@Vampir707 No i właśnie dlatego waham się czy by na nich nie zaglosować. Jak mi wiele rzeczy nie pasuje, tak w kwestii podejscia do zwierzat sa jedynymi z którymi się zgadzam.
@mkord@FrankliN7 Co mnie obchodzą jakieś zamierzchłe czasy? Gdyby Barca grała w białych to nawet bym im nie zaczął w pewnym kibicować. Dla mnie ma to znaczenie.
@doc Ech. Co za czasy. Jakbym chcial ogladac biale stroje to bym kibicował komu innemu. Oby to byl pierwszy i ostatni raz. Kto w ogole wpadl na taki pomysl?
@Messibestplayerintheworld No i juz sie lament zaczyna. Jak ja tego nienawidzę. Tu nie ma co plakac tylko robic swoje. Mamy dwa razy trudniej niz inni? To zagryzać zeby i pracowac trzy razy ciężej,a nie zwalać na sędziów. Jakoś udało się wygrać ligę pomimo tego braku karnych.
@Bartula Ale on bawi raczej w necie, natomiast komentuje całkiem spoko. A co do specjalistów wśród dziennikarzy sportowych to wymień mi choc jednego który został na przyklad trenerem. Oni są od gadania i przytaczania ciekawostek,a nie żeby byc prawdziwymi specjalistami. A to Borek ma opanowane.
@Tasde Tak samo nie jesteś w stanie wykazać, że twój stan zdrowia pogorszyła wizyta u znachorki czy też kilkuletni okres oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty.
@Tasde Mieszasz dwie różne sprawy - OC chroni Ciebie przede mną na drodze, a mnie przed Tobą i skutkami Twoich działań na drodze. A skoro juz stosujesz takie analogie to na tej samej zasadzie zrzekac sie prawa do leczenia powinny osoby prowadzace niezdrowy styl zycia, osoby otyłe, alkoholicy, narkomani itd.
@Tasde "O ile przed podjęciem się terapii u szamanów zrzeknie się absolutnie każdego wsparcia, jeżeli taka terapia przyniesie skutek odwrotny od zamierzonego." Rozumiem,że skladek tez będzie się mógl zrzec?
0
@Szmulek I jeszcze bramkarz z Pogoni
0
@DaPidejpi Bo jest starszy niz Pedri.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rastafarnianin No i niech sie nie spieszą. Lepiej poczekac miesiac dluzej niz potem znowu pare miesiecy przerwy,bo za szybko wrocił
0
@DaPidejpi Nie. Wolałbym aby ktos zaoferował 200 mln za Laportę.
0
@GadulkiGembulki_FCB A już myślałem,że gość się nie czai i lubi czarny humor. A tu taki zawód. Ale co sie La Rambla zapluła jadem to ich.
0
@Vampir707 No i właśnie dlatego waham się czy by na nich nie zaglosować. Jak mi wiele rzeczy nie pasuje, tak w kwestii podejscia do zwierzat sa jedynymi z którymi się zgadzam.
0
@Barcabarca3562157 Pedri.
0
@dom3kk Na kogos innego pewnie.
1
@FCB_dimiC Myślę, że warto by było poddać te kwestię pod referendum.
0
@mkord @FrankliN7 Co mnie obchodzą jakieś zamierzchłe czasy? Gdyby Barca grała w białych to nawet bym im nie zaczął w pewnym kibicować. Dla mnie ma to znaczenie.
0
@against_modern_football @Xxxbarca4ever Sukces osiagnięty wbrew przeciwnosciom smakuje o wiele lepiej
0
@doc Ech. Co za czasy. Jakbym chcial ogladac biale stroje to bym kibicował komu innemu. Oby to byl pierwszy i ostatni raz. Kto w ogole wpadl na taki pomysl?
0
@Messibestplayerintheworld No i juz sie lament zaczyna. Jak ja tego nienawidzę. Tu nie ma co plakac tylko robic swoje. Mamy dwa razy trudniej niz inni? To zagryzać zeby i pracowac trzy razy ciężej,a nie zwalać na sędziów. Jakoś udało się wygrać ligę pomimo tego braku karnych.
0
@Bartula Ale on bawi raczej w necie, natomiast komentuje całkiem spoko. A co do specjalistów wśród dziennikarzy sportowych to wymień mi choc jednego który został na przyklad trenerem. Oni są od gadania i przytaczania ciekawostek,a nie żeby byc prawdziwymi specjalistami. A to Borek ma opanowane.
0
@Emhyr Skubany,nawet dobrze po polsku nawijał.
0
@Tasde Tak samo nie jesteś w stanie wykazać, że twój stan zdrowia pogorszyła wizyta u znachorki czy też kilkuletni okres oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty.
0
@xvcWinterSoldier No wszedlem i co? Pozary jak pożary - na Słowenii też były. Co w nich niezwykłego?
0
@Tasde Mieszasz dwie różne sprawy - OC chroni Ciebie przede mną na drodze, a mnie przed Tobą i skutkami Twoich działań na drodze. A skoro juz stosujesz takie analogie to na tej samej zasadzie zrzekac sie prawa do leczenia powinny osoby prowadzace niezdrowy styl zycia, osoby otyłe, alkoholicy, narkomani itd.
0
@Tasde "O ile przed podjęciem się terapii u szamanów zrzeknie się absolutnie każdego wsparcia, jeżeli taka terapia przyniesie skutek odwrotny od zamierzonego." Rozumiem,że skladek tez będzie się mógl zrzec?
0
@Nazio_87 Jeszcze dorzuć - dilerem.
0
@tomek8756 To ustalili w koncu tego pieszego? Bardzo dobrze - wiadomo komu dac medal.
0
@BordowyPtak Jakiej delegacji?
0
@Deviler Zdecydowanie te planszowe
1
@Firestone Widocznie czyta duzo La Rambli bo tu go tak przechrzcili
2
@Tomo1989 Nie no jasne,że dotarcie i ustalenie winy jest konieczne,ale taki dopisek ze mozna odniesc wrazenie jakby celowo sie nie zatrzymał.
4
@DLFCB Krótko rzeczowo i na temat. Eksperta zawsze warto wysłuchać.
1
@Nazio_87 To wszystko pic na wode fotomontaz i ustawka
0
@Tomo1989 Po co ten dopisek,ze kierowca odjechał i sie nie zatrzymal. Przeciez on nawet mogl nic nie zauwazyc jesli akurat nie spogladal w lusterko
6
@4drian0 Odsiewają piknikowców.