1

@MesQueUnClub96 sam nie wierzysz w to co pisaesz

0

@esem91 cały Pep. Pamiętam jak w Barcelonie, zawsze pierwszy stały fragment gry był rozgrywany nietypowo, często duże zagrożenie, ale bramek z tego raczej nie było. Mimo to, bardzo lubię takie schematy, pokazują ogrom pracy wykonywanej przez trenera i drużynę

3

Od ostatniego zwycięstwa Widzewa nad Legią minęło 29 bezpośrednich spotkań (ostatnie zwycięstwo Widzewa- 3:2 w 2000 roku)
Bilans 20 zwycięstw Legii i 9 remisów
Jak na jakiś tam przez niektórych nazywany "klasyk", to dramatyczna statystyka Łodzian. Aż dziw bierze, że w polskiej piłce takie serie są, przecież to taka randomowa liga

0

@FcPortoFan1999 jak typujesz bezbramkowy remis, to wiadomo, że 0-0 :D

0

@FcPortoFan1999 grają że sobą w 33 kolejce, będzie stawka :)
Końcówkę Lechia ma ultra ciężką: Tychy, Wisła, Arka, Miedź, na tę chwilę wszystkie drużyny są w top6 i zainteresowane awansem

21

@Michael24 najgorsze, że oni nie widzą swojej hipokryzji i idiotyzmu
W kwestii A, facet może być w ciąży, ale już w kwestii B nie, bo nie pasuje do narracji :D

3

Komentarz usunięty

2

@Saviola88 wygląda jak sabotaż. Gość mu wystawił taki return, że mógł zrobić wszystko, a on przebił mu pod nogi, następna piłka to samo.

5

@Arden ale jest różnica w pozycji i to ogromna. Yamal jest o wiele bardziej narażony na faul i kontuzje
Ale wiem o co Ci chodzi, o młodym stoperze cisza, podwójne standardy

0

@MessiForeverTheBest o co kaman?

9

@jacobFCB Guardiola że Stonesa zrobił defensywnego pomocnika :)

1

@Rewolucja123 nie knockouty, tylko 2 knockdowny, a za 3 był knockout

12

@Messibestplayerintheworld jeszcze jedna, bardzo ważna kwestią
Od 6 meczów broni Ter Stegen

1

@Michael24 dlatego napisałem kwalifikujący, bo są różni sędziowie, Marciniak miękkiego karnego nie podyktuje, a inny Hernandez już tak :)

1

@Michael24 w obu przypadkach był kontakt kwalifikujący się do podyktowania rzutu karnego, ale to jak zawodnicy upadali i dodawali od siebie, zwłaszcza Suarez. Tam z miliona powtórek i zbliżeń w końcu znaleźli kontakt nóg, ale to jak on się za tą szyję złapał, obrzydliwe.

0

@Zoker a to trochę nie jest tak, że to mężczyźni włażą w dupę kobietom w ten dzień?
Kto u Was dał pomysł, żeby wyszły szybciej? Kto od rana spamuje życzeniami i kwiatkami w SM?
Jakby olać temat, tak jak one 10 marca, to by nie było problemu
P.s ja od lat kupuje jakiegoś kwiatka skromnego, a na 10 marca sam dostaje jakieś ptasie mleczko czy cos w tym stylu. I mi to odpowiada. Nie widzę powodu, żeby to świętować w niewiadomo jaki sposób.

3

@NeroTFP1 no jeżeli ktoś zarywa noc, a potem idzie do szkoły/pracy i normalnie funkcjonuje, to jest niezły świr (w pozytywnym słowa znaczeniu)
Ja natomiast często odpuszczam już sobie mecze Barcelony o 21, bo padam że zmęczenia, a i widowisko nie jest tego warte.

0

@Zoker nie

Bo pracują sami faceci

1

JKM na prezydenta Warszawy, a w mojej miejscowości, z której pochodzę, jest jeszcze większy asior.
Był sołtysem w jednej wsi, ale go pogonili. Poszedł do drugiej, został sołtysem. W międzyczasie startował na burmistrza, spośród 3 kandydatów, uzyskał najmniejsza ilość głosów. Później przegrał wybory na sołtysa z gościem z łapanki, którego namówili, żeby startował, aby tylko nie wygrał ten wspomniany asior.
Wniosek? No gość jest spalony w małej, lokalnej społeczności. Co robi? Startuje do sejmiku województwa :D

1

@TR3YWAY ona kompletnie nie ma talentu do tańca, to jest rzemiosło co ona robi, ćwiczy, ćwiczy, ćwiczy, nie mówię, że się źle rusza, ale widać brak luzu. Ten Hiszpan to i na nią patrzy i się uśmiecha, a ona cały czas na nogi, czy dobrze tańczy.

7

@Pawel13sz chłop się zakrztusił, Vini mu pomógł, żeby nie doszło do tragedi, a ludzie tutaj szukają sensacji i czerwonej kartki się domagają.
Godna naśladowania postawa piłkarza królewskich.

1

@LM10GOAT no tyle, że Częstochowa w Grudziądzu to od lat nie wygrywa
Ale też był mecz, właśnie to chyba ten sezon, że Grudziądz wygrał z Wrocławiem, bo w pierwszym biegu Tai upadł i jechali jednego mniej, a i tak mogli wyciągnąć tam dobry wynik, tylko Czugunow musiałby przegrać swój bieg i wtedy poszły by dwie taktyczne na nominowane, ale tak się nie stało
A to też chyba ten sezon, gdzie Sajfutdinow na kresce w ostatnim biegu zrobił Dudka i przegrali 44-46

0

@LM10GOAT przejeżdżałem rowerem obok olimpijskiego i akurat mieli trening, zajechałem i pogadałem chwilę z Marianem Bębasem, gospodarzem obiektu, spytałem cos w stylu czy się podłożą dla Falubazu, to mi odpowiedział:"pieniądze leżą na torze"
No i tyle w temacie. Jak gwiazdy mają po kilkanaście tysięcy za punkt, to nikt nie odpuści

1

@kamil295 no jedynie kontuzje, ewentualnie GP i rywalizacja o MŚ może doprowadzić do kwasów w drużynie, bo jakby nie było, 4 gości z aspiracjami na medal z jednej drużyny. Mimo to, mając taką juniorkę, są mega pewniakiem. Ja jestem z Wrocławia i wiadomo, że za Spartą, ale nie przekonuje mnie ta drużyna do zostania mistrzem. Tai to jedna wielka niewiadoma, Janowski chimeryczny jak zawsze. Jest Łaguta i Bewley ale to za mało imo :D
Tak jak mówisz, ten Grudziądz by mógł polecieć, trio Kangurów może tam się też gryźć
@LM10GOAT mam kumpla, kibica Falubazu, mega fan, dzięki niemu też darzę sympatią ten klub i życzę im jak najlepiej. Z Protasiewiczem u sterów powinno być okej :)

1

@LM10GOAT no wygrać może tylko jedna drużyna i jest nią Motor Lublin
Natomiast kwestia spadku jest bardzo interesująca, nie ma już takiej słabej drużyny typowej. Ja stawiam na Grudziądz

1

@arasz1819 jeszcze z pudła w serii rzutów karnych w finale mundialu

0

@Herato Mexes Philippe

1

@Kengo proszę o oznaczenia

3

@Arden mam kumpla w pracy, tak z 45 lat, to wchodzi w galerie przez aparat i wszystkie zdjęcia przewija palcem, żeby znaleźć docelowe ^^

0

@Peciak od dłuższego czasu się powtarzam, że piłka zrobiła się teraz mega fizyczna, "wystarczy" dużo biegać, trzymać założenia taktyczne, wszystkim oparte o fizyczność
Kilka lat temu w Hiszpanii (najlepszy przykład, bo większość tunoglada właśnie tę ligę) taka Barcelona i Real to klepały większość rywali 3 bramkami
Zwiększyła się intensywność, piłkarze zaczęli trzymać linie, nie zostawiają wolnych przestrzeni, analizują grę swoich rywali i jak diametralnie zmieniły się wyniki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?