0

@reloaded Nie stac ich bo się splukali na terrorystę z Rosario.

0

@escarabajo Ja nie o tym. Tylko dlaczego on umniejsza wartosc Wysp Owczych?

0

@escarabajo Dziwny człowiek. A jakby mistrz Wysp Owczych zdobył LM to potem powtórzenie tego osiągnięcia też by było jakieś uwłaczające i nie można by się było z tego cieszyć?

1

@Ojciec5tkidzieci Raczej na odwrót.

1

@Kessie Co za dekiel. Ciekawe ile takich gleb zalicza na swoim dystansie przez swoją głupotę.

1

@KamQiX Tym bardziej widać jak słaba jest to liga.

1

@karci0 No a skąd się wziął człowiek? Bo chyba nie wierzysz w te bajki,że niby od małpy?

0

@Kazragore W hiszpańskiej skarbówce

0

@Death_voice Ale tą dziczą ktoś jednak kierował. Dzicz na samym dole nie musiała nawet o tym wiedzieć czy myśleć co robią.

0

@MesQueUnClub96 Przecież pochmurno i 20 stopni to jest idealna pogoda do życia.

1

@tomek8756 Żukowska tym razem nawet z rigczem jej odpowiedziała - "Nikt niczego nie ukradł, mogłaś obchodzić rocznicę po swojemu, ale nie chciałaś, nie widziałam cię na żadnych obchodach organizowanych przez miasto, chociaż jesteś przecież posłanką z Warszawy. A po dojściu opozycji do władzy narodowcy nie rozpłyną się nagle w powietrzu. Nadal będą"

0

@Ojciec5tkidzieci Przecież to fejk - kaczki nie jedzą dzieci.

0

@Death_voice Czy to był cel racjonalny? Pomijając kwestie etyczne to można powiedzieć, że tak - gdy zajmujesz czyjeś terytorium to dopóki nie pozbędziesz się dotychczasowych mieszkańców tego terytorium to zawsze będą tam spory, bunty kłótnie i tak się to będzie gotować dopóki nie wybuchnie - a teraz tam jest w pewnym sensie spokój - akcja Wisła po polskiej stronie też się do tego przyczyniła.

0

@tomek8756 Brawo - teraz już wiem na kogo zagłosuję - Komisja Praw Kobiet to jest właśnie to coś co uzdrowi nasz kraj.
"dość dyktatury kobiet" -


0

@FcPortoFan1999 Kurczę - myślałem że mecz z Cypryjczykami to już koniec kwalifikacji.

0

@Saviola88 A o jaką wypowiedż prezydenckiego ministra chodzi?

0

@dAvi_2 Spytała skromnie - czy pójdziesz do mnie?

1

@D10SLEO Ciekawy zawodnik. Błysnął juz w europejskich pucharach i warto śledzić jego karierę.

0

@mekston Może inaczej - trudniej zdobyć, bo trzeba trafić z formą,zdrowiem i mieć dobrą drużynę,której nie da się zmienić, ale moim zdaniem same rozgrywki łatwiej wygrać niz LM.

1

@Faro Andres Iniesta.

1

@Limit_l3ss Raczej nie ci sami...

1

@Tomcio Masz na myśli Rennes i Borussię? Tylko czemu dopiero teraz mialby powstac taki materiał?

1

@bartas97 karasie jedzą .....

0

@Sensible Jaj już to raczej będą unijne standardy.

0

@mekston Chodzi mi o same rozgrywki - w MŚ masz tylko siedem meczy w ciągu miesiąca, w LM masz więcej i to na przestrzeni całego sezonu gdzie trzeba utrzymać formę cały czas - niby można się potknąć więcej razy niż w turnieju,ale moim zdaniem jednak trudniej sięgnąć po LM.

0

@Sensible Zajebista sprawa. Kiedy u nas to wprowadzą?

1

@Ptasior Turcja pokazała co się robi w takich sytuacjach. My już to demonstracyjne starcie przegraliśmy.

0

@Essos Mistrzostwa Świata z racji tego,że odbywają się tak rzadko maja jednak większą wagę. Aczkolwiek trudniej jednak zdobyć Ligę Mistrzów,a co dopiero 5.

1

@John_Doe Wyobrażam sobie,że gdyby niemcy wygrali wojnę i rządzili w Polsce kilkadziesiat lat, to po odzyskaniu wolności panowałyby u nas podobne nastroje wobec ciemiężycieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?