1

@Awtameok_Klana Do Rosso-nerich

0

@FcPortoFan1999 A nie szykują się tam aby w zamian kogos innego w ostatniej chwili sciagnać?

0

@Zoker Na papierze chyba tak. City tez ma latwą.

1

"Tylko europejskie kluby mogą uczestniczyć w Lidze Mistrzów, Lidze Europy czy Lidze Konferencji."
Tymczasem Izrael - Potrzymaj mi piwo.

3

@DLFCB Toni ma rację. O ile można zrozumieć takiego CR czy Krychowiaka że poszli na emeryturę to już zawodnicy w sile wieku nie maja za grosz ambicji.

2

@Emhyr Cancelo na piechotę się zbliża?

0

@rayqi Ja pisałem o segregowaniu ludzi a nie o tym czyms co trafia do więzień.

0

@MESSIah16 "Smutne, że co rano wstajemy by pracować aby to cos mogło jeść i mieć dach nad głową." Ostro o Zbigniewie Z.

0

@bartas97 Nigdy tego nie lubiłem. A zwłaszcza od tego śmiechu Kożuchowskiej to aż mnie skręca

7

@Firestone Marka auta przypadkowa...

0

@PatrykBarca No akurat ten epizod to go wywindował do reprezentacji Polski. Do top 10 powinien sie załapać.

0

@A4ron Biorąc pod uwagę tylko tych którzy na jakimkolwiek etapie kariery zagrali w ekstraklasie to najlepszy byłby chyba Podolski.

0

@David_Beckham A gdzie Roger Guerreiro?

0

@DaPidejpi "Przecież to UEFA jest organizatorem i oni ustalają zasady. Jakby chcieli to by mogli do kryterium dodać, że zawodnik musi mieć oczy koloru jakiegoś tam, strzelić bramkę z przewrotki, albo gołą dupą usiąść na mrowisku." A na koniec jeszcze by wyszli i walnęli przemowę o niedyskryminacji i równości. A cały stadion by wstał i zaczął klaskać uszami. A potem by wyleciały setki gołębi i zapanowałby pokój na świecie.

0

@Ojciec5tkidzieci Ech - im wszystkim tylko łopatki dać, wiaderka i zamknąć na jakiejś żwirowni. Do tego się nadają. Niech sobie tam obradują,kłócą się niech sobie tam rządzą, tworzą sobie różne komisje,i niech na koniec z głodu padną. A my tu sobie doskonale damy radę bez nich wszystkich.

0

@MOLESTA No ale ma rację - co to za nazwiska.

0

@Gall No tak - ale już po nich to było widoczne. Byli gracze co odchodzili na moment, nawet wracali po udanych sezonach gdzie indziej ale żaden z nich się nie przebił - np. Deulofeu czy Denis Suarez.

0

@Objectivo No tak - ale odszedł. Ta "klątwa" dotyczyła też tych piłkarzy którzy generalnie odchodzili z Barcy.

1

@AlexDark00 Sam piszesz farmazony,bo podałeś rzekomo przykład piłkarza,który sam wygra ci WSZYSTKIE MECZE. Nie ma takich piłkarzy. Z ostatniej LM to wyeliminował nas wirus FIFA i błędy obrony,a nie słaba dyspozycja napastników.

0

@MasterOne MU, Salzburg, Antwerp.

0

@ObiektywnyKibic121 A czy można uznać że Oriol Romeu już to przełamał?

1

@mordini123 Haifa, LASK i Leverkusen. Całkiem fajna grupa.

0

@talizmo A co? Taki gorliwy wyznawca z niego?

0

@AlexDark00 Zwłaszcza w tym 8-2 z Bayernem, albo z Romą i Lverpoolem. No rzeczywiście potrafi

0

@AlexDark00 Zakładasz,że jeden zawodnik będzie ci wygrywał wszystkie mecze?

0

@Domin7777 Oby nie przyszedł

1

@AllBundy Czeka na lotnisku.

0

@AlexDark00 Na LE jak znalazł.

12

@draxidox Segregacja ludzi? Stare. Znałem

1

@MesQueUnClub_87 Prawdziwe dziennikarstwo umarło już dawno. Własnie skończyłem czytač "To nie jest zawód dla cyników" Kapuścińskiego i doskonale opisał On te mechanizmy o których wspominasz. Zwlaszcza podkreślil fakt, że prawda nikogo tak naprawdę juz nie obchodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?