@michal26 Z jednej strony tak a z drugiej skoro niestety istnieje cos takiego jak podatek dochodowy to co w tym dziwnego ze szukaja nieprawidlowosci? Roznego rodzaju zwolnienia sa wykorzystywane przez osoby chcace oszukac system,a system sie przed tym broni.
@michal26 Przy takich małych darowiznach od osób obcych to nie ma podatku. Kiedyś czytałem że US wzywał kogoś i musiał się spowiadać ile im kto dał w prezencie na weselu.
@Katalonbar Na chwilę obecną to oni są dopiero w LE a awansować do LM będzie bardzo bardzo ciężko. A jesli im się to uda to już naprawdę obojętne kto im się trafi. Miło byłoby aby to była Barca jesli jest to możliwe.
@barcelonaLM Że co? Kołodziejczak tak się sprzedał? Ha tfu na całą tą zakłamaną polską politykę. Na tych wyborach to co najwyżej można iść i oddać nieważny glos w ramach protestu.
@BorzyKrzys No to już całkiem cię nie rozumiem,. Przy żniwach i tak są nieprzyjemne warunki do pracy a do tego w upale to już jest w ogóle hardkor. Wystarczy aby nie padało, nasiona były suche i można je kosić w pochmurną pogodę i jest zdecydowanie przyjemniej.
@BorzyKrzys I to daje chwilę wytchnienia. Świadomość,że to długo nie potrwa. Ale i tak - ledwo sie dzien zaczal a juz czlowiek caly mokry. Nie rozumiem ludzi którym taka pogoda odpowiada.
@Arkadio90 Zważywszy na talent to mógł być zapamiętany i wymieniany na równi z Messim,Pele, Maradoną czy Cristiano Ronaldo,a fakty są takie, że za kilka lat mało kto o nim będzie pamietał
0
Kurczę - chwilę mnie nie było a tu takie trzęsienie ziemi. Masakra jeśli naprawdę Fati odejdzie.
0
@michal26 Z jednej strony tak a z drugiej skoro niestety istnieje cos takiego jak podatek dochodowy to co w tym dziwnego ze szukaja nieprawidlowosci? Roznego rodzaju zwolnienia sa wykorzystywane przez osoby chcace oszukac system,a system sie przed tym broni.
0
@michal26 Przy takich małych darowiznach od osób obcych to nie ma podatku. Kiedyś czytałem że US wzywał kogoś i musiał się spowiadać ile im kto dał w prezencie na weselu.
0
@Katalonbar Na chwilę obecną to oni są dopiero w LE a awansować do LM będzie bardzo bardzo ciężko. A jesli im się to uda to już naprawdę obojętne kto im się trafi. Miło byłoby aby to była Barca jesli jest to możliwe.
0
@KrychaFCB A - no to spoko. Nawet nie wiedziałem że on do tej pory gra.
1
@Saviola88 W tej polskiej polityce to im wszystkim można co najwyżej w twarz napluć a nie oddać na nich głos. Rzygać się chce.
1
@barcelonaLM Że co? Kołodziejczak tak się sprzedał? Ha tfu na całą tą zakłamaną polską politykę. Na tych wyborach to co najwyżej można iść i oddać nieważny glos w ramach protestu.
0
@KrychaFCB Ten Moussa Sissoko to ten były piłkarz? Z ligi francuskiej bodajze?
1
@lukas5544 1. Pedri
2. Gavi
3. Musiala
4. Bellingham
5-9 - inni
10. Camavinga
0
@tbas Do kogo on to adresuje?
1
@Kidd Dziś całym sercem za Sevillą.
0
@MOLESTA Po co się odnosisz do opinii trolli?
1
@BorzyKrzys No to już całkiem cię nie rozumiem,. Przy żniwach i tak są nieprzyjemne warunki do pracy a do tego w upale to już jest w ogóle hardkor. Wystarczy aby nie padało, nasiona były suche i można je kosić w pochmurną pogodę i jest zdecydowanie przyjemniej.
0
@BorzyKrzys A robiles juz cos na zewnatrz? Ja tak i nie jest to nic przyjemnego w tej pogodzie.
4
@zodiak_10 Martino to jednak fachowiec jest.
9
@BorzyKrzys I to daje chwilę wytchnienia. Świadomość,że to długo nie potrwa. Ale i tak - ledwo sie dzien zaczal a juz czlowiek caly mokry. Nie rozumiem ludzi którym taka pogoda odpowiada.
8
@DLFCB Ło panie - spoko sposób. Jakbym mu swoim klekotem dymem dmuchnął to nie wiedziałby w która stronę ma uciekać.
0
@Arkadio90 Zważywszy na talent to mógł być zapamiętany i wymieniany na równi z Messim,Pele, Maradoną czy Cristiano Ronaldo,a fakty są takie, że za kilka lat mało kto o nim będzie pamietał
1
@FcPortoFan1999 A jednak wygrali.
6
Brawo Raków. Coraz bliżej LM
0
@Prorokk Chodziło mi o tempo. Juz zreszta jest 1-4 wiec jednak lepiej niz Pogon
0
@kcule14 Mnie się zdaje że to podobny poziom.
0
Braga po 30 minutach prowadzi 4-0. Toż to większy pogrom niż w meczu Pogoni
2
@pasquda To fakt - pensja wygórowana ale sportowo na topowe kluby jak najbardziej się nadaje.
0
@Ogorinho1974 W sumie bardziej prawdopodobne niz to ze biologiczni mężczyźni rodzą dzieci. A takie brednie głosi poseł na Sejm.
0
@ObiektywnyKibic121 Katar jak Katar,ale Maroko?
0
@FcPortoFan1999 To chyba Wyspy Owcze.
0
@FcPortoFan1999 Przykra bo mamy remis w dwumeczu.
1
Dobra - dajcie spokój już z tym Rakowem. Klaksvik przegrywa jedna bramka i to jest przykra sytuacja.
0
@michaleu Taa jasne.