1

@Compadre A no spoko - bo rzeczywiscie sporo tutaj hejterów Xaviego.

0

@Onie A co to jest?
Edit - już sprawdziłem - dla mnie to zbyt wydumana filozofia,na dodatek powstała pod wpływem obecnego rozwoju technologicznego.

6

@kuz O fajnie tam mają na Zachodzie. U nas tylko mozna jedzenie do domu zamówić,a tam sam szef kuchni z nożem po drabinie się fatyguje.

0

@Compadre Weź już nie przesadzaj. Balde,Yamal to mało? Przeciez to nastolatkowie.

0

@Kgorecki2500 W sumie nie wiem co taki pojedynczy poseł miałby im swoja obecnością w Sejmie załatwić. Więcej pewnie ta mniejszość by zyskała gdyby duże partie zabiegały o ich głosy. A tak zagłosują na tego swojego posła to i o ich głosy pewnie mało zabiegają.

5

@bartas97 O Gavi w top 3.

1

@tomek8756 I kto zawinił?

0

@FutbolFan 1.Maradona 2. Pele. 3. Messi. 4. CR

1

@Sysia11 Chyba odkąd odszedł do PSG.

1

Świetna wiadomość. Niczym wisienka na torcie patrząc na wszystkie wzmocnienia w tym okienku.

2

@MesQueUnClub96 Przegrana Francji w finale mundialu w Katarze.

0

@cules100pro Przeciez w wielu modelach juz teraz jest opcja wymiany i sa dostępne wszystkie elementy do tego potrzebne.

0

@Kessie On nie wygląda normalnie. Na bank coś bierze, że taki nakręcony.

0

@AlexDark00 Hejtować Lewego musze, bo się uduszę...

1

@Mixtape A nasi kibice narzekają w drugą stronę. Gardzę jednymi i drugimi.

0

Ale,że Cancelo wpuscil? Tego sie nie spodziewalem

2

@Uukasz_93 No i spoko bo obronę akurat musza wzmocnić.

1

@Kgorecki2500 No i dobrze. Dyscyplina partyjna tez powinna być zakazana.

0

@LS Myślę,że się złapali. Kiedyś chlopaki chyba z 5 sposobów na powiesili przy parkomacie zeszyt i ludzie wpisywali tam numery rejestracyjne. Niektórzy musieli nawet iść sprawdzać jakie mają numery i wracali wpisywać.

20

@Kgorecki2500 Powinni tego zakazać. Opuszczasz partię z list której wszedles do Sejmu to opuszczasz Sejm. A na wolne miejsce następna osoba z listy.

0

@Barceloniarz0 Taki nie istnieje.

0

@SuperPatsonFCB Ale ile pomyj się na niego wylało i na ludzi którzy go sprowadzili zaraz po transferze to la Rambla juz zapomniała

1

@TheNekro94 Wódka lepsza od chleba bo gryźć nie trzeba.

0

Już była taka fajna pogoda i znowu te cholerne słonce zaczyna grzać

1

@draxidox Może rzucił go bo ma alergię na dzieci?

2

@QuaReL Oby tak było, bo to oznacza jakość na boisku,której tak potrzebujemy.

1

@Zawsze_Wierny Neymar i Bernardo Silva.

0

@MOLESTA To jak oba kluby maja po 50 % to kto podejmuje decyzję i wyraza zgodę na warunki transferu? I z kim się w ogóle negocjuje?

0

@krol211 Akurat Torre to sobie mozna posledzic na ławce.

1

@Ptasior Kiełbasa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?