0

@Szpenser W MLS moze nabić takie statystyki.

1

Na TVP 2 kozacki film leci - Przyrzeczenie o rzezi Ormian.

1

@Katalonbar Livakovic tez niczego sobie.

0

@Cule1234 Xavi - nie daj się.

0

@bart_azz Nie bez powodu go blokuje. Zna go przecież z szatni i wie jaka atmosferę ma teraz a co może mu zepsuć fawelarz.

0

@Rewolucja123 Oby tak było.

0

@Borneo No "stdach" rzeczywiście. Balony "wkatują". "taja" pisowska szopka.

0

@DonMatteo901 Parodia

0

@prokofiew "myślenie w stylu takim, że minister powinien tracić stanowisko bo dwie niedorajdy coś zgubiły nie jest dobre. " A czyja to wina jesli nie ministra? Obecnie nie ma żadnego odsiewu jesli chodzi o kadry jakie przyjmują. Ministerstwo założyło sobie nierealna liczbę 300 tys żołnierzy i z tego powodu biorą każdego aby sztuka. Ten dezerter który uciekł na Białoruś miał negatywne opinie wystawiane przez przełożonych ale nikt z tym nic nie robił. Ci którzy sa na dobrowolnej słuzbie wojskowej sa traktowani jak jajko - nikt nawet na nich nie krzyknie bo dopóki nie maja kontraktu to z dnia na dzie moga odejść,a jest nacisk na te 300 tys,więc tak to własnie wygląda. I owszem - bezpośrednia wina tych którzy to zgubili,ale za ogólny stan wojska i to dlaczego takie osoby sa w wojsku odpowiada własnie minister.

0

@Witekk10 Myślę,że taki remis u siebie byłby spoko. Ja tam biorę w ciemno. U Lech a liczę na wygraną i awans w dwumeczu. Legia jak awansuje to mnie bardzo zaskoczy.

0

@Antimadridista_WR Najwazniejszego nie napisali - co z wężem i jastrzębiem?

0

@Emhyr No i teraz zastanówmy się czy to jest normalne? Kopanie piłki powoduje jakąś wartość dodaną?

0

@halku Movenpick Caffe Crema Gusto Italiano.

0

To co? Dziś Legia-Austria powtórka blamażu z wczoraj,czy wręcz przeciwnie?

0

@hoeniker Ale Malcolm trochę jednak w tej ruskiej lidze nastrzelał.

0

@barcowy1899 Się zarabia,się wydaje. Proste.

0

0

@Rl9k1nG Zmiennicy

1

@HighestInTheRoom Odra fajna druzyna jest ,to elegancka druzyna jest. Daj jej spokoj.
Ps- do dzis pamietam Pawła Sibika z Odry

0

@Jarek92Barca No to niech zejdą wszyscy biali i powiedzą,że czarny ich upokorzył

1

@Deviler On z tymi kolegami to chyba ma na myśli La Ramblę...

0

@A4ron Jaka wędka? Przeciez on gra od początku

2

@Saviola88 Karius - widzisz mnie?

0

A czemu ten Stupica nie gra?

0

@OnlyCules Nazwisko jak nazwisko. Kaczyński czy Kowalski to może trochę by nie pasowało,a Orban? Jakos nie razi

2

No dobra Portowcy. Do roboty i po remis.

0

@P33ck Mógłby go ktoś jeszcze w tym okienku wyciągnąć. Po co ma tracic sezon w takim Gent?

3

@xvcWinterSoldier Bramkarzom inaczej czas się liczy. Do MLS czy innej egzotycznej ligi to tak gdzieś w wieku 37 lat.

0

@LS Hahahaha. Dobry towar tam biorą.

1

@FutbolFan W Polsce też zastanawia na przykład nagłe zwiększenie aktywnosci ,a raczej zasięgów ufologa Bernatowicza,który pojawił się w ostatnim czasie w kilku redakcjach na Yt ze sporymi zasięgami. Ktoś im polecił aby ten temat nagłośnić - redakcjom albo ich sponsorom - reklamodawcom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?