@Commandement A choćby jak to bylo ostatnio z tym randomowym lekarzem - sam minister skorzystał z systemu aby wywlec cos na gościa który ośmielił się skrytykować ich poczynania.
@esem91 Dopesick polecam jak najbardziej. Trochę zbędne wątki AGDRTV,ale poza tym bardzo dobry serial. Trzeba się skupić bo plany czasowe bardzo wymieszane.
@HighestInTheRoom Nie wiem czy wiesz,ale ci którzy będa teraz przechodzić na emerytury będą musieli zalożyć konto- coś czytałem że będzie taki ustawowy wymóg tylko nie wiem od kiedy - może już jest.
@Vampir707 Otóż nie. Znamienna sytuacja - ostatnio byłem w jednym sklepie i zebrała się spora kolejka i pani zapraszała do pustych kas samoobsługowych tych co chcą placic kartą i ani jedna osoba tam nie podeszła. Może niekoniecznie placenie karta ich od tego odstręczyło ale część na pewno.
@Recha_0684 W razie awarii to w dobie kas fiskalnych online problem bedzie aby w wielu miejscach zaplacic czymkolwiek. Ale i tak gotowka pozostawi w takim wypadku jakies tam mozliwosci. Karta zadnych.
@pikass14 Nie pamiętam jak to robiłem ale na bank było o tym w instrukcji montażu tych schodów. Poszukaj na ich stronie. Edit - nawet nie musisz nic odkrecac od 2 min 40 jest pokazane jak to odmierzyc
@Comentateiro In Xavi i trust. Do samego końca - jego lub Barcy. Nie ma co krytykować tylko wspierać i trzymac kciuki w każdym kolejnym meczu. Ps - a za ewentualne zablokowanie transferu fawelarza nawet i dożywotni kontrakt mu się należy.
1
@John_Doe Z tymi kobietami to tak różnie bywa. Wiesz,że w jednej drużynie służy nawet matka z córką? Taka sytuacja...
0
@Barca1922 No miejmy nadzieję - liczę że taki Gavi,Balde nawet Pedri czy Rashford pozostana wierni do konca swoim klubom.
0
Kurczę - 15 minut a nasi już wyglądaja jakby godzinę biegali.
0
@FcPortoFan1999 No nie no - szkoda punktów do rankingu. Tylko wygrana.
0
@Barca1922 Akurat Salah to z racji pochodzenia i religii to ma prawo...
0
@Commandement To najbardziej co może uderzać w zwyklych ludzi to "inwigilacja" przez skarbówkę.
0
@Commandement A choćby jak to bylo ostatnio z tym randomowym lekarzem - sam minister skorzystał z systemu aby wywlec cos na gościa który ośmielił się skrytykować ich poczynania.
0
@Herato Nie no - Lens nie da rady. Ale Marsylia albo ktoś inny- może Nice,Rennes
1
@betonito Co do Pelego to Neymar jest nawet niegodny aby mu sznurówki zawiązać.
0
@esem91 Dopesick polecam jak najbardziej. Trochę zbędne wątki AGDRTV,ale poza tym bardzo dobry serial. Trzeba się skupić bo plany czasowe bardzo wymieszane.
3
@kynio302 No i gdzie te nawoływanie do zbrodni?
0
@MesQueUnClub96 Nie znam wielu ale najlepszy z tych co znam to Łona i Webber.
2
@bartas97 Ten Łunin i Kepa strasznie podobni.
0
@barcowy1899 Pytanie powinno brzmieć - czy Barca i Real sa w stanie przeszkodzić Atletico w zdobyciu majstra.
0
@MesQueUnClub96 A kto to jest? Dobry on jest?
0
@HighestInTheRoom Nie wiem czy wiesz,ale ci którzy będa teraz przechodzić na emerytury będą musieli zalożyć konto- coś czytałem że będzie taki ustawowy wymóg tylko nie wiem od kiedy - może już jest.
0
@Vampir707 Otóż nie. Znamienna sytuacja - ostatnio byłem w jednym sklepie i zebrała się spora kolejka i pani zapraszała do pustych kas samoobsługowych tych co chcą placic kartą i ani jedna osoba tam nie podeszła. Może niekoniecznie placenie karta ich od tego odstręczyło ale część na pewno.
1
@pasquda Nie chodzi mi o zostanie w Barcy ale o zostanie gdzie indziej w Europie.
2
@Recha_0684 W razie awarii to w dobie kas fiskalnych online problem bedzie aby w wielu miejscach zaplacic czymkolwiek. Ale i tak gotowka pozostawi w takim wypadku jakies tam mozliwosci. Karta zadnych.
0
@Przemek2323 Akurat Macierewicz był nawet lepszym ministrem pod pewnymi względami od Płaszczaka.
1
@pikass14 Nie pamiętam jak to robiłem ale na bank było o tym w instrukcji montażu tych schodów. Poszukaj na ich stronie.
Edit - nawet nie musisz nic odkrecac od 2 min 40 jest pokazane jak to odmierzyc
0
@xvcWinterSoldier No nie wiem - gdy ciamkam czy mlaskam albo siorbię to mnie wcale uszy nie bolą. Moze masz cos nie tak?
0
@Nano22 Kurczę oczopląsu można dostać. Za dużo bodźców naraz.
8
@FcPortoFan1999 Pewnie o Bartomeu.
2
@AdiKingu96 To jest męczarnia. W deszcz chociaz można normalnie funkcjonować
8
Jeden z niewielu ambitnych dzisiaj. Podoba mi się taka postawa. Oby znalazl sie ktos chetny.
3
@Borneo To nie "pusz" więcej do mnie. Ja rozmawiam z kim innym a ty tu do mnie "puszesz".
1
@Recha_0684 Wiem, że zawsze tak "pusze". Widać wesołe ma życie - większość czasu na bani.
3
@Recha_0684 Nie stresuj chłopaka - on podobno ma słownik, co sam przyznał, ale jak widać jeszcze nie umie z niego korzystać.
0
@Comentateiro In Xavi i trust. Do samego końca - jego lub Barcy. Nie ma co krytykować tylko wspierać i trzymac kciuki w każdym kolejnym meczu.
Ps - a za ewentualne zablokowanie transferu fawelarza nawet i dożywotni kontrakt mu się należy.