- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
7
Komentatorzy we wczorajszym meczu to taka zenada, ze nie mam pytan. Najlepsze bylo to jak dembele z 50metrowego spalonego kopnął w słupek a komentator wydarl morde gooooooooool od razu po tym, jak dembele ledwo oddal strzał xD
0
@ToreTToOO A skąd Ty wiesz, co w tym czasie działo się w dziupli komentatorskiej? :)
6
@ToreTToOO "50 metrowego spalonego" XDDDD
Spalony tam był niewielki, wyglądało na to, że piłka zmierza do bramki, a sekundy później komentatorzy powiedzieli, że nawet gdyby padł gol, to byłby nieuznany.
Niezłe Wy macie problemy.
2
@Zoker no tutaj faktycznie podkoloryzował, ale Osama Dembele czy Luuk de Jong to trochę kompromitacja :D
A tych dwóch analityków w studio to wypisz wymaluj prezentacja na studia, jeden robił i operuje, a drugi gada :)
Fatalny jest Polsat pod tym względem
0
@mrboom Aj zwykłe przejęzyczenia.
Ja swojej pracy też nie wykonuję w 100% poprawnie, nawet jak się staram :D
Często też mylę imiona i to nawet polskie.
Zrozumiałbym gdyby komentator przez cały mecz mówił Luuk, a nie Frenkie. Wtedy serio świadczyłoby o tym, że się nie przygotował.
1
@Zoker ale Osama Dembele padło kilkukrotnie, więc to nie przejęzyczenie
1
@ToreTToOO 50metrowego...
A tak poza tym to tam spalonego nie było, to że komentatorzy sobie to wymyślili to ich. Sędzia boczny nie podniósł chorągiewki, a PSG zaczeło z piątki po tej akcji bo piłka potoczyła się wzdłuż końcowej lini i wyszła za boisko.
1
@ToreTToOO Ty wiesz że tam nie było spalonego, nie? xD
0
@Zoker ale to trzeba byc zakutym lbem, zeby nie skminic ze o tym 50metrowym spalonym napisalem ironicznieXD masc na bol dupy zastosuj bo to Ty tu masz największe problemy jak widac
0
@takisobiektos nie, a co?