@Bartula No dobrze. Tyle,że ja doszedłem do wniosku,że skoro wprowadzili takie coś to ja dziękuję. Kiedyś kupowaleś grę i płaciłeś raz za wszystko a teraz jakieś mikropłatności itd. Dlatego od dawna zrezygnowałem z takich rzeczy i już wiem że można bez nich żyć i nie sa do niczego potrzebne. Tak samo programy czy telewizje. Odkąd zabrali tv naziemną to mam jak kiedyś tylko kilka programów i jakos żyję.
@MysticCat Ja stawiam,że raczej nie zagłosują wcale. Agrounia powstała w dużej mierze dzięki działaniom PIS. I teraz ci ludzie którym PIS konsekwetnie rzucał kłody pod nogi mieliby na PIS glosować? Nie sadzę
@MarioVeB!@Marcelinho99 LM to zupełnie inne pieniądze nawet nieporównywalne z LE czy LKE. A jeśli kluby dostałyby dostęp do tych pieniędzy to przy mądrym zarządzaniu mogłyby w końcu wskoczyć poziom wyżej.
@A4ron LKE zmieniła wszystko. Taki paradoks jest teraz w tym rankingu, że wówczas Lech zdobył coś ponad 20 punktów w LKE, a zespół z którym Lech przegrał w kwalifikacjach czyli Karabach zdobył tylko 13 w LE. Podobnie wcześniej Legia która wygrała z Bodo zdobyła w LE tylko 10 pkt, a Bodo w LKE zdobyło ponad 20 pkt. Przegrywając kwalifikacje do lepszych rozgrywek masz szanse zdobyć więcej punktów do rankingu w teoretycznie słabszych rozgrywkach.
@tomek8756 Polska -kraj w Europie w którym pilkarze nie potrafia grać meczy co 3 dni. Tak to my ich nigdy nie dogonimy. Czy kojarzy ktos czy w innych ligach tych podobnie notowanych tez przekladaja mecze z powodu kwalifikacji w pucharach europejskich?
5
@doc Wszystkiego najlepszego. Niech od dzisiaj hejterzy zamilkną na wieki, a głosy wsparcia prawdziwych kibiców prowadzą Cię do serii sukcesów.
0
@abram3k Spokojnie. Będzie wielki,tylko daj mu trochę czasu.
1
@KyngPyng Bredzą głupoty.
0
@SkilledHydra16 Nie stal się najbardziej utytułowanym w historii jesli chodzi o liczbę trofeów.
4
@Compadre Do ordynatora w zakladzie.
0
@KSSniper To nieprawda.
0
@P33ck To nieprawda.
3
Ale by były jajca dopiero gdyby Totki wygrały ligę a Bayern ją przegrał...
1
@Emhyr Newcastle.
1
@pioz123 Barcelona - Getafe z sezonu 2023/2024.
0
@MESSIah16 Pep ostro o swoim pracodawcy.
0
@gumaz Bartomeu.
2
@pt9 Serial Dopesick fajnie to ukazal
0
Komentarz usunięty
8
@marcin62 Pół miliona złotych dla takich debili. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
1
@Bartula No dobrze. Tyle,że ja doszedłem do wniosku,że skoro wprowadzili takie coś to ja dziękuję. Kiedyś kupowaleś grę i płaciłeś raz za wszystko a teraz jakieś mikropłatności itd. Dlatego od dawna zrezygnowałem z takich rzeczy i już wiem że można bez nich żyć i nie sa do niczego potrzebne. Tak samo programy czy telewizje. Odkąd zabrali tv naziemną to mam jak kiedyś tylko kilka programów i jakos żyję.
1
@bartas97 A kak tiebia zawód?
0
@Bartula Napisałeś,ze przeraża cię świat abonamentów na wszystko. Tyle,że tak naprawdę to za co płacisz wcale nie jest do niczego potrzebne.
2
@fart Tylko że chwilę przed tą akcją to już jojczyli, że nie starczy czasu aby cokolwiek zrobić. Ładnie im mordy zamknął.
0
@MysticCat Ja stawiam,że raczej nie zagłosują wcale. Agrounia powstała w dużej mierze dzięki działaniom PIS. I teraz ci ludzie którym PIS konsekwetnie rzucał kłody pod nogi mieliby na PIS glosować? Nie sadzę
1
@DaPidejpi Bardzo dobrze. Dobrze chłopak gra, robi robotę, dobry przekaz leci. Oby znowu wywalczył króla strzelców.
0
@MarioVeB! @Marcelinho99 LM to zupełnie inne pieniądze nawet nieporównywalne z LE czy LKE. A jeśli kluby dostałyby dostęp do tych pieniędzy to przy mądrym zarządzaniu mogłyby w końcu wskoczyć poziom wyżej.
0
@A4ron LKE zmieniła wszystko. Taki paradoks jest teraz w tym rankingu, że wówczas Lech zdobył coś ponad 20 punktów w LKE, a zespół z którym Lech przegrał w kwalifikacjach czyli Karabach zdobył tylko 13 w LE. Podobnie wcześniej Legia która wygrała z Bodo zdobyła w LE tylko 10 pkt, a Bodo w LKE zdobyło ponad 20 pkt. Przegrywając kwalifikacje do lepszych rozgrywek masz szanse zdobyć więcej punktów do rankingu w teoretycznie słabszych rozgrywkach.
0
@VegetaPolska Ronaldinho jest legendą klubów nocnych.
0
@tomek8756 Polska -kraj w Europie w którym pilkarze nie potrafia grać meczy co 3 dni. Tak to my ich nigdy nie dogonimy. Czy kojarzy ktos czy w innych ligach tych podobnie notowanych tez przekladaja mecze z powodu kwalifikacji w pucharach europejskich?
0
@kynio302 Ich już calkiem powaliło.
0
@Bartula Przecież nikt ci nie kaze za to płacić.
0
@gapkinha Ile czasu zeszło i jak to kosztowo wyszło jesli chodzi o różne opłaty na drogach?
0
@Seba_89_ Dokładnie - większy problem będzie miał z alkoholem.
0
@Michu94 Przecież on tu grał o wiele za krótko.