@BartqRKO Jesteś niesprawiedliwy - regulacje Tebasa sprawiają, że hiszpańskie kluby nie mają najmniejszych problemów finansowych, za to popatrz na rozpasaną Premier League - przecież tam sami bankruci. A nie... czekaj...
@Rhaan@tomek8756 W tym artykule opisują, że jednak można po zajęciach wracać do domu - "Jeśli ktoś z was odbył zasadniczą służbę wojskową albo ćwiczenia, to doskonale wie jak wygląda dzień takiego żołnierza. Pobudka o 5:45, zaprawa, śniadanie, 5-6 godzin lekcyjnych różnych zajęć, obiad i kolejne 4-5 godzin zajęć. Po 17:00 żołnierze mają czas wolny, bo zawodowi żołnierze, którzy prowadzą ćwiczenia zwyczajnie kończą wtedy pracę. Jeśli mieszkamy blisko jednostki wojskowej to nawet nie musimy zostawać w koszarach na noc, można wrócić do domu, ale następnego dnia musimy w jednostce zameldować się już o 5:30 rano. Jest to trochę uciążliwe, tym bardziej, że odbywając ćwiczenia w porze zimowej, poranna zaprawa nie zawsze się odbywała i tak naprawdę dzień zaczynał się od śniadania około 7 rano. To niestety tylko jeden z kilku irytujących elementów." https://antyweb.pl/cwiczenia-wojskowe-rezerwy
@kuz Bzdury piszesz o tym, że polityka istniała do II wojny światowej - polecam ci lekturę powieści choćby Dołęgi-Mostowicza, który opisywał ówczesne elity II RP. Niczym się nie różniły od obecnych.
@VegetaPolska A tak poza tematem to wiecie,ze Boruc gra w Hibernians? Ostatnio przegladam wyniki europejskich pucharow i sklady druzyn z zaskoczeniem widze to nazwisko. Okazalo sie ze to jakis kuzyn Artura i tez bramkarz.
@TheNekro94 A moim zdaniem emerytury panstwowe w ogole powinny byc zlikwidowane. I to rozwiazaloby ten sztuczny problem i nierownosc raz na zawsze.A Bismarck powinien sie smazyc w piekle...
@Kgorecki2500 Kiedyś czytałem słowa jakiegoś potomka rotmistrza,że juz sie z nim dawno kontaktowali i chcieli zrobic hollywoodzki film o Pileckim z gwiazdorska obsada,ale mieli go ukazać jako Żyda.
@Kazragore "Mój pies był przez 17 lat moją rodziną i bym go nie zjadł chodź bym miał paść z głodu." Łatwo dziś mówić takie rzeczy - poczytaj co się działo na Ukrainie w czasach Wielkiego Głodu - to się w głowie nie mieści co ludzie z głodu robili.
@Vampir707 No i właśnie dlatego waham się czy by na nich nie zaglosować. Jak mi wiele rzeczy nie pasuje, tak w kwestii podejscia do zwierzat sa jedynymi z którymi się zgadzam.
1
@Janas11224 Czyli nie można jeść psów bo to czujące,mile istoty,do tego czlonek rodziny,ale wyskrobać dziecko z brzucha? Nie ma sprawy. No ma to sens.
0
@4drian0 Brawo polska policja.
0
@barcelonaLM A kto to ten trzeci? Ten po lewej?
2
@BartqRKO Jesteś niesprawiedliwy - regulacje Tebasa sprawiają, że hiszpańskie kluby nie mają najmniejszych problemów finansowych, za to popatrz na rozpasaną Premier League - przecież tam sami bankruci. A nie... czekaj...
0
@Ojciec5tkidzieci Mądre słowa. Szkoda, że tak rzadko i słabo wybrzmiewają w dyspucie społecznej.
0
@kuz Było, było - tylko pod innym względem.
2
@Rhaan @tomek8756 W tym artykule opisują, że jednak można po zajęciach wracać do domu - "Jeśli ktoś z was odbył zasadniczą służbę wojskową albo ćwiczenia, to doskonale wie jak wygląda dzień takiego żołnierza. Pobudka o 5:45, zaprawa, śniadanie, 5-6 godzin lekcyjnych różnych zajęć, obiad i kolejne 4-5 godzin zajęć. Po 17:00 żołnierze mają czas wolny, bo zawodowi żołnierze, którzy prowadzą ćwiczenia zwyczajnie kończą wtedy pracę. Jeśli mieszkamy blisko jednostki wojskowej to nawet nie musimy zostawać w koszarach na noc, można wrócić do domu, ale następnego dnia musimy w jednostce zameldować się już o 5:30 rano. Jest to trochę uciążliwe, tym bardziej, że odbywając ćwiczenia w porze zimowej, poranna zaprawa nie zawsze się odbywała i tak naprawdę dzień zaczynał się od śniadania około 7 rano. To niestety tylko jeden z kilku irytujących elementów."
https://antyweb.pl/cwiczenia-wojskowe-rezerwy
0
@marcin62 Nie musisz przelewać - sami sobie biorą z budżetu który i ty sponsorujesz.
0
@kuz Bzdury piszesz o tym, że polityka istniała do II wojny światowej - polecam ci lekturę powieści choćby Dołęgi-Mostowicza, który opisywał ówczesne elity II RP. Niczym się nie różniły od obecnych.
1
@wojopancer Chłopie - gdzie ty z taką psychiką na takie stanowisko? Kto w ogóle cię tam dopuścił? Nie badali przedtem na ile masz giętki kręgosłup?
0
@koksik2700 Gość wyrabia dzienną normę. Nie ma wpisow - nie ma wyplaty.
0
@VegetaPolska A tak poza tematem to wiecie,ze Boruc gra w Hibernians? Ostatnio przegladam wyniki europejskich pucharow i sklady druzyn z zaskoczeniem widze to nazwisko. Okazalo sie ze to jakis kuzyn Artura i tez bramkarz.
0
@TheNekro94 A moim zdaniem emerytury panstwowe w ogole powinny byc zlikwidowane. I to rozwiazaloby ten sztuczny problem i nierownosc raz na zawsze.A Bismarck powinien sie smazyc w piekle...
2
@Kgorecki2500 Kiedyś czytałem słowa jakiegoś potomka rotmistrza,że juz sie z nim dawno kontaktowali i chcieli zrobic hollywoodzki film o Pileckim z gwiazdorska obsada,ale mieli go ukazać jako Żyda.
0
@betonito I tak trzeba żyć.
1
@Kazragore "Mój pies był przez 17 lat moją rodziną i bym go nie zjadł chodź bym miał paść z głodu." Łatwo dziś mówić takie rzeczy - poczytaj co się działo na Ukrainie w czasach Wielkiego Głodu - to się w głowie nie mieści co ludzie z głodu robili.
0
@betonito Nie wiem, nie jadłem. Ale jak ktoś ma ochotę to nie widzę w tym żadnego problemu.
1
@Rust_Cohle To nie kibicuj Legii tylko kibicuj rankingowi Polski.
0
Co ta Legia? 500 plus reklamują?
0
@DonMatteo901 Uwazajcie. Daleko nie ma zeby zglosic. Jak wyjdzie na korytarz to tylko drugie drzwi po lewej.
2
@FutbolFan Ale ten Turek na mundialu i tak sie przedarł. No chyba ze to wlasnie to zdarzenie sklonilo go do zatrudnienia ochrony.
0
@Szmulek I jeszcze bramkarz z Pogoni
0
@DaPidejpi Bo jest starszy niz Pedri.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rastafarnianin No i niech sie nie spieszą. Lepiej poczekac miesiac dluzej niz potem znowu pare miesiecy przerwy,bo za szybko wrocił
0
@DaPidejpi Nie. Wolałbym aby ktos zaoferował 200 mln za Laportę.
0
@GadulkiGembulki_FCB A już myślałem,że gość się nie czai i lubi czarny humor. A tu taki zawód. Ale co sie La Rambla zapluła jadem to ich.
0
@Vampir707 No i właśnie dlatego waham się czy by na nich nie zaglosować. Jak mi wiele rzeczy nie pasuje, tak w kwestii podejscia do zwierzat sa jedynymi z którymi się zgadzam.
0
@Barcabarca3562157 Pedri.
0
@dom3kk Na kogos innego pewnie.