5

@doc Wszystkiego najlepszego. Niech od dzisiaj hejterzy zamilkną na wieki, a głosy wsparcia prawdziwych kibiców prowadzą Cię do serii sukcesów.

0

@abram3k Spokojnie. Będzie wielki,tylko daj mu trochę czasu.

1

@KyngPyng Bredzą głupoty.

0

@SkilledHydra16 Nie stal się najbardziej utytułowanym w historii jesli chodzi o liczbę trofeów.

4

@Compadre Do ordynatora w zakladzie.

0

@KSSniper To nieprawda.

0

@P33ck To nieprawda.

3

Ale by były jajca dopiero gdyby Totki wygrały ligę a Bayern ją przegrał...

1

@Emhyr Newcastle.

1

@pioz123 Barcelona - Getafe z sezonu 2023/2024.

0

@MESSIah16 Pep ostro o swoim pracodawcy.

0

@gumaz Bartomeu.

2

@pt9 Serial Dopesick fajnie to ukazal

0

Komentarz usunięty

8

@marcin62 Pół miliona złotych dla takich debili. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

1

@Bartula No dobrze. Tyle,że ja doszedłem do wniosku,że skoro wprowadzili takie coś to ja dziękuję. Kiedyś kupowaleś grę i płaciłeś raz za wszystko a teraz jakieś mikropłatności itd. Dlatego od dawna zrezygnowałem z takich rzeczy i już wiem że można bez nich żyć i nie sa do niczego potrzebne. Tak samo programy czy telewizje. Odkąd zabrali tv naziemną to mam jak kiedyś tylko kilka programów i jakos żyję.

1

@bartas97 A kak tiebia zawód?

0

@Bartula Napisałeś,ze przeraża cię świat abonamentów na wszystko. Tyle,że tak naprawdę to za co płacisz wcale nie jest do niczego potrzebne.

2

@fart Tylko że chwilę przed tą akcją to już jojczyli, że nie starczy czasu aby cokolwiek zrobić. Ładnie im mordy zamknął.

0

@MysticCat Ja stawiam,że raczej nie zagłosują wcale. Agrounia powstała w dużej mierze dzięki działaniom PIS. I teraz ci ludzie którym PIS konsekwetnie rzucał kłody pod nogi mieliby na PIS glosować? Nie sadzę

1

@DaPidejpi Bardzo dobrze. Dobrze chłopak gra, robi robotę, dobry przekaz leci. Oby znowu wywalczył króla strzelców.

0

@MarioVeB! @Marcelinho99 LM to zupełnie inne pieniądze nawet nieporównywalne z LE czy LKE. A jeśli kluby dostałyby dostęp do tych pieniędzy to przy mądrym zarządzaniu mogłyby w końcu wskoczyć poziom wyżej.

0

@A4ron LKE zmieniła wszystko. Taki paradoks jest teraz w tym rankingu, że wówczas Lech zdobył coś ponad 20 punktów w LKE, a zespół z którym Lech przegrał w kwalifikacjach czyli Karabach zdobył tylko 13 w LE. Podobnie wcześniej Legia która wygrała z Bodo zdobyła w LE tylko 10 pkt, a Bodo w LKE zdobyło ponad 20 pkt. Przegrywając kwalifikacje do lepszych rozgrywek masz szanse zdobyć więcej punktów do rankingu w teoretycznie słabszych rozgrywkach.

0

@VegetaPolska Ronaldinho jest legendą klubów nocnych.

0

@tomek8756 Polska -kraj w Europie w którym pilkarze nie potrafia grać meczy co 3 dni. Tak to my ich nigdy nie dogonimy. Czy kojarzy ktos czy w innych ligach tych podobnie notowanych tez przekladaja mecze z powodu kwalifikacji w pucharach europejskich?

0

@kynio302 Ich już calkiem powaliło.

0

@Bartula Przecież nikt ci nie kaze za to płacić.

0

@gapkinha Ile czasu zeszło i jak to kosztowo wyszło jesli chodzi o różne opłaty na drogach?

0

@Seba_89_ Dokładnie - większy problem będzie miał z alkoholem.

0

@Michu94 Przecież on tu grał o wiele za krótko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?