A dlaczego zostaniemy? Jeśli to nastąpi w letnim okienku to musimy kogoś sprowadzić Najlepiej takiego "Dudka" jakiego miał Real czyli bramkarza solidnego ale u schyłku kariery któremu nie będzie przeszkadzało siedzenie na ławce
No proszę cię - Inter i przeciętniak Serie A? Do obecnego sezonu to może i tak było A jeśli nawet w styczniu idzie im trochę słabiej to do stycznia mieli najlepszą obronę w lidze i to właśnie obrona była ich największym atutem więc miał prawo się nie przebić Zobaczymy jak mu pójdzie w rodzimej lidze
Ale taka czelsi potrafiła wypożyczyć Pato na pół roku Dla nas to była idealna opcja lepszy taki Pato na zmianę w ataku niż nikt Tym bardziej ze nie trzeba by się było wiązać z nim na długo i wzmocnienie byłoby darmowe
Dziś przeczytałem info że Pato trafił do Chelsea - wypożyczenie do końca sezonu czyli dokładnie taka opcja jaka dla Barcy była idealna Czyżby ktoś przespał taką okazję? Szkoda bo lepszy Pato niż nikt Szczerze to nie wiem w jakiej on jest teraz formie ale wypożyczeniem na pół roku klub nic nie ryzykuje a skoro płaci się kilka mln za takiego Douglasa to Pato za darmo tym bardziej jest idealnym rozwiązaniem
Jakoś mi się nie widzi ten transfer a to dlatego że na palcach jednej ręki można by policzyć Angoli którzy poradzili sobie w hiszpańskiej lidze Być może to kwestia kultury czy mentalności wiec z rezerwą podchodzę do tych doniesień
To się jeszcze okaże co z nim będzie w przyszłości Ale ja nie widzę w nim nic nadzwyczajnego jak na razie i jakoś nie podoba mi się jego obecność w Barcelonie od samego początku
Po to ma zostać że gwarantuje już swoją jakość w razie potrzeby i godzi się z rolą zmiennika a nie każdy to zaakceptuje Lepiej pozbyć się Douglasa - ten człowiek w zespole to totalne nieporozumienie
Po pierwsze to właśnie mecze z dołem tabeli decydują o mistrzostwie, po drugie taka sytuacja jeszcze bardziej osłabiłaby morale Bravo Na dzień dzisiejszy nie widzę sensu trzymania tych dwóch bramkarzy w klubie a mając do wyboru Bravo i stegena to tu nie ma żadnego wyboru Najlepiej więc sprzedać niemca i wpisać opcję pierwokupu i ściągnąć Valdesa na ławkę o ile on sam się na to zgodzi
Nawet jeśli można to i tak Kluivert wywodzi się ze szkółki Ajaxu a gracze tam wyszkoleni radzą sobie praktycznie w każdej lidze Natomiast wymień mi jakiegoś gracza który szkolił się w Anglii i jest Anglikiem i zrobił karierę w Primera Division poza tymi o których wspomniałem
A czy ktoś potrafi wymienić innych Anglików którzy dobrze sobie radzili w Primera Division? Jedyny jacy się nasuwają to ci z Realu - Beckham i McManaman (a już taka gwiazda jak Owen zgasła w hiszpańskiej lidze jak świeczka)
Akurat Lavezzi myślę ze jest na tym etapie swojej kariery że się bez wahania na to zgodzi Bądź co bądź kasę i tak wyrwie sporą a do tego trochę trofeów gwarantowanych wpadnie do CV A jak widać po tym sezonie jako zmiennik sporo meczów by zagrał
A co sądzicie o Falcao? Gdyby wrócił do PD może by się odbudował Klub pewnie odda go bez żalu tylko problemem może być kwota wynagrodzenia Choć lepiej sprzedać Douglasa i za tą kasę choć niewielką poszukać kogoś kto rokuje nadzieje na przyszłość
Oj mylisz się - na mecze z leszczami to może Sandro i Munir się nadają ale jeśli w półfinale LM potrzebny będzie zmiennik to wolę aby na boisku stuprocentową okazję otrzymał weteran Lavezzi niż Munir i zachował się tak jak w Gran Derbi
Rasizm polega na tym że ktoś stawia swoją rasę wyżej niż inną Uprzedzenia wynikające z historii nie mają nic wspólnego z rasizmem Znasz inną definicję rasizmu to podziel się źródłem albo na przyszłość nie stosuj tego pojęcia bo to działanie podobne do tego nadużywania terminu homofobia w mediach na opisanie osób uprzedzonych do różnego rodzaju zboczeńców
0
Bez jaj Nie po to Arda zmarnował pół roku aby u nas grać by teraz pozbywać się go lekką ręką No chyba że sam by mocno chciał ale to mocno wątpliwe
0
A dlaczego zostaniemy? Jeśli to nastąpi w letnim okienku to musimy kogoś sprowadzić Najlepiej takiego "Dudka" jakiego miał Real czyli bramkarza solidnego ale u schyłku kariery któremu nie będzie przeszkadzało siedzenie na ławce
0
Najlepsze wyjście to sprzedać go z opcją pierwokupu i niech się ogrywa On mi od początku nie pasował do Barcelony i będę się cieszył jeśli odejdzie
0
No proszę cię - Inter i przeciętniak Serie A? Do obecnego sezonu to może i tak było A jeśli nawet w styczniu idzie im trochę słabiej to do stycznia mieli najlepszą obronę w lidze i to właśnie obrona była ich największym atutem więc miał prawo się nie przebić Zobaczymy jak mu pójdzie w rodzimej lidze
0
Ale taka czelsi potrafiła wypożyczyć Pato na pół roku Dla nas to była idealna opcja lepszy taki Pato na zmianę w ataku niż nikt Tym bardziej ze nie trzeba by się było wiązać z nim na długo i wzmocnienie byłoby darmowe
0
Dziś przeczytałem info że Pato trafił do Chelsea - wypożyczenie do końca sezonu czyli dokładnie taka opcja jaka dla Barcy była idealna Czyżby ktoś przespał taką okazję? Szkoda bo lepszy Pato niż nikt Szczerze to nie wiem w jakiej on jest teraz formie ale wypożyczeniem na pół roku klub nic nie ryzykuje a skoro płaci się kilka mln za takiego Douglasa to Pato za darmo tym bardziej jest idealnym rozwiązaniem
0
A ja mam nadzieję że w przyszłym sezonie pójdzie gdzieś się ogrywać bo na razie jest za słaby a z drugiej strony grzanie ławy nie ma sensu
0
Dokładnie Tym bardziej że kiedyś miał sporo lepszych konkurentów a teraz przegrywa nawet z Mathieu czy szklanym Vermalenem
0
Gdyby nie kontuzja to wszystko mogło wyglądać zupełnie inaczej Co innego Pedro a co innego Valdes Zupełnie inna historia
0
Oby tylko nie w Barcelonie Mam nadzieję że pogonią go prędko z Barcelony
0
Niech idzie do Atletico Może poradzi sobie lepiej niż Torres
1
Nie wierzę - w polskiej lidze na pewno znajdzie się klub który by go przyjął zwłaszcza za darmo
1
Były jeszcze lepsze w ostatnim dziesięcioleciu - choćby Czychryński
0
Jakoś mi się nie widzi ten transfer a to dlatego że na palcach jednej ręki można by policzyć Angoli którzy poradzili sobie w hiszpańskiej lidze Być może to kwestia kultury czy mentalności wiec z rezerwą podchodzę do tych doniesień
0
To się jeszcze okaże co z nim będzie w przyszłości Ale ja nie widzę w nim nic nadzwyczajnego jak na razie i jakoś nie podoba mi się jego obecność w Barcelonie od samego początku
0
Po to ma zostać że gwarantuje już swoją jakość w razie potrzeby i godzi się z rolą zmiennika a nie każdy to zaakceptuje Lepiej pozbyć się Douglasa - ten człowiek w zespole to totalne nieporozumienie
0
Po pierwsze to właśnie mecze z dołem tabeli decydują o mistrzostwie, po drugie taka sytuacja jeszcze bardziej osłabiłaby morale Bravo Na dzień dzisiejszy nie widzę sensu trzymania tych dwóch bramkarzy w klubie a mając do wyboru Bravo i stegena to tu nie ma żadnego wyboru Najlepiej więc sprzedać niemca i wpisać opcję pierwokupu i ściągnąć Valdesa na ławkę o ile on sam się na to zgodzi
0
więc tym bardziej go pogonić - niech się rozwija gdzie indziej
0
Pogonić tego młodego Niemca i brać Valdesa z powrotem Tym razem na ławkę Ale lepsze to niż poniewieranie przez van Gaala
0
Nawet jeśli można to i tak Kluivert wywodzi się ze szkółki Ajaxu a gracze tam wyszkoleni radzą sobie praktycznie w każdej lidze Natomiast wymień mi jakiegoś gracza który szkolił się w Anglii i jest Anglikiem i zrobił karierę w Primera Division poza tymi o których wspomniałem
3
A czy ktoś potrafi wymienić innych Anglików którzy dobrze sobie radzili w Primera Division? Jedyny jacy się nasuwają to ci z Realu - Beckham i McManaman (a już taka gwiazda jak Owen zgasła w hiszpańskiej lidze jak świeczka)
0
Nie patrzę na jego progresy itd. tylko na narodowość Jakoś Niemiec w kadrze Barcy mi nie pasuje i tyle w tym temacie więc się nie produkuj
0
Trzymam kciuki za ten transfer Oby jak najszybciej z klubu wylecieli ter Stegen a zaraz za nim Douglas
0
Nie mogę się doczekać aż klub się go w końcu pozbędzie
0
Akurat Lavezzi myślę ze jest na tym etapie swojej kariery że się bez wahania na to zgodzi Bądź co bądź kasę i tak wyrwie sporą a do tego trochę trofeów gwarantowanych wpadnie do CV A jak widać po tym sezonie jako zmiennik sporo meczów by zagrał
2
A co sądzicie o Falcao? Gdyby wrócił do PD może by się odbudował Klub pewnie odda go bez żalu tylko problemem może być kwota wynagrodzenia Choć lepiej sprzedać Douglasa i za tą kasę choć niewielką poszukać kogoś kto rokuje nadzieje na przyszłość
1
Oj mylisz się - na mecze z leszczami to może Sandro i Munir się nadają ale jeśli w półfinale LM potrzebny będzie zmiennik to wolę aby na boisku stuprocentową okazję otrzymał weteran Lavezzi niż Munir i zachował się tak jak w Gran Derbi
0
Różnie jeszcze może być Swego czasu w GD to akurat Mathieu strzelił gola
0
Czy debilny to powiedz to kibicom Leeds albo innych klubów które się spłukały poprzez transfery
0
Rasizm polega na tym że ktoś stawia swoją rasę wyżej niż inną Uprzedzenia wynikające z historii nie mają nic wspólnego z rasizmem Znasz inną definicję rasizmu to podziel się źródłem albo na przyszłość nie stosuj tego pojęcia bo to działanie podobne do tego nadużywania terminu homofobia w mediach na opisanie osób uprzedzonych do różnego rodzaju zboczeńców