą, że ich nie trafię i jak można się domyśleć, trafiłem 2 z tych odrzuconych :)
Spytałem, czy mogę zamienić to mi nie pozwoli, a laska wcześniej była przede mną i ona już mogła zmienić
A na drugiej obronie był znacznie większy luz. Prace pisaliśmy o miejscu gdzie jesteśmy zatrudnieni i czymś się zajmujemy (tak polecił promotor) i pytali o to, bardziej z ciekawości jak to wygląda, niż z jakiegoś naukowego punktu widzenia
0
@MesQueUnClub22 no pewnie, jak każdy kupon :)
3
@Arden chłop przyjedzie do Polski, pogra chwilę w ekstraklasie i pomyśli, że dyscyplinę zmienił :D
2
@MichalZZZ a Twój pies?
My jak jeszcze mieliśmy psa kiedyś, to zawsze mamy kapcie sobie brał na fotel i na nich spal. Tylko jej kapcie. Więc może podobnie z Twoim psem
0
@lucca87 ale wiesz, że sprzedając za 200 mln, nie oznacza, że mamy 200 mln na transfery?
Adekwatnie, jak sprzedany za 100 itp.
0
@katalonczyk987 z 5 lat temu
0
@Inzynier18 ja kiedyś się 2 tygodnie spóźniłem i nie miałem kary
Więc myślę, że 50/50
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@agaFCB byś zrobiła przysługę LR i się z nim umówiła. Nie miałby czasu wymyślać takich pierdół
8
@Popitek12 żaden zawodnik ponad klubem, więc oczywiście, że tak
0
@insp1re Drake Callender
Pozdrawiam
6
@MesQueUnClub96 chłopie, Ty oglądasz jakieś lotki, jarasz się jakimiś skandynawskimi chłopakami, żebrasz o głosy w plebiscycie zp na jakimś forum, masz ołtarzyk Hurkacza w pokoju i Ty jeszcze taki post piszesz?
3
@Arden ja mam konto na fcbarca.com
10 lat wcześniej, zanim powstała LR i tak, byłem wtedy prawiczkiem
3
@kubix05 za dzieciaka to rajtuzy, a potem kalesony
0
@Roobo Anki nie było
Tańczyła wczoraj bachate z Owsiakiem
0
@Forsyth 80 dych to 800 zł
Więc nie wiem, czy takie mniej niż u "konowała"
3
@escarabajo nie moje klimaty, ale smacznego :)
2
@okiemtypera_lucaxx95 raz na ruski rok pojadę na Śląsk do znajomych i zawsze jest to danie na obiad. No i nawet mi smakuje :)
0
@Mow_mi_Douglas jak dla mnie może puścić 12 bramek na 13 strzałów, ale jeśli to wszystko będą sytuację 100 procentowe, albo strzały praktycznie nie do obrony, to gdzie tu jego wina?
Ja rozumiem, że dobry bramkarz, to właśnie w takich sytuacjach potrafi się pokazać i coś wyciągnąć. No ale widocznie nie jest takiej klasy golkiperem. I tyle. Dlatego jest tylko rezerwowym. A żaden
dobry bramkarz, nie będzie chciał siedzieć 80% sezonu na ławce.
@tbas tam był taki młyn i chaos, że się dostosował do kolegów :)
2
Wchodzę na LR i czytam o Peni. Meczu nie oglądałem, więc odpalam skrót. Na 5 bramek to przy tej 4 mógł się zachować o wiele lepiej. Ale reszta? Wiadomo, będąc bramkarzem klasy światowej, to pewnie z jakieś dwie by wyciągnął, ale obwiniać go i wyzywać za takie gole?
0
@czosnekfcb spodnie-Big Star
Koszulki/koszule-Carry
To tak jakościowo jest top moim zdaniem
0
@Herato niegdyś mój ulubiony piłkarz, wstydem było by tego nie wiedzieć :)
1
@Herato Pique Gerard