0

@Destroyer_of_Worlds Serio? No to ja nie kumam w ogóle tego rankingu.

0

@DaPidejpi Wiem że do rankingu UEFA. Remis w LM jest tak samo punktowany jak remis w LKE? Nie wiem ale wydaje mi się że to powinno być jakoś zróżnicowane.

0

@bartekvisca Pep ściąga Neymara?

3

@DaPidejpi A to nie jest tak że jeden punkt w LM jest więcej warty niz kilka punktów w LKE?

3

@shahman Spotkał dilerów na mieście i się poczęstował? Szkoda chlopa - całkiem zejdzie na psy w tym majami.

0

@Medium Jeden z tych przypadków adaptacji książki, który jest lepszy niż pierwowzór. Świetny film.

0

@lucas/catalan Ja mam pinczera.

0

@escarabajo Czyli w 2030 znowu mundial w grudniu?

2

Xavi - jak ty mnie teraz zaimponowałeś chłopie.

0

@Borneo Dziwne masz powody do radości. Problem z poprawną komunikacją z innymi ludźmi jest dość poważnym utrudnieniem w codziennym życiu, no ale skoro Cię to cieszy, to już Twoja sprawa.

0

@Borneo Po tym jak piszesz to widać,że nigdy do niego nie zaglądasz.

1

@Pawlak1992 Wolałbym nawet Pepe zamiast Neymara.

0

@Pedri16Future Jeśli ten piłkarz tu nie daj losie wróci, to nie obejrzę żadnego meczu Barcy dopóki będzie w drużynie.

0

@Commando Akurat od tego te lasy są,aby je wycinać i potem sadzić. Tak to się toczy od lat.

0

@Pedri16Future "-niektórzy kibice po odejściu nie chcą go tutaj widzieć" I to jest najważniejszy i niepodważalny argument aby tematu powrotu tego pana nawet nie podejmować.

3

"My tę wolność mamy, chodzimy na grzyby. Ogromna część Polaków chodzi na grzyby. Chodzimy tam, żeby wypocząć, żeby się przejść, w najróżniejszych celach. I to jeszcze raz powtarzam, bo może czasem sobie tego nie uświadamiamy, to część naszej wolności i nie damy sobie tej wolności zabrać" J. Kaczyński
Szkoda,że zapomniał jak nam kurna te lasy zamykali.

0

@Criss18Barca O Kimmichu zapomniałeś

0

@Fake69 Nie no - król strzelców La Ligi wcale nie jest Top. W ogóle

0

@Lucerfi Nieprawda - najlepszy jest "krzyk Wilhelma"

0

@D10SLEO A Lewy to niby co?

0

@Borneo A Ty kup sobie slownik.

0

@JarekS Widocznie jest coś w tych umowach co budzi prawne wątpliwości. Podobne zachowanie ma wpłynąć na korzystną dla Barcy interpretację tych zapisów. Prawdopodobnie dlatego utrudniają to odejście jak tylko mogą.

0

@Borneo Konta to są w banku,a nie mentalne. Po jakiemu ty do mnie piszesz czlowieku?

0

@michal26 A Polska tam gra?

0

@Tasde Zapomniałeś, że obecnie obowiązuje mądrość etapu w którym już nie używa się terminu "globalne ocieplenie", tylko zmiany klimatyczne.

0

@Death_voice No niestety. Jeśli oni jakims cudem wejdą do UE to Polska poniesie tego największy koszt.

1

@Sensible Jeśli chodzi o klauzule w lidze to musi ją wplacić osobiście sam piłkarz,a nie klub.

0

@Borneo Pod kontem mentalnym czy raczej bankowym?

20

@Rust_Cohle Czytasz sobie post,nawet się częściowo zgadzasz z wnioskami autora,a na końcu widzisz,że używa on okreslenia "w Polszy" i juz wiesz z kim masz do czynienia

1

@Edoss No i niech pobiera. Skoro musi rezygnować ze swej pracy i kariery to cos im się należy w zamian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?