@Lukikiki Jeśli zadajesz sobie takie pytanie to raczej tak. Po prostu ogranicz sobie to przez tydzień lub dwa. Jesli nie potrafisz to już znasz odpowiedź.
@FCB_dimiC@zadafcb Chodzilo mi o ta ruchomą animację. Wyeksponowali tam lokieć naszego zawodnika ale to pewnie po to aby ukazać tę pionowa linię spalonego. I z tego ujęcia na ruchomej animacji podczas transmisji głowy nie bylo widać. Tutaj widac doskonale o co chodzi. Dzięki za podrzucenie obrazka.
@escarabajo To już wymaga dodatkowych "poświęceń" od samych piłkarzy. Może to wpływać też na ich sytuację prawną. Nie wiem czy przyjmowanie obywatelstwa w takich krajach to rozsądny krok.
@Kidd Tak się spieszył, że z tego wszystkiego wcale nie dojechał do celu. Jak mi zupełnie nie jest przykro. Szkoda tylko postronnych ofiar i ludzi którym zepsuł plany bo pewnie spowodowało to utrudnienia na drodze.
@Comentateiro Diamenty są wystarczajaco powszechne i na Ziemi. A sekret ich wysokiej ceny tkwi w odpowiednim sterowaniu podażą. Gdyby zalać rynek całym dostępnym surowcem to diamenty nie byłyby wiele warte.
@PabloVEB Pytam jeszcze raz - nawet jak zagłosuję to powiedz co gwarantuje mi wynik takiego referendum? Nie podniosą wieku emerytalnego przez tydzień, miesiąc, rok, sto lat? Przez kadencję, przez pół? Gdzie jest to wskazane? Nie podniosą go o 2 lata, a o rok i 11 miesięcy już mogą? Jest to tylko i wyłącznie ubijanie piany politycznej - chcesz się w tym babrać i tym ekscytować to proszę bardzo - ja im frekwencji na pewno nie podniosę bo nie dam z siebie robić debila.
@PabloVEB No bo jest dla debili. Powiedz mi w takim razie do czego ono służy i co gwarantuje? Że nie podniosą wieku emerytalnego? I na ile czasu taka odpowiedz jest wiążąca? Do nowych wyborów czy jak prezes stwierdzi ze czas wprowadzic madrosc nowego etapu? Czy przede wszystkim czlowiek ktorego pytaja ma wiedze o stanie budzetu panstwa,o demografii? Czy wie z czym sie to wiaze? Jesli utrzymanie obecnego wieku emerytalnego wymagaloby podwojnego zwiekszenia skladek emerytalnych to czy mu sie o tym mówi? Jak kogos zaprowadza do salonu i zadadza pytanie czy chce nowy samochod i dadza mu wybrać model to tez im chetnie wskaze. Ale u rozsadnego czlowieka w glowie rodzi sie pytanie kto za ten samochod zaplaci. Debil o tym nie mysli tylko bez refleksji odpowiada na debilne pytanie.
0
@SteuerFreiMoney "Nie zatrudniamy ekspertów,bo nie chcą realizować naszych programów"
0
@DLFCB Gratulacje.
0
@Antimadridista_WR A co walnęło?
0
@Nazio_87 No bez przesady. Też się zachwyciłem z początku ale jednak dość średniawi są. Najlepszy zespół dekady to określenie zdecydowanie na wyrost.
0
@FutbolFan No i gitara. Niech się odbudowuje chłopak. On jest nadal bardzo młody.
2
@Lukikiki Jeśli zadajesz sobie takie pytanie to raczej tak. Po prostu ogranicz sobie to przez tydzień lub dwa. Jesli nie potrafisz to już znasz odpowiedź.
0
@FCB_dimiC @zadafcb Chodzilo mi o ta ruchomą animację. Wyeksponowali tam lokieć naszego zawodnika ale to pewnie po to aby ukazać tę pionowa linię spalonego. I z tego ujęcia na ruchomej animacji podczas transmisji głowy nie bylo widać. Tutaj widac doskonale o co chodzi. Dzięki za podrzucenie obrazka.
0
@escarabajo To już wymaga dodatkowych "poświęceń" od samych piłkarzy. Może to wpływać też na ich sytuację prawną. Nie wiem czy przyjmowanie obywatelstwa w takich krajach to rozsądny krok.
0
@zadafcb No ja też widzialem. Nawet dali inny kolor aby to wyeksponować. Chcialbym zobaczyc powtorke tej animacji.
0
@Katalończyk 99 Widziales tę animację?
0
@FCB_dimiC Ta animacja wskazywała na łokieć
6
No nieźle. Łokieć na spalonym.
0
@mekston Jesli to prawda to w końcu jakis bat na tych poronionych Saudów.
0
Dest ledwo co przeszedl do PSV a juz w meczy eliminacyjnym go wystawili.
0
@Colin94 Powinni dawać samochody z kierowcom i na paliwo jeszcze.
2
@PolskiBarcelonista10 Spokojnie - zaraz pierwszy skład dostanie zastrzyk nowych talentów i znowu na moment zablysną dopóki ich nie sprzedadzą.
0
@BordowyPtak Ostro o urzednikach .....
0
@Comentateiro Pytanie kto to zmierzył i jak skonstruował termometr o takiej skali.
0
@MesQueUnClub_87 Oczywiście - to nie jest surowiec jak złoto, choć i cenę złota jako surowca można pomnożyć przez kunsztowność wyrobów czy nawet wybicie monet kolekcjonerskich.
A tu krótka historia powstania tego sztucznego rynku - https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/diamenty-historia-powstania-rynku,15,0,2046991.html
0
@SenseiFCB No dokładnie.
0
@Kidd Tak się spieszył, że z tego wszystkiego wcale nie dojechał do celu. Jak mi zupełnie nie jest przykro. Szkoda tylko postronnych ofiar i ludzi którym zepsuł plany bo pewnie spowodowało to utrudnienia na drodze.
1
@DLFCB Legenda głosi, że nadal siedzą w tym studiu i szukają tych smsów.
0
@P33ck Niech przejdzie Rakow, a Haifa jako klub spoza kontynentu niech odpada. Reszta totalnie obojętna.
2
@don'T.R.I.P.e Od śledzenia to maja pegasusa i inne służby.
1
@Sulimo Mi ten widok się kojarzy z Putinem. A wam?
3
@Comentateiro Diamenty są wystarczajaco powszechne i na Ziemi. A sekret ich wysokiej ceny tkwi w odpowiednim sterowaniu podażą. Gdyby zalać rynek całym dostępnym surowcem to diamenty nie byłyby wiele warte.
0
@PabloVEB Pytam jeszcze raz - nawet jak zagłosuję to powiedz co gwarantuje mi wynik takiego referendum? Nie podniosą wieku emerytalnego przez tydzień, miesiąc, rok, sto lat? Przez kadencję, przez pół? Gdzie jest to wskazane? Nie podniosą go o 2 lata, a o rok i 11 miesięcy już mogą? Jest to tylko i wyłącznie ubijanie piany politycznej - chcesz się w tym babrać i tym ekscytować to proszę bardzo - ja im frekwencji na pewno nie podniosę bo nie dam z siebie robić debila.
2
@BordowyPtak Zdobywaj wiedzę, czytaj ksiazki.
5
@PabloVEB No bo jest dla debili. Powiedz mi w takim razie do czego ono służy i co gwarantuje? Że nie podniosą wieku emerytalnego? I na ile czasu taka odpowiedz jest wiążąca? Do nowych wyborów czy jak prezes stwierdzi ze czas wprowadzic madrosc nowego etapu? Czy przede wszystkim czlowiek ktorego pytaja ma wiedze o stanie budzetu panstwa,o demografii? Czy wie z czym sie to wiaze? Jesli utrzymanie obecnego wieku emerytalnego wymagaloby podwojnego zwiekszenia skladek emerytalnych to czy mu sie o tym mówi? Jak kogos zaprowadza do salonu i zadadza pytanie czy chce nowy samochod i dadza mu wybrać model to tez im chetnie wskaze. Ale u rozsadnego czlowieka w glowie rodzi sie pytanie kto za ten samochod zaplaci. Debil o tym nie mysli tylko bez refleksji odpowiada na debilne pytanie.
0
@eckov Nie pogardziłbym takim rozwiązaniem.