@Sysia11 W jakim klubie ta sytuacja ma się poprawić? Bo chyba nie w Barcy. U nas transfery za grube miliony to wszystkie niewypały. Za to wychowankowie albo te za w miarę niską kwotę to coś pięknego. I tego się trzymajmy.
@Kgorecki2500 I na co to komu potrzebne? Za x lat i tak nikt nie będzie pamiętał, że istniała jakaś Ukraina czy Rosja tak jak i upadły setki państw i imperiów z przeszłości.
@Hadim To, że obywateli naszego kraju to nie rusza, to już nawet przywykłem. Nie znam z ostatnich lat przypadku dymisji ministra za jakąś spektakularną wpadkę w jego resorcie czy aferę. Ale, że nasi sojusznicy z NATO na to nie reagują choćby za zamkniętymi drzwiami to tego już nie rozumiem.
@bodzio10 No to wiem,że kasa,ale mimo wszystko dla mnie to niepojęte. Z tego co podają to podobno zarobi 15 mln netto za rok. Pewnie w Europie znalazłby klub który by mu zapłacił te 7-8 mln netto. A tam to się praktycznie wypisuje z futbolu. Słabo to wygląda.
Kessie w Arabii. Co to się dzieje,że taki młody i jakby nie patrzeć zawodnik,który w niejednym topowym klubie mógłby kontynuować karierę sam świadomie z niej rezygnuje.
1
@OnlyCules Polecam zapiekanki przy dworcu. Lepszych nie uświadczysz nigdzie indziej w Polsce.
0
@Borneo Izraelici chcą okradać Izraelitów? A co gojom do tego? Niech się żrą.
3
@Emhyr Musieli najpierw przemysleć plan jak mu kajdanki założyć
0
@Sysia11 W jakim klubie ta sytuacja ma się poprawić? Bo chyba nie w Barcy. U nas transfery za grube miliony to wszystkie niewypały. Za to wychowankowie albo te za w miarę niską kwotę to coś pięknego. I tego się trzymajmy.
1
@Kgorecki2500 I na co to komu potrzebne? Za x lat i tak nikt nie będzie pamiętał, że istniała jakaś Ukraina czy Rosja tak jak i upadły setki państw i imperiów z przeszłości.
0
@VamosGirl A jakich juz dokonali?
1
@Kgorecki2500 Manualna bo automatem nie umiem.
0
@NsKi Ototo. Jedyne pożyteczne zajęcie dla tych odpadów spolecznych.
2
@Chaoss No to już całkiem niezłe uniwersum się tu odgrywa. Niczym Trudne sprawy.
0
@Chaoss A to macie ślub czy o co chodzi?
1
@Hadim To, że obywateli naszego kraju to nie rusza, to już nawet przywykłem. Nie znam z ostatnich lat przypadku dymisji ministra za jakąś spektakularną wpadkę w jego resorcie czy aferę. Ale, że nasi sojusznicy z NATO na to nie reagują choćby za zamkniętymi drzwiami to tego już nie rozumiem.
0
@DonMatteo901 Łysy to i wredny.
1
@tristan87 Jak dla mnie to trochę zbyt młoda aby rządzić krajem.
0
@tristan87 Ucierpiał ktoś postronny czy tylko chuligan?
0
@Esteban_ Ban dla martineza i acunii? W ciemno
1
@Zoker Kronika z różnych zakątków świata, ale fajnie napisana.
0
@Crystal37 Przecież on strzela w reprezentacji. Z tego co pamiętam to w newralgicznych momentach eliminacji mundialu nie grał z powodu kontuzji.
0
@Bocheno1 A co cie to obchodzi?
0
@Zoker A książkę na podstawie której powstal ten film napisał syn Mela Brooksa. Książkę gorąco polecam.
0
@Kapitan hawk Co za geniusz wymyślił ten termin turnieju ogórków w tym samym czasie gdy Europa gra?
1
@kynio302 Szkoda,że tak nisko.
1
Nie no - za tyle to nie.
0
@bodzio10 No to wiem,że kasa,ale mimo wszystko dla mnie to niepojęte. Z tego co podają to podobno zarobi 15 mln netto za rok. Pewnie w Europie znalazłby klub który by mu zapłacił te 7-8 mln netto. A tam to się praktycznie wypisuje z futbolu. Słabo to wygląda.
1
@Safrani "A chachary żyją,wódkę sobie piją..."
0
Kessie w Arabii. Co to się dzieje,że taki młody i jakby nie patrzeć zawodnik,który w niejednym topowym klubie mógłby kontynuować karierę sam świadomie z niej rezygnuje.
3
@barcadreed A może po prostu te doniesienia były nieprawdziwe? Przecież to nie była oficjalna wiadomość z klubu.
0
@Uukasz_93 A to Orban inwestowal juz w futbol?
2
@FCB24 No nie przesadzaj - baseball jest latwiejszy do zrozumienia niż futbol amerykanski czy rugby.
@MesQueUnClub96 - do palanta.
0
@BARCA1899Messi Kulisy niedoszłego transferu Barcy są interesujące.
1
@DonCarletto Najbardziej znany to chyba Fernandinho z City.