@escarabajo Dziwny człowiek. A jakby mistrz Wysp Owczych zdobył LM to potem powtórzenie tego osiągnięcia też by było jakieś uwłaczające i nie można by się było z tego cieszyć?
@tomek8756 Żukowska tym razem nawet z rigczem jej odpowiedziała - "Nikt niczego nie ukradł, mogłaś obchodzić rocznicę po swojemu, ale nie chciałaś, nie widziałam cię na żadnych obchodach organizowanych przez miasto, chociaż jesteś przecież posłanką z Warszawy. A po dojściu opozycji do władzy narodowcy nie rozpłyną się nagle w powietrzu. Nadal będą"
@Death_voice Czy to był cel racjonalny? Pomijając kwestie etyczne to można powiedzieć, że tak - gdy zajmujesz czyjeś terytorium to dopóki nie pozbędziesz się dotychczasowych mieszkańców tego terytorium to zawsze będą tam spory, bunty kłótnie i tak się to będzie gotować dopóki nie wybuchnie - a teraz tam jest w pewnym sensie spokój - akcja Wisła po polskiej stronie też się do tego przyczyniła.
@mekston Może inaczej - trudniej zdobyć, bo trzeba trafić z formą,zdrowiem i mieć dobrą drużynę,której nie da się zmienić, ale moim zdaniem same rozgrywki łatwiej wygrać niz LM.
@mekston Chodzi mi o same rozgrywki - w MŚ masz tylko siedem meczy w ciągu miesiąca, w LM masz więcej i to na przestrzeni całego sezonu gdzie trzeba utrzymać formę cały czas - niby można się potknąć więcej razy niż w turnieju,ale moim zdaniem jednak trudniej sięgnąć po LM.
@Essos Mistrzostwa Świata z racji tego,że odbywają się tak rzadko maja jednak większą wagę. Aczkolwiek trudniej jednak zdobyć Ligę Mistrzów,a co dopiero 5.
@John_Doe Wyobrażam sobie,że gdyby niemcy wygrali wojnę i rządzili w Polsce kilkadziesiat lat, to po odzyskaniu wolności panowałyby u nas podobne nastroje wobec ciemiężycieli.
0
@reloaded Nie stac ich bo się splukali na terrorystę z Rosario.
0
@escarabajo Ja nie o tym. Tylko dlaczego on umniejsza wartosc Wysp Owczych?
0
@escarabajo Dziwny człowiek. A jakby mistrz Wysp Owczych zdobył LM to potem powtórzenie tego osiągnięcia też by było jakieś uwłaczające i nie można by się było z tego cieszyć?
1
@Ojciec5tkidzieci Raczej na odwrót.
1
@Kessie Co za dekiel. Ciekawe ile takich gleb zalicza na swoim dystansie przez swoją głupotę.
1
@KamQiX Tym bardziej widać jak słaba jest to liga.
1
@karci0 No a skąd się wziął człowiek? Bo chyba nie wierzysz w te bajki,że niby od małpy?
0
@Kazragore W hiszpańskiej skarbówce
0
@Death_voice Ale tą dziczą ktoś jednak kierował. Dzicz na samym dole nie musiała nawet o tym wiedzieć czy myśleć co robią.
0
@MesQueUnClub96 Przecież pochmurno i 20 stopni to jest idealna pogoda do życia.
1
@tomek8756 Żukowska tym razem nawet z rigczem jej odpowiedziała - "Nikt niczego nie ukradł, mogłaś obchodzić rocznicę po swojemu, ale nie chciałaś, nie widziałam cię na żadnych obchodach organizowanych przez miasto, chociaż jesteś przecież posłanką z Warszawy. A po dojściu opozycji do władzy narodowcy nie rozpłyną się nagle w powietrzu. Nadal będą"
0
@Ojciec5tkidzieci Przecież to fejk - kaczki nie jedzą dzieci.
0
@Death_voice Czy to był cel racjonalny? Pomijając kwestie etyczne to można powiedzieć, że tak - gdy zajmujesz czyjeś terytorium to dopóki nie pozbędziesz się dotychczasowych mieszkańców tego terytorium to zawsze będą tam spory, bunty kłótnie i tak się to będzie gotować dopóki nie wybuchnie - a teraz tam jest w pewnym sensie spokój - akcja Wisła po polskiej stronie też się do tego przyczyniła.
0
@tomek8756 Brawo - teraz już wiem na kogo zagłosuję - Komisja Praw Kobiet to jest właśnie to coś co uzdrowi nasz kraj.
"dość dyktatury kobiet" -
0
@FcPortoFan1999 Kurczę - myślałem że mecz z Cypryjczykami to już koniec kwalifikacji.
0
@Saviola88 A o jaką wypowiedż prezydenckiego ministra chodzi?
0
@dAvi_2 Spytała skromnie - czy pójdziesz do mnie?
1
@D10SLEO Ciekawy zawodnik. Błysnął juz w europejskich pucharach i warto śledzić jego karierę.
0
@mekston Może inaczej - trudniej zdobyć, bo trzeba trafić z formą,zdrowiem i mieć dobrą drużynę,której nie da się zmienić, ale moim zdaniem same rozgrywki łatwiej wygrać niz LM.
1
@Faro Andres Iniesta.
1
@Limit_l3ss Raczej nie ci sami...
1
@Tomcio Masz na myśli Rennes i Borussię? Tylko czemu dopiero teraz mialby powstac taki materiał?
1
@bartas97 karasie jedzą .....
0
@Sensible Jaj już to raczej będą unijne standardy.
0
@mekston Chodzi mi o same rozgrywki - w MŚ masz tylko siedem meczy w ciągu miesiąca, w LM masz więcej i to na przestrzeni całego sezonu gdzie trzeba utrzymać formę cały czas - niby można się potknąć więcej razy niż w turnieju,ale moim zdaniem jednak trudniej sięgnąć po LM.
1
@PatrychoO https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4953324/calkiem-zwyczajny-kraj-historia-polski-bez-martyrologii
0
@Sensible Zajebista sprawa. Kiedy u nas to wprowadzą?
1
@Ptasior Turcja pokazała co się robi w takich sytuacjach. My już to demonstracyjne starcie przegraliśmy.
0
@Essos Mistrzostwa Świata z racji tego,że odbywają się tak rzadko maja jednak większą wagę. Aczkolwiek trudniej jednak zdobyć Ligę Mistrzów,a co dopiero 5.
1
@John_Doe Wyobrażam sobie,że gdyby niemcy wygrali wojnę i rządzili w Polsce kilkadziesiat lat, to po odzyskaniu wolności panowałyby u nas podobne nastroje wobec ciemiężycieli.