1

@Comentateiro jaka dyskusja, a prawda jest taka, że kolega jest z Twojego "obozu politycznego". Gdyby był za PiSem, to byś pisał to co zawsze, że wyborcy tej partii są mało inteligentni i nawet dobrze pisać nie potrafią/korzystać ze słownika/autokorekta itp.
To jest aż przerażające, bo przecież smartfony czy komputery same poprawiają błędy, a on jednak pisze dalej dramatycznie

1

@NeroTFP1 odreagowuje na mnie w domu ^^
Ale często wraca zirytowana, bo dzieciaki są coraz gorszej, zwłaszcza w dużym mieście (głównie przez rodziców)

2

@Sinirsey chyba nie zrozumiałeś. Poza tym skąd możesz wiedzieć, jacy byli Twoi rodzice w Twoim wieku?
A dwa, chodzi o reakcje na zwracanie uwagi, a nie jaki kto jest.
Moja żona pracuje w przedszkolu, albo wystarczy pójść na plac zabaw i zobaczyć jak reagują rodzice. Jeden za żadne skarby nie uwierzy, że jego dziecko mogło coś złego zrobić, a drugi podejdzie rozsądnie, widząc winę w konflikcie po obu stronach.

2

@NeroTFP1 świat/ludzi powaliło, ciekawe czy głupi żart chciał zrobić, czy o co tam chodziło

A dwa posty niżej też niezły news
Chore czasy

2

@Pawci023x od kogo od nich?
Przecież za L4 płaci pracodawca (do 33 dni w roku kalendarzowym)

0

@Pawlak1992 a zła wiadomość jest taka, że jest duże prawdopodobieństwo, że któraś z nich wygra

6

@BorzyKrzys Protasiewicz teraz nie ma czasu, bo przygotowuje tor na niedzielny mecz z Grudziądzem, niech mu gitary nie zawraca jakaś małolata.

Pozdro dla kumatych :D

3

@Kgorecki2500 ciekawe czy Mariusz pójdzie. Jego dwóch ulubieńców

1

@Popitek12 pewność siebie jest mega atrakcyjna
Wolę łaskę 7/10, która jest pewna siebie, nie ma kompleksów, chociaż zdaje sobie sprawę ze swoich "niedoskonałości", niż łaskę 10/10, która na siłę będzie szukać wad w swoim wyglądzie, będzie zakompleksiona bez powodu itp.
Taka pewna siebie kobieta jest mega pociągająca

1

@vangoor ale przecież widać gdzie MATS łapie piłkę. On stał, nie wychodził i tam już nie było czasu na wyjście. Wszystko jasne i podane jak na tacy. Piłkarz PSG by spokojnie do tej piłki zdążył i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości

1

@vangoor kolejny taki komentarz widzę, a ja się z tym nie zgadzam
Będąc w biegu na pełnej szybkości, on pierwszy by do tej piłki dopadł, to byłyby dla niego 2-3 kroki


Z tej perspektywy widać to idealnie, spokojnie doszedł by do piłki

1

@Kidd i żużel wrócił na dobre :)

1

@mientusek1407 celnie o Yamalu

2

@ElTomas kolejny mecz i znów to samo, skuteczność, w Monachium też on i Pedri mieli setki na nogach rok temu.

0

@panczo no niestety, dwa juniorskie błędy w jednej akcji, najpierw przy wyprowadzeniu piłki, a potem brak kalkulacji i odpowiedniej oceny sytuacji. Pisałem wielokrotnie, że to jest bardzo dobry obrońca, ale jego największym błędem jest to, że gra bardzo agresywnie i praktycznie zawsze wchodzi ostro, bardzo często właśnie dochodzi do kontaktu z rywalem, czym ryzykuje nie tylko faulem i kartka jak wczoraj, ale też kontuzją. Czasami trzeba trochę odpuścić, odprowadzić napastnika do boku, na jego gorsza nogę, a u Araujo liczy się tylko skasowanie akcji nie ważne jakim kosztem

0

@mate92 w pierwszym meczu to wychodziło, Lewy wygrywał większość pojedynków powietrznych, dobrze zgrywał piłki, wtedy nikt nie narzekał, tylko chwalił Xaviego. Ja rozumiem niechęć, nerwy, emocje, ale baszcie chociaż trochę obiektywni. Zagraliśmy tak, jak nam.na to pozwoliło PSG, a nie pozwoliło na za wiele. Ciągły pressing, spod którego nie potrafiliśmy wyjść, bo mamy za słabych fizycznie piłkarzy, se Jong robi kółeczka, nie zdobywając przestrzeni, Gundogan jest zbyt wolny, żeby wejść w jakiś pojedynek, Pedri praktycznie każdy pojedynek biegowy przegrywał.

0

Jak dla mnie zmiana Yamala się broni. Raphinia lepiej wychodzi na wolne przestrzenie, lepiej broni. Yamal jest lepszy w ataku pozycyjnym, w pojedynku 1na1, tylko, że po czerwonej kartce mógł nawet do takiej sytuacji nie dojść. PSG nas stłamsiło, nawet jak graliśmy w 11, super, że udało się strzelić gola. Przypuszczam, że gdyby nie czerwo, to z tych kontr wywalczyli byśmy awans.
Szkoda, że to akurat Dembele okazał się naszym katem. Gość przez tyle lat nie dał Barcelonie prawie nic, a tu w 2 meczach był kluczową postacią.

2

Donnarumma mógłby coś odwalić :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@HypeR kolega oglądał w aplikacji Internet Explorer

0

@BarcaFan001 niby tak, tylko ja mam w głowie liczbe kibiców (86 tyś) i weź teraz każdego sprawdź z dowodu, czy się PESEL zgadza itp. to przecież cały dzień będą wpuszczać. Jedynie to pewnie będą patrzeć na imię nazwisko, bo nikt peselj nie będzie miał czasu sprawdzić

0

@KochamInieste niby tak, ale w drużynie przeciwnej też zawsze ktoś się znajdzie
Szukam i szukam i nie mogę znaleźć oficjalnie kto jest zagrożony, ale wydaje mi się, że w Atletico sporo piłkarzy

1

@KochamInieste lepiej, żeby nie zagrali w ewentualnym półfinale, niż w finale :)

0

@Safrani @chavez ale co sprawdzali? Czy się dane zgadzają, czy tylko rzucili oko na Was i na zdjęcie w dowodzie?

0

@BarcaFan001 jak kupisz 2 bilety, na jeden PESEL (Twój) to musisz iść sam ze sobą

A tak serio, no to robisz z tym biletem co chcesz. Chodzicie na mecze? Już kolejna taka sytuacja i pytania. Ktoś Was kiedyś sprawdzał z dowodu przed bramkami wejściowymi?

2

6

Ale by sobie człowiek obejrzał taki półfinał LM, FC Barcelona vs Borussia Dortmund

1

@Gaz niestety Sergi Roberto zawieszony za kartki, więc nie ma co liczyć na taką akcję

3

@AFA w strzelankach jest takie powiedzenie, jak komuś nie idzie, że ma "drewno w łapie"
Nabiera nowego znaczenia :D

0

@AlwaysBlaugrana kupiłem raz dwie bluzy Nike, w tym samym sklepie, w tym samym rozmiarze, jedna była większa od drugiej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?