@Kidd W tym WHU jest jakis konflikt między trenerem a klubem. Stąd taka opieszalosc w transferach pomimo zastrzyku kasy za Rice'a. A przechodzenie w takich warunkach do klubu gdzie trener który cię sprowadza jest na wylocie to zawsze ryzyko dla pilkarza.
@FC4BARCA A co to zmienia czy top 5 czy top 55? Xavi doskonale go zna i z boiska i z szatni. I doskonale wie jakich zawodników potrzebuje do swojego projektu. Rozumiem gdyby Laporta chciał kogoś sprzedać i próbował przekonać Xaviego,ale ściagac mu na siłę zawodnika którego trener nie chce? A co potem? Dyktowanie składu?
@Peciak "Medycyna to obecnie olbrzymi biznes warty setki miliardów dolarów, czy wiesz, że żeby móc opatentować jakiś lek, na jakąś chorobę nie może być on pochodzenia naturalnego? " A jak to sobie wyobrażasz? Ktoś opatentuje lek oparty na wyciągu z jakichś ziół i nikt już nie może sobie sam tego wyciągu sporządzać? Albo sporządzać i go sprzedawać? Albo uprawiać tego zioła i go sprzedawać na wolnym rynku tylko będzie na tym zarabiał ktoś kto ma patent na wyciągi z tej rośliny?
@arasz1819 A co niby mają robić ci górnicy z kopalń zamykanych w ramach walki z "globalnym zidoceniem"? Tak czy siak będą musieli się przekwalifikować.
@dejwor Oczywiscie że piłkarz i zespół nie mają nic do gadania. Jak Kim Ir Sen by go wykupił to musialby grac w koreańskiej kopalni a jak Putin to musialby kopac pilkę na Syberii.
@Destroyer_of_Worlds Widziałem też artykuł,że za sam awans do fazy grupowej LM sa 4 punkty, a w LKE można ewentualnue ugrać 2 punkty za 1 miejsce w grupie i 1 punkt za drugie miejsce.
0
@Eto'o9 R10 Czyli taki drugi Semedo i Andre Gomes.
1
@Kidd https://whufc.pl/konflikt-w-strukturach-west-hamu-sie-nasila/
0
@Kidd W tym WHU jest jakis konflikt między trenerem a klubem. Stąd taka opieszalosc w transferach pomimo zastrzyku kasy za Rice'a. A przechodzenie w takich warunkach do klubu gdzie trener który cię sprowadza jest na wylocie to zawsze ryzyko dla pilkarza.
0
@szkutnik91 Kto to w ogóle jest? Dobry taki?
0
@michal26 Ja nie odnoszę się do postulatów tylko do przytoczonego postu. A skąd ta osoba to wzięła to nie wiem, ale brzmi cudownie.
2
@DaPidejpi Nie no chyba aż tak to nie. Miejmy trochę szacunku dla woodstockowiczów.
0
@kamyk_23 Kraj bez podatków, sprywatyzowane szkolnictwo, powszechny dostęp do broni... A gdzie te wady?
0
@kamyk_23 Taa jasne - nadal wierzysz że oficjalnie powstanie POPIS?
1
@HighestInTheRoom Dokładnie - ceny za bilety w Polsce to są kosmiczne.
0
@fenix1983 Dokladnie - wielka szkoda,że w takim wieku wypisał się z powaznej kariery.
0
@FCBparasiempre Ahoj.
2
@FutbolFan Gdyby Cristiano nie istniał, to fani Messiego musieliby go sobie wymyslić.
1
@FC4BARCA A co to zmienia czy top 5 czy top 55? Xavi doskonale go zna i z boiska i z szatni. I doskonale wie jakich zawodników potrzebuje do swojego projektu. Rozumiem gdyby Laporta chciał kogoś sprzedać i próbował przekonać Xaviego,ale ściagac mu na siłę zawodnika którego trener nie chce? A co potem? Dyktowanie składu?
3
To jest śmiech na sali,że próbują wpychać na siłę jakiegoś zawodnika trenerowi. Tak to my tego klubu nie uzdrowimy.
0
@BorzyKrzys Otóż nie.
5
@BorzyKrzys Ciepełko to jest tak 26 stopni max - wszystko co powyżej to już pogoda w której nie da się normalnie funkcjonować.
0
@VandaI I co rok to samo - nawet ci sami zawodnicy są łączeni z tymi samymi klubami.
0
@tomek8756 Na ulicy Wołyńskiej xD.
0
@kubix05 A jak myślicie - kto z pary Kopenhaga - Sparta jest groźniejszy i kto z nich wywalczy awans ? Ja stawiam chyba na Kopenhagę.
2
@Peciak "Medycyna to obecnie olbrzymi biznes warty setki miliardów dolarów, czy wiesz, że żeby móc opatentować jakiś lek, na jakąś chorobę nie może być on pochodzenia naturalnego? " A jak to sobie wyobrażasz? Ktoś opatentuje lek oparty na wyciągu z jakichś ziół i nikt już nie może sobie sam tego wyciągu sporządzać? Albo sporządzać i go sprzedawać? Albo uprawiać tego zioła i go sprzedawać na wolnym rynku tylko będzie na tym zarabiał ktoś kto ma patent na wyciągi z tej rośliny?
0
Dembele zagra czy nie?
1
@DaPidejpi Co najwyżej strzeli se setę na otarcie łez.
0
@arasz1819 A co niby mają robić ci górnicy z kopalń zamykanych w ramach walki z "globalnym zidoceniem"? Tak czy siak będą musieli się przekwalifikować.
1
@Kgorecki2500 Aż sprawdziłem jak ona wygląda. I przestrzegam - nie róbcie tego. Słowa Churchilla niech wam wystarczą.
1
@Comentateiro Jak dorośniesz to zrozumiesz.
0
@MrCental Jasne - tak jak zamykają lekarzy za błędne diagnozy?
4
@PatrykBarca Jakos brazylijska reprezentacja mnie mało obchodzi
0
@TR3YWAY Teoretycznie pewnie "co łaska",a praktycznie za "Bóg zapłać".
4
@dejwor Oczywiscie że piłkarz i zespół nie mają nic do gadania. Jak Kim Ir Sen by go wykupił to musialby grac w koreańskiej kopalni a jak Putin to musialby kopac pilkę na Syberii.
0
@Destroyer_of_Worlds Widziałem też artykuł,że za sam awans do fazy grupowej LM sa 4 punkty, a w LKE można ewentualnue ugrać 2 punkty za 1 miejsce w grupie i 1 punkt za drugie miejsce.