@Death_voice Dobra - ja rozumiem że PO to partia mem, popieram to,że warto ich dyskredytować przy każdej okazji,ale serio nie lubię takiego naciągania faktów. W tej wypowiedzi ewidentnie chodzi o coś zupełnie innego niż insynuowanie że wybory były oszukane w sensie matactwa przy wynikach.
@Luciano99 Ale z tym najniższym wynagrodzeniem to daj Pan spokój. Kto to widział. Ludziom to juz się za przeproszeniem w dupach poprzewracało i nadal im mało.
@The Game 10 Ale on nadal mówi to samo - jeśli wprowadzi to co zapowiada czyli połowa Sejmu z JOW a połowa z nadania partyjnego, to już będzie wielki jego sukces. I jeśli uważa, że jedyny sposób na to ,to sprzymierzyć się z wyklinanym wcześniej Kaczyńskim, to niech to robi.
0
@chavez Papszun lub Skorża.
1
@FutbolFan Nie wiem co trzeba miec w glowie aby tak się okaleczyć.
0
@Death_voice Przecież z kolejnych słów które tu przytoczyłeś ewidentnie tak własnie wynika.
0
@Death_voice Metafora - mówi ci to coś?
0
@Death_voice Dobra - ja rozumiem że PO to partia mem, popieram to,że warto ich dyskredytować przy każdej okazji,ale serio nie lubię takiego naciągania faktów. W tej wypowiedzi ewidentnie chodzi o coś zupełnie innego niż insynuowanie że wybory były oszukane w sensie matactwa przy wynikach.
2
@Albatros Też tak myslałem ale Grosika te kilka minut widać ze zmęczylo. Lepiej niech wejdzie na ostatnie pół godziny.
0
@Death_voice Ja w tych słowach akurat nie widzę jakiejś teorii spiskowej tylko większy sens. No ale jak ktoś bierze to dosłownie to .....
0
@Emhyr Dokładnie tak jak słowa tej spiewaczki co to się wyskrobala,bo miała za małe mieszkanie.
2
@Luciano99 Ale z tym najniższym wynagrodzeniem to daj Pan spokój. Kto to widział. Ludziom to juz się za przeproszeniem w dupach poprzewracało i nadal im mało.
0
@The Game 10 Mam podobnie, ale na razie daję mu mały kredyt zaufania z tego powodu, że jednak nadal usiłuje osiągnąć to z czym poszedł do polityki.
0
@The Game 10 Ale on nadal mówi to samo - jeśli wprowadzi to co zapowiada czyli połowa Sejmu z JOW a połowa z nadania partyjnego, to już będzie wielki jego sukces. I jeśli uważa, że jedyny sposób na to ,to sprzymierzyć się z wyklinanym wcześniej Kaczyńskim, to niech to robi.
0
@RomanHoffer Tylko,że wtedy niszczyli inne,więc wcale mi ich nie żal.
2
@Emhyr Ech gdyby taki Papszun albo Skorża wzięli tę fuchę.
0
@tomek8756 Podobno Kaczyński zgodził się wpisać jego postulaty w program ZP. Więc gdzie ta zmiana? Zmienił jedynie metody ich wprowadzenia.
0
@Przemek2323 To po co reklamujesz ten shit?
6
@marcin62 Pomijając juz kto ten chleb tam wyrzucił, to mam nadzieję że kiedyś srogo tego pożałuje i sam będzie z glodu powolutku zdychał.
5
@MesQueUnClub96 Michniewicz.
0
@Rastafarnianin Mam nadzieję,że jak mimo wszystko zrealizuje swoje ówczesne postulaty albo ich część, to zmienisz trochę swoje podejście.
2
@dominox1998 Od jakiej Barbary?
0
@DaPidejpi Ja i tak tu nie widzę nic niestosownego. No ale kazdy na prawo do swojej oceny
0
Ciekawe jaki wynik będzie w meczu Farerów z Mołdawią.
4
@DaPidejpi No tak - bo nasi kibice albo innych krajów to wzorowe przedszkolaki są. Burd tu nie robili - w czym masz problem?
2
@draxidox A pokaż nagrania z tego samego miejsca w weekendy gdy nie ma tam meczu reprezentacyjnego.
2
@Kessie Musi Pan powiedziec hasło.
0
@michal26 A no to chyba że tak. Ale to już po prostu ich dobra wola.
1
@Borneo Czy ty w ogóle ogarnąłeś , że tu chodziło o gotówkę a nie o złotówkę? Nie dość że walisz byki w pisowni to i z słuchem coś nie teges.
1
@martin43 Tusk bez Kaczyńskiego by nie istniał,a Kaczyński bez Tuska też by nie istniał. Amen
0
@michal26 A co ma weterynarz do tego?
3
@barcelonaLM I cyk - ropa po 8 zł.
3
@Adran360 Ta Macedonia nie leży Włochom - ostatnio wyrzucili ich z baraży do Kataru