@DaPidejpi "Przecież to UEFA jest organizatorem i oni ustalają zasady. Jakby chcieli to by mogli do kryterium dodać, że zawodnik musi mieć oczy koloru jakiegoś tam, strzelić bramkę z przewrotki, albo gołą dupą usiąść na mrowisku." A na koniec jeszcze by wyszli i walnęli przemowę o niedyskryminacji i równości. A cały stadion by wstał i zaczął klaskać uszami. A potem by wyleciały setki gołębi i zapanowałby pokój na świecie.
@Ojciec5tkidzieci Ech - im wszystkim tylko łopatki dać, wiaderka i zamknąć na jakiejś żwirowni. Do tego się nadają. Niech sobie tam obradują,kłócą się niech sobie tam rządzą, tworzą sobie różne komisje,i niech na koniec z głodu padną. A my tu sobie doskonale damy radę bez nich wszystkich.
@Gall No tak - ale już po nich to było widoczne. Byli gracze co odchodzili na moment, nawet wracali po udanych sezonach gdzie indziej ale żaden z nich się nie przebił - np. Deulofeu czy Denis Suarez.
@AlexDark00 Sam piszesz farmazony,bo podałeś rzekomo przykład piłkarza,który sam wygra ci WSZYSTKIE MECZE. Nie ma takich piłkarzy. Z ostatniej LM to wyeliminował nas wirus FIFA i błędy obrony,a nie słaba dyspozycja napastników.
@MesQueUnClub_87 Prawdziwe dziennikarstwo umarło już dawno. Własnie skończyłem czytač "To nie jest zawód dla cyników" Kapuścińskiego i doskonale opisał On te mechanizmy o których wspominasz. Zwlaszcza podkreślil fakt, że prawda nikogo tak naprawdę juz nie obchodzi.
1
@Awtameok_Klana Do Rosso-nerich
0
@FcPortoFan1999 A nie szykują się tam aby w zamian kogos innego w ostatniej chwili sciagnać?
0
@Zoker Na papierze chyba tak. City tez ma latwą.
1
"Tylko europejskie kluby mogą uczestniczyć w Lidze Mistrzów, Lidze Europy czy Lidze Konferencji."
Tymczasem Izrael - Potrzymaj mi piwo.
3
@DLFCB Toni ma rację. O ile można zrozumieć takiego CR czy Krychowiaka że poszli na emeryturę to już zawodnicy w sile wieku nie maja za grosz ambicji.
2
@Emhyr Cancelo na piechotę się zbliża?
0
@rayqi Ja pisałem o segregowaniu ludzi a nie o tym czyms co trafia do więzień.
0
@MESSIah16 "Smutne, że co rano wstajemy by pracować aby to cos mogło jeść i mieć dach nad głową." Ostro o Zbigniewie Z.
0
@bartas97 Nigdy tego nie lubiłem. A zwłaszcza od tego śmiechu Kożuchowskiej to aż mnie skręca
7
@Firestone Marka auta przypadkowa...
0
@PatrykBarca No akurat ten epizod to go wywindował do reprezentacji Polski. Do top 10 powinien sie załapać.
0
@A4ron Biorąc pod uwagę tylko tych którzy na jakimkolwiek etapie kariery zagrali w ekstraklasie to najlepszy byłby chyba Podolski.
0
@David_Beckham A gdzie Roger Guerreiro?
0
@DaPidejpi "Przecież to UEFA jest organizatorem i oni ustalają zasady. Jakby chcieli to by mogli do kryterium dodać, że zawodnik musi mieć oczy koloru jakiegoś tam, strzelić bramkę z przewrotki, albo gołą dupą usiąść na mrowisku." A na koniec jeszcze by wyszli i walnęli przemowę o niedyskryminacji i równości. A cały stadion by wstał i zaczął klaskać uszami. A potem by wyleciały setki gołębi i zapanowałby pokój na świecie.
0
@Ojciec5tkidzieci Ech - im wszystkim tylko łopatki dać, wiaderka i zamknąć na jakiejś żwirowni. Do tego się nadają. Niech sobie tam obradują,kłócą się niech sobie tam rządzą, tworzą sobie różne komisje,i niech na koniec z głodu padną. A my tu sobie doskonale damy radę bez nich wszystkich.
0
@MOLESTA No ale ma rację - co to za nazwiska.
0
@Gall No tak - ale już po nich to było widoczne. Byli gracze co odchodzili na moment, nawet wracali po udanych sezonach gdzie indziej ale żaden z nich się nie przebił - np. Deulofeu czy Denis Suarez.
0
@Objectivo No tak - ale odszedł. Ta "klątwa" dotyczyła też tych piłkarzy którzy generalnie odchodzili z Barcy.
1
@AlexDark00 Sam piszesz farmazony,bo podałeś rzekomo przykład piłkarza,który sam wygra ci WSZYSTKIE MECZE. Nie ma takich piłkarzy. Z ostatniej LM to wyeliminował nas wirus FIFA i błędy obrony,a nie słaba dyspozycja napastników.
0
@MasterOne MU, Salzburg, Antwerp.
0
@ObiektywnyKibic121 A czy można uznać że Oriol Romeu już to przełamał?
1
@mordini123 Haifa, LASK i Leverkusen. Całkiem fajna grupa.
0
@talizmo A co? Taki gorliwy wyznawca z niego?
0
@AlexDark00 Zwłaszcza w tym 8-2 z Bayernem, albo z Romą i Lverpoolem. No rzeczywiście potrafi
0
@AlexDark00 Zakładasz,że jeden zawodnik będzie ci wygrywał wszystkie mecze?
0
@Domin7777 Oby nie przyszedł
1
@AllBundy Czeka na lotnisku.
0
@AlexDark00 Na LE jak znalazł.
12
@draxidox Segregacja ludzi? Stare. Znałem
1
@MesQueUnClub_87 Prawdziwe dziennikarstwo umarło już dawno. Własnie skończyłem czytač "To nie jest zawód dla cyników" Kapuścińskiego i doskonale opisał On te mechanizmy o których wspominasz. Zwlaszcza podkreślil fakt, że prawda nikogo tak naprawdę juz nie obchodzi.