- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 802 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
16
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 802 Culés
2
Gdybym miał sobie dać uciąć rękę, to obstawiłbym, że dzisiaj Polacy wygwizdają hymn Ukraiński na stadionie Narodowym i pokażą całemu światu jakimi są burakami.
7
@Arden przyjdzie Grzesiu Braun i wyciszy hymn Ukrainy i powie, że to nie miejsce na ich hymn i niech sobie u siebie puszczają
5
@Jakchcesz Z gaśnicą.
6
@Arden a ja bym się nie zdziwił, jakby to nasi kibice uszanowali ich hymn, natomiast Ukraińcy, gwizdali by podczas Mazurka Dąbrowskiego
Kompletnie nie byłbym zdziwiony, patrząc, jak się niektórzy u nas panoszą
3
@mrboom Pierwszy będzie hymn Ukrainy, jak my się zachowamy to oni raczej też
1
@barca__rządzi wiem właśnie, też o tym pomyślałem, dlatego bardzo chciałbym, aby nasi kibice zachowali się kulturalnie i uszanowali ich hymn, żeby zobaczyć ich reakcje na Mazurka
0
@Arden I nie miałbyś ręki, na reprezentację w Polsce chodzą Janusze czyli taki wesołe Poliniaki więc oni będą się przytulać z ukrami. Powinno być tak:
1
@Arden Właściwie to dlaczego gramy z innymi krajami?
To już nie mamy swoich polskich drużyn?
Hańba, swoje zespoły wykończyliśmy, sprzedaliśmy, sprywatyzowaliśmy i teraz musimy z takimi Ukrainami grać które by nas chętnie zamordowały bo tam sami upowcy.
I w ogóle to jak Ukraina może grać jak tam faceci powinni na froncie być.
Widać że cała ta wojna to jeden wielki pic na wode fotomontaż.
Następne mecze też niewiele lepsze, z muzułmanami z Turcji, cyklistami z holandii, potomkami Hitlera i francuskimi kapitulantami. Po co w ogóle z nimi grać jak oni się zaraz poddadzą.
0
@against_modern_football Moment grania hymnów narodowych to nie miejsce, ani czas na takie burackie zachowania