@DaPidejpi Wiem że do rankingu UEFA. Remis w LM jest tak samo punktowany jak remis w LKE? Nie wiem ale wydaje mi się że to powinno być jakoś zróżnicowane.
@Borneo Dziwne masz powody do radości. Problem z poprawną komunikacją z innymi ludźmi jest dość poważnym utrudnieniem w codziennym życiu, no ale skoro Cię to cieszy, to już Twoja sprawa.
@Pedri16Future "-niektórzy kibice po odejściu nie chcą go tutaj widzieć" I to jest najważniejszy i niepodważalny argument aby tematu powrotu tego pana nawet nie podejmować.
"My tę wolność mamy, chodzimy na grzyby. Ogromna część Polaków chodzi na grzyby. Chodzimy tam, żeby wypocząć, żeby się przejść, w najróżniejszych celach. I to jeszcze raz powtarzam, bo może czasem sobie tego nie uświadamiamy, to część naszej wolności i nie damy sobie tej wolności zabrać" J. Kaczyński Szkoda,że zapomniał jak nam kurna te lasy zamykali.
@JarekS Widocznie jest coś w tych umowach co budzi prawne wątpliwości. Podobne zachowanie ma wpłynąć na korzystną dla Barcy interpretację tych zapisów. Prawdopodobnie dlatego utrudniają to odejście jak tylko mogą.
@Rust_Cohle Czytasz sobie post,nawet się częściowo zgadzasz z wnioskami autora,a na końcu widzisz,że używa on okreslenia "w Polszy" i juz wiesz z kim masz do czynienia
0
@Destroyer_of_Worlds Serio? No to ja nie kumam w ogóle tego rankingu.
0
@DaPidejpi Wiem że do rankingu UEFA. Remis w LM jest tak samo punktowany jak remis w LKE? Nie wiem ale wydaje mi się że to powinno być jakoś zróżnicowane.
0
@bartekvisca Pep ściąga Neymara?
3
@DaPidejpi A to nie jest tak że jeden punkt w LM jest więcej warty niz kilka punktów w LKE?
3
@shahman Spotkał dilerów na mieście i się poczęstował? Szkoda chlopa - całkiem zejdzie na psy w tym majami.
0
@Medium Jeden z tych przypadków adaptacji książki, który jest lepszy niż pierwowzór. Świetny film.
0
@lucas/catalan Ja mam pinczera.
0
@escarabajo Czyli w 2030 znowu mundial w grudniu?
2
Xavi - jak ty mnie teraz zaimponowałeś chłopie.
0
@Borneo Dziwne masz powody do radości. Problem z poprawną komunikacją z innymi ludźmi jest dość poważnym utrudnieniem w codziennym życiu, no ale skoro Cię to cieszy, to już Twoja sprawa.
0
@Borneo Po tym jak piszesz to widać,że nigdy do niego nie zaglądasz.
1
@Pawlak1992 Wolałbym nawet Pepe zamiast Neymara.
0
@Pedri16Future Jeśli ten piłkarz tu nie daj losie wróci, to nie obejrzę żadnego meczu Barcy dopóki będzie w drużynie.
0
@Commando Akurat od tego te lasy są,aby je wycinać i potem sadzić. Tak to się toczy od lat.
0
@Pedri16Future "-niektórzy kibice po odejściu nie chcą go tutaj widzieć" I to jest najważniejszy i niepodważalny argument aby tematu powrotu tego pana nawet nie podejmować.
3
"My tę wolność mamy, chodzimy na grzyby. Ogromna część Polaków chodzi na grzyby. Chodzimy tam, żeby wypocząć, żeby się przejść, w najróżniejszych celach. I to jeszcze raz powtarzam, bo może czasem sobie tego nie uświadamiamy, to część naszej wolności i nie damy sobie tej wolności zabrać" J. Kaczyński
Szkoda,że zapomniał jak nam kurna te lasy zamykali.
0
@Criss18Barca O Kimmichu zapomniałeś
0
@Fake69 Nie no - król strzelców La Ligi wcale nie jest Top. W ogóle
0
@Lucerfi Nieprawda - najlepszy jest "krzyk Wilhelma"
0
@D10SLEO A Lewy to niby co?
0
@Borneo A Ty kup sobie slownik.
0
@JarekS Widocznie jest coś w tych umowach co budzi prawne wątpliwości. Podobne zachowanie ma wpłynąć na korzystną dla Barcy interpretację tych zapisów. Prawdopodobnie dlatego utrudniają to odejście jak tylko mogą.
0
@Borneo Konta to są w banku,a nie mentalne. Po jakiemu ty do mnie piszesz czlowieku?
0
@michal26 A Polska tam gra?
0
@Tasde Zapomniałeś, że obecnie obowiązuje mądrość etapu w którym już nie używa się terminu "globalne ocieplenie", tylko zmiany klimatyczne.
0
@Death_voice No niestety. Jeśli oni jakims cudem wejdą do UE to Polska poniesie tego największy koszt.
1
@Sensible Jeśli chodzi o klauzule w lidze to musi ją wplacić osobiście sam piłkarz,a nie klub.
0
@Borneo Pod kontem mentalnym czy raczej bankowym?
20
@Rust_Cohle Czytasz sobie post,nawet się częściowo zgadzasz z wnioskami autora,a na końcu widzisz,że używa on okreslenia "w Polszy" i juz wiesz z kim masz do czynienia
1
@Edoss No i niech pobiera. Skoro musi rezygnować ze swej pracy i kariery to cos im się należy w zamian.