@kamyk_23 " Donald Tusk w sieci zaprezentował film, na którym widać, jak dzwoni do ludzi, którzy wpłacili na konto Platformy. - Podziękowania są po to, żeby podziękować ludziom, Polkom i Polakom, którzy wiedzą, że bez nich i bez finansów nie wygramy wyborów z PiS-em - zaznacza Monika Wielichowska, posłanka PO. - Ja jestem dumny, że my dziękujemy ludziom za 30 złotych, które oni wpłacają na naszą kampanię i jestem dumny, że nie kradniemy pieniędzy publicznych z budżetu państwa - podkreśla Sławomir Nitras, poseł PO.
Skarbnik Platformy mówi, że obywatele wpłacili dotąd ponad 6 milionów złotych. - To jest ogromny zastrzyk finansowy. Przede wszystkim tutaj też widzimy ogromną aktywność ludzi, bo ponad 13 tysięcy ludzi wpłaciło pieniądze i to są wpłaty od 20-30 złotych po 50 tysięcy, ale najczęściej średnia to jest 100-200 złotych wpłaty - informuje Jan Grabiec, poseł PO.
Wpłaty powyżej 10 tysięcy złotych w jednym roku, zgodnie z prawem, PO publikuje na swojej stronie. Mniejszych nie musi i nie chce - przede wszystkim, by nie narażać ludzi, którzy wolą pozostać anonimowi.
- Myślę, że każda z osób, do których taki telefon był wykonany, poczuła, że uczestniczy w ważnym projekcie, bo to jest naprawdę ważny projekt - komentuje Adam Szłapka, poseł Koalicji Obywatelskiej."
@MesQueUnClub96 A jednak jeszcze lepiej to wymyslili - tam maja grac zwycięzcy LM,LE,LKE i zwycięzca...... MLS. To jest zupełnie chory poroniony pomysł. Superpuchar Europy rozgrywany w Usa z udzialem druzyny spoza Europy. No logiczne.
@Kgorecki2500 Pytanie na jakich zasadach i w jakim srodowisku geopolitycznym,ale raczej w większości przypadków jakie mogę sobie wyobrazić to jednak UE.
@FutbolFan Otóż nie - taki Douglas też może się poszczycic tytułami. Akurat ten aspekt jest spaczony w futbolu. Zwłaszcza jeśli chodzi o reprezentacje.
@BorzyKrzys Zawsze to liczylismy. A co do rankingu to mamy dośc newralgiczny okres bo teraz odpadnie nam najgorszy rok ktory przydarzyl sie 5 lat temu i warto by bylo zdobyc jak najwieksza zaliczke i to wykorzystac.
@AlwaysBlaugrana Zachował się jak drugi Kukiz - nie wiem - może krótkoterminowo coś zyska,ale PO tę Agrounię przeżuje i wypluje. I to oni są jedynymi wygranymi.
@BordowyPtak Na ekspresówce 120 km/h max. Tyle co dozwolone zresztą. Czasami 110 km/h A największa prędkość? Nigdy się na tym nie skupiałem - strzelam że może jakieś 160 km/h.
3
@kamyk_23 " Donald Tusk w sieci zaprezentował film, na którym widać, jak dzwoni do ludzi, którzy wpłacili na konto Platformy.
- Podziękowania są po to, żeby podziękować ludziom, Polkom i Polakom, którzy wiedzą, że bez nich i bez finansów nie wygramy wyborów z PiS-em - zaznacza Monika Wielichowska, posłanka PO. - Ja jestem dumny, że my dziękujemy ludziom za 30 złotych, które oni wpłacają na naszą kampanię i jestem dumny, że nie kradniemy pieniędzy publicznych z budżetu państwa - podkreśla Sławomir Nitras, poseł PO.
Skarbnik Platformy mówi, że obywatele wpłacili dotąd ponad 6 milionów złotych. - To jest ogromny zastrzyk finansowy. Przede wszystkim tutaj też widzimy ogromną aktywność ludzi, bo ponad 13 tysięcy ludzi wpłaciło pieniądze i to są wpłaty od 20-30 złotych po 50 tysięcy, ale najczęściej średnia to jest 100-200 złotych wpłaty - informuje Jan Grabiec, poseł PO.
Wpłaty powyżej 10 tysięcy złotych w jednym roku, zgodnie z prawem, PO publikuje na swojej stronie. Mniejszych nie musi i nie chce - przede wszystkim, by nie narażać ludzi, którzy wolą pozostać anonimowi.
- Myślę, że każda z osób, do których taki telefon był wykonany, poczuła, że uczestniczy w ważnym projekcie, bo to jest naprawdę ważny projekt - komentuje Adam Szłapka, poseł Koalicji Obywatelskiej."
2
Legia z awansem, Lech odpadl . Co to sie dzieje.
0
@PiotrR Chyba w azjatyckiej.
2
Dobry ten Murzyn. Leżał,lezal, pretensje do sedziego że nie udzielili mu pomocy po czym wstal jakby nigdy nic.
0
@MesQueUnClub96 A jednak jeszcze lepiej to wymyslili - tam maja grac zwycięzcy LM,LE,LKE i zwycięzca...... MLS. To jest zupełnie chory poroniony pomysł. Superpuchar Europy rozgrywany w Usa z udzialem druzyny spoza Europy. No logiczne.
1
@MesQueUnClub96 Pewnie zwyciezca LE i LKE.
Edit - LKE i nie wiem kto - moze przegrany finalu LM
1
@Kgorecki2500 Jeszcze dwumecz z Midjytland
3
UEFA rozwaža podobno zmianę formatu Superpucharu na turniej z udzialem 4 drużyn. Za mało tych meczy w sezonie. Wincyj, wincyj kasy
1
No i takie mecze to ja rozumiem. To się będzie pamiętać długo.
0
@Emhyr Borussi i tak nie przebiją
0
Pięknie. W sumie dobrze, bo szkoda by ten zwariowany mecz kończył się tak szybko.
0
Zidane był na boisku?
1
@Ojciec5tkidzieci Z typiarą nie ma dzieci i jeszcze płaci na nia alimenty. Kurtyna w dół.
0
@Kidd Gianluigi Buffon.
0
@LoveBarca77 Gdy unijna propaganda wleci zbyt mocno.
1
@Kgorecki2500 Pytanie na jakich zasadach i w jakim srodowisku geopolitycznym,ale raczej w większości przypadków jakie mogę sobie wyobrazić to jednak UE.
0
@FutbolFan Otóż nie - taki Douglas też może się poszczycic tytułami. Akurat ten aspekt jest spaczony w futbolu. Zwłaszcza jeśli chodzi o reprezentacje.
0
@Kuba_1 Pogral tylko rok z terrorysta z Rosario i ten już mu w glowie klepki poprzestawiał
1
Szatniarka. Hahaha
0
Wszołek - co za ciołek
0
@Kazragore Ale to w Championship a nie w europejskich pucharach
1
@FutbolFan Porabany sport. Takiemu Kane'owi to on moze co najwyzej buty czyscic a tymczasem w trofeach go zdeklasował.
1
@BorzyKrzys Zawsze to liczylismy. A co do rankingu to mamy dośc newralgiczny okres bo teraz odpadnie nam najgorszy rok ktory przydarzyl sie 5 lat temu i warto by bylo zdobyc jak najwieksza zaliczke i to wykorzystac.
0
Panie Bogusławie. Nieeee.
Wiedzieliście, że Wołoszański startuje do Sejmu z list KO? Co to się dzieje na tym świecie...
0
@AlwaysBlaugrana Zachował się jak drugi Kukiz - nie wiem - może krótkoterminowo coś zyska,ale PO tę Agrounię przeżuje i wypluje. I to oni są jedynymi wygranymi.
0
@talizmo A dla Setiena już wypłacili czy dalej zgrywają glupa?
1
@BordowyPtak Na ekspresówce 120 km/h max. Tyle co dozwolone zresztą. Czasami 110 km/h A największa prędkość? Nigdy się na tym nie skupiałem - strzelam że może jakieś 160 km/h.
0
@Mankind Pewnie nie od każdego. Kreatywna księgowość czyni cuda.
0
@Slazzy Mimo wszystko Duda.
0
@pt9 No nie wiem - może mam sentyment do tego chłopaka, ale chciałbym aby zostal.