mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karolup odpowiem po francusku
Szan se są
Ale małe
0
@Nazio_87 jest ok. Wiadomo, że do takich oryginalnych nie ma podjazdu, ale w moim otoczeniu korzystamy z tych "perfum" i każdy jest zadowolony, często słyszę, że ładny zapach
1
@ArcziArtt Wpada facet do baru i krzyczy do barmana, 7 piw, szybko. Barman podaje i wywiązał się między nimi taki dialog:
- a co to to za okazja do takiego świętowania?
- miałem przed chwilą pierwszego loda w życiu
- gratulację, w takim razie 8 piwo na koszt firmy!
- daj Pan spokój, jak 7 nie zabije smaku, to i 8 nie pomoże.
0
@Nazio_87 ja od lat kupuje na stronie "francuskie perfumy" zamienniki i jestem zadowolony. Za 30 zł mam 100 ml, zapach bardzo zbliżony, intensywność też ok. Po co przepłacać?
2
@escarabajo Lens nie przegrało 2-3 z Monaco, tylko po rzutach karnych :)
1
A co się z naszym kapitanem stało?
@Kapitan hawk żyjemy?
2
@JanneAhonen na następnej lekcji Cię pokonam
0
@Bykunn ale Robert dołączył w 2022 do Barcy, a to był plebiscyt za rok 2023, który Robert miał beznadziejny. Tam chyba końcówka sezonu była jako taka w jego wykonaniu. Moim zdaniem nie zasłużył na top10, ale to tylko moja opinia :)
A co do żużla, może łatwiej wygrać MS, ale zrobić to 4 krotnie potrafiło tylko kilku.
0
@SkilledHydra16 ona chyba myślała, że za jeden turniej będzie wysoko w plebiscycie
2
@Rl9k1nG ja się nie potrafię przełamać do takich starszych osób mówić na Ty
Z kilkoma jestem na Ty, bo naciskali, żeby im mówić, a kilku dalej mówię na Pan
Tak zostałem wychowany i sobie nie wyobrażam inaczej
Dziwnie nawet brzmi jak widzę innych w moim wieku i walą na Ty, ale ich sprawa
Tak samo mam osoby w pracy, które leją ciepłym moczem na osoby na ochronie
Sam robi na produkcji, za niewielkie pieniądze ale dla niego to "cieć"
Dla mnie mega słabe
0
@Stinger_ zdecydowanie
0
@pluszek z 1000 by się znalazlo
0
@MesQueUnClub96 szczerze? Niedoceniany @wpwelement bo żeby się użerać z niektórymi i zachować przy tym stoicki spokój, zasługuje na uznanie
A najbardziej przeceniany? Zachowam dla siebie
6
@tomek8756 jak mam być szczery, to w szoku jestem, że tylko -30. Norwegia mi się kojarzy z zimnem, więc ta temperatura mnie trochę zdziwiła
3
@FCB_dimiC jeździć, obserwować
1
@misterio no życie singla to zupełnie inna bajka :)
Może zamroził sobie część tego chleba, ale jednak 17 bochenków to ładny wynik :D
0
@misterio mnie to nie dziwi, 2 dni zamknięte sklepy a chyba jeść coś trzeba. Nie wiem jak u Was, ale ja jem o wiele więcej jak mam wolny dzień. 3 osobowa rodzina, z 5 posiłków na dwa dni, to trochę tego jest.
P.S śmiesznie się to czyta, albo słucha w kolejce "ludzie powariowali, kupują jakby wojna szła", a sami stoją w kolejce ^^
1
@MarioVeB! Zgadza się, zawsze bramkarz jest przekonany, że ktoś to przetnie
Dlaczego Skorupski nie broni?
1
@KamQiX spieszę z odpowiedzią. To Tesla Model 3, która nie ma skrzyni ani dźwigni zmiany biegów. Wszystkim operujesz na monitorku. Pozdrawiam
3
@JimMorrisonFCB jeżeli dobrze kojarzę, to moderacja mu podpadła i stwierdził, że pierdzieli ten interes i się z niego wypisał (w sensie usunęli ku chyba jakiś post, nie zgadzał się z tym, wkurzył się i stwierdził że opuszcza LR)
Spróbuj się odezwać na priv do niego
2
@MesQueUnClub96 nie wiem dla kogo ma znaczenie?
Jak wygrasz ZP to sobie do CV to wpiszesz?
Zobacz na @Danny Gaucho, wygrał i co? Menda jak był tak jest nadal.
1
@MesQueUnClub96 ach ta Twoja #gra i wywalone jaja na ZP
0
@Transu96 no zakładam, że gość ogarnięty i sobie poradzi
W zdecydowanej większości ludzie mają umiejętności, ale nie mają papierów, które niektóre firmy wymagają
0
@VegetaPolska jeżeli by ki zaproponowali spoko kasę, to mógłbym przyjść
Już nie chodzi o fakt czy mam plany czy nie, ale jest możliwość sobie fajnie dorobić. Więc pytanie jest ok, pod warunkiem, że jest to propozycja godna rozpatrzenia, a nie liczone jak zwykły dzień pracy
0
@Piernik chyba trzeba poczekać ten sezon jeszcze czy dwa, aż kasa przestanie płynąć i emocjonować się walka o niższe pozycję, utrzymanie itp.
Wiesz, inne kluby też są wspierane przez SSP, ale nie na taką skalę
2
@TR3YWAY przeszkadza jak się patrzy jakiś oblech, a jak jakiś przystojniak, który jej się podoba, to się może gapić :D
0
@Michael24 operator koparki, ładowarki, dźwigu, żurawia,
Praktycznie wystarcza jeden kurs i masz papier
2
@Kgorecki2500 imo więcej szkody niż pożytku z takich będą mieć
5
Sandro dostaje piłkę na skrzydle i posyła idealne podanie na cm do Munira i jest gol. 3 minuty później Balde dostaje takie samo podanie i nie potrafi wystawić takiej patelni, a miał 3 razy łatwiejsza sytuację.
To są te detale
0
@Fantastyczny Chłopiec i co z tą schwytana pod możliwości uwagą? Nie lubię niedokończonych historii..