0

Kurczę - chwilę mnie nie było a tu takie trzęsienie ziemi. Masakra jeśli naprawdę Fati odejdzie.

0

@michal26 Z jednej strony tak a z drugiej skoro niestety istnieje cos takiego jak podatek dochodowy to co w tym dziwnego ze szukaja nieprawidlowosci? Roznego rodzaju zwolnienia sa wykorzystywane przez osoby chcace oszukac system,a system sie przed tym broni.

0

@michal26 Przy takich małych darowiznach od osób obcych to nie ma podatku. Kiedyś czytałem że US wzywał kogoś i musiał się spowiadać ile im kto dał w prezencie na weselu.

0

@Katalonbar Na chwilę obecną to oni są dopiero w LE a awansować do LM będzie bardzo bardzo ciężko. A jesli im się to uda to już naprawdę obojętne kto im się trafi. Miło byłoby aby to była Barca jesli jest to możliwe.

0

@KrychaFCB A - no to spoko. Nawet nie wiedziałem że on do tej pory gra.

1

@Saviola88 W tej polskiej polityce to im wszystkim można co najwyżej w twarz napluć a nie oddać na nich głos. Rzygać się chce.

1

@barcelonaLM Że co? Kołodziejczak tak się sprzedał? Ha tfu na całą tą zakłamaną polską politykę. Na tych wyborach to co najwyżej można iść i oddać nieważny glos w ramach protestu.

0

@KrychaFCB Ten Moussa Sissoko to ten były piłkarz? Z ligi francuskiej bodajze?

1

@lukas5544 1. Pedri
2. Gavi
3. Musiala
4. Bellingham
5-9 - inni
10. Camavinga

0

@tbas Do kogo on to adresuje?

1

@Kidd Dziś całym sercem za Sevillą.

0

@MOLESTA Po co się odnosisz do opinii trolli?

1

@BorzyKrzys No to już całkiem cię nie rozumiem,. Przy żniwach i tak są nieprzyjemne warunki do pracy a do tego w upale to już jest w ogóle hardkor. Wystarczy aby nie padało, nasiona były suche i można je kosić w pochmurną pogodę i jest zdecydowanie przyjemniej.

0

@BorzyKrzys A robiles juz cos na zewnatrz? Ja tak i nie jest to nic przyjemnego w tej pogodzie.

4

@zodiak_10 Martino to jednak fachowiec jest.

9

@BorzyKrzys I to daje chwilę wytchnienia. Świadomość,że to długo nie potrwa. Ale i tak - ledwo sie dzien zaczal a juz czlowiek caly mokry. Nie rozumiem ludzi którym taka pogoda odpowiada.

8

@DLFCB Ło panie - spoko sposób. Jakbym mu swoim klekotem dymem dmuchnął to nie wiedziałby w która stronę ma uciekać.

0

@Arkadio90 Zważywszy na talent to mógł być zapamiętany i wymieniany na równi z Messim,Pele, Maradoną czy Cristiano Ronaldo,a fakty są takie, że za kilka lat mało kto o nim będzie pamietał

1

@FcPortoFan1999 A jednak wygrali.

6

Brawo Raków. Coraz bliżej LM

0

@Prorokk Chodziło mi o tempo. Juz zreszta jest 1-4 wiec jednak lepiej niz Pogon

0

@kcule14 Mnie się zdaje że to podobny poziom.

0

Braga po 30 minutach prowadzi 4-0. Toż to większy pogrom niż w meczu Pogoni

2

@pasquda To fakt - pensja wygórowana ale sportowo na topowe kluby jak najbardziej się nadaje.

0

@Ogorinho1974 W sumie bardziej prawdopodobne niz to ze biologiczni mężczyźni rodzą dzieci. A takie brednie głosi poseł na Sejm.

0

@ObiektywnyKibic121 Katar jak Katar,ale Maroko?

0

@FcPortoFan1999 To chyba Wyspy Owcze.

0

@FcPortoFan1999 Przykra bo mamy remis w dwumeczu.

1

Dobra - dajcie spokój już z tym Rakowem. Klaksvik przegrywa jedna bramka i to jest przykra sytuacja.

0

@michaleu Taa jasne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?