4

@LukaszJ Faktycznie. Kopę lat minęło. A jak zagrał? Ile on ma dzisiaj lat w ogóle?

0

@Emhyr Co to ma być? Czarny detektyw Rutkowski?

2

@cris27 Czyniąc co chwilę podobne porównania ludzie sami stawiają ich obok siebie. Dziwnym trafem nikt nie porównuje Messiego z Rosołkiem,Kanem, Benzemą i tysiącami innych piłkarzy.

0

@Ojciec5tkidzieci Fajnie się oglądało ale teraz bodajże Dymek nie może nawet ręki podnieść do góry, tak go ten sport załatwił ...

0

@betonito Brawo.

0

Co to za europejski klub? Przez ponad 30 lat prowadził go jeden trener, zdobyl raz mistrzostwo swojego kraju i 4 x Puchar swojego kraju.

1

@Pawlak1992 Czyli Deco?

0

@Pawlak1992 Taaa. A swistak siedzi...

0

@Pawlak1992 Ale ten Puchar Uefa to ten prawdziwy czy ta przerobiona Liga Europy Uefa tez wchodzi w gre?

0

@Comentateiro Przecież docisnęli krzesłem a następnie skutecznie unieruchomili.

7

@FutbolFan Pomijając te trudne kwestie to mnie nurtuje tylko jedno pytanie - po co Bóg miałby tworzyć świat i ludzi? Komu to potrzebne?

0

@MessiForeverTheBest Można przykłady?

3

@tomek8756 Co ciekawe to w postępowej Francji obowiązują takie regulacje i tam jest to zakazane.

0

Garcia to nie,ale jeśli chca Lengleta to zapraszamy.

0

@Foton Do czego się odnosisz?

0

@tristan87 Bo pozostały z tamtej epoki. Teraz dominuje całkiem inny styl.

0

@semafor Widzę,że Sergi dziś na smaczny posilek się przygotowuje. Oby dodał mu sil przed meczem.

0

@Borneo Aha. Ja także.

3

@KobeFR Nie no bez przesady. To o patrzeniu oznaczałoby że zniknęłaby jedyna przyczyna dla której ktoś ogląda sport kobiecy.

5

@Comentateiro Wiem jedno - po pierwsze nie znam wszystkich okoliczności. Ale jeśli powiedzmy byłby to n-ty napad w jakimś czasie w tej okolicy to każdemu mogłyby puścić nerwy. Po drugie - to właśnie jest realny świat - świat w którym władze nad ludźmi biorą emocje a nie chłodna kalkulacja przed komputerem. Nie jestem w stanie przewidzieć jak bym się zachował gdyby mnie ktoś napadł, a ja bym się obronił i czy bym też potrafił się potem w porę powstrzymać aby nie odreagować tych emocji jakie by to we mnie wywołało. Wiem jedno - gdybym był w ławie przysięgłych i miał wydać werdykt w ewentualnym procesie ofiar tego napadu to na podstawie tego filmiku orzekałbym na niekorzyść tego napastnika. Zresztą mam jasne poglądy na takie sprawy - decydujesz się na kogoś napaść, włamać czy komuś grozić to licz się z utratą życia lub zdrowia, a obrońcy są dla mnie zawsze niewinni.

0

@TheNekro94 Dzięki. Będzie dziś jedzone.

6

@AlphaNumeric Rozróżniasz w ogóle kradzież od napadu z bronia w ręku?

12

@Comentateiro Ty serio piszesz czy trollujesz?

7

@Joe_Pesci Piekny widok

0

@FutbolFan Ludzie sie zaskoczeni uchylaja,a wystarczy walnac typa i zaliczy glebę. Choc moze tego juz nie wrzucają do internetu.

0

@Herato Grzegorz Krychowiak.

0

@MessiForeverTheBest Sugerujesz,ze Ukraińcy nie byliby zdolni tego dokonać? Jesli wywoła to napięcia na linii Moskwa -grupa Wagnera, to byłoby to w ich interesie.

2

W sumie to znamienne,ze gdyby nie Rubiales to nawet bym nie wiedział że jest cos takiego jak mundial kobiet i ze wygrala go Hiszpania. Nadal nie wiem z kim grali i jaki był wynik.

0

@Barcabarca3562157 Lewandowski,Pedri,Balde.

1

@Borneo Nie mieszam tego ze smoleńską. Porównuję jedynie podejście do tych wydarzeń i wyciaganie wniosków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?