1

@John_Doe Z tymi kobietami to tak różnie bywa. Wiesz,że w jednej drużynie służy nawet matka z córką? Taka sytuacja...

0

@Barca1922 No miejmy nadzieję - liczę że taki Gavi,Balde nawet Pedri czy Rashford pozostana wierni do konca swoim klubom.

0

Kurczę - 15 minut a nasi już wyglądaja jakby godzinę biegali.

0

@FcPortoFan1999 No nie no - szkoda punktów do rankingu. Tylko wygrana.

0

@Barca1922 Akurat Salah to z racji pochodzenia i religii to ma prawo...

0

@Commandement To najbardziej co może uderzać w zwyklych ludzi to "inwigilacja" przez skarbówkę.

0

@Commandement A choćby jak to bylo ostatnio z tym randomowym lekarzem - sam minister skorzystał z systemu aby wywlec cos na gościa który ośmielił się skrytykować ich poczynania.

0

@Herato Nie no - Lens nie da rady. Ale Marsylia albo ktoś inny- może Nice,Rennes

1

@betonito Co do Pelego to Neymar jest nawet niegodny aby mu sznurówki zawiązać.

0

@esem91 Dopesick polecam jak najbardziej. Trochę zbędne wątki AGDRTV,ale poza tym bardzo dobry serial. Trzeba się skupić bo plany czasowe bardzo wymieszane.

3

@kynio302 No i gdzie te nawoływanie do zbrodni?

0

@MesQueUnClub96 Nie znam wielu ale najlepszy z tych co znam to Łona i Webber.

2

@bartas97 Ten Łunin i Kepa strasznie podobni.

0

@barcowy1899 Pytanie powinno brzmieć - czy Barca i Real sa w stanie przeszkodzić Atletico w zdobyciu majstra.

0

@MesQueUnClub96 A kto to jest? Dobry on jest?

0

@HighestInTheRoom Nie wiem czy wiesz,ale ci którzy będa teraz przechodzić na emerytury będą musieli zalożyć konto- coś czytałem że będzie taki ustawowy wymóg tylko nie wiem od kiedy - może już jest.

0

@Vampir707 Otóż nie. Znamienna sytuacja - ostatnio byłem w jednym sklepie i zebrała się spora kolejka i pani zapraszała do pustych kas samoobsługowych tych co chcą placic kartą i ani jedna osoba tam nie podeszła. Może niekoniecznie placenie karta ich od tego odstręczyło ale część na pewno.

1

@pasquda Nie chodzi mi o zostanie w Barcy ale o zostanie gdzie indziej w Europie.

2

@Recha_0684 W razie awarii to w dobie kas fiskalnych online problem bedzie aby w wielu miejscach zaplacic czymkolwiek. Ale i tak gotowka pozostawi w takim wypadku jakies tam mozliwosci. Karta zadnych.

0

@Przemek2323 Akurat Macierewicz był nawet lepszym ministrem pod pewnymi względami od Płaszczaka.

1

@pikass14 Nie pamiętam jak to robiłem ale na bank było o tym w instrukcji montażu tych schodów. Poszukaj na ich stronie.
Edit - nawet nie musisz nic odkrecac od 2 min 40 jest pokazane jak to odmierzyc


0

@xvcWinterSoldier No nie wiem - gdy ciamkam czy mlaskam albo siorbię to mnie wcale uszy nie bolą. Moze masz cos nie tak?

0

@Nano22 Kurczę oczopląsu można dostać. Za dużo bodźców naraz.

8

@FcPortoFan1999 Pewnie o Bartomeu.

2

@AdiKingu96 To jest męczarnia. W deszcz chociaz można normalnie funkcjonować

8

Jeden z niewielu ambitnych dzisiaj. Podoba mi się taka postawa. Oby znalazl sie ktos chetny.

3

@Borneo To nie "pusz" więcej do mnie. Ja rozmawiam z kim innym a ty tu do mnie "puszesz".

1

@Recha_0684 Wiem, że zawsze tak "pusze". Widać wesołe ma życie - większość czasu na bani.

3

@Recha_0684 Nie stresuj chłopaka - on podobno ma słownik, co sam przyznał, ale jak widać jeszcze nie umie z niego korzystać.

0

@Comentateiro In Xavi i trust. Do samego końca - jego lub Barcy. Nie ma co krytykować tylko wspierać i trzymac kciuki w każdym kolejnym meczu.
Ps - a za ewentualne zablokowanie transferu fawelarza nawet i dożywotni kontrakt mu się należy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?