0

@P33ck Kulesza - dzwoń.

0

@Arkon "trochę przesadzają z tym 35 dniowym tygodniem".
Też tak uważam. Gdzieś tak 5 razy przesadzają.

1

@Medium Nie wiem jak ty,ale jak tam nie czuję wstydu z powodu poczynań kogoś o kim nigdy nie słyszałem i nawet w sumie nie chce mi się sprawdzać kto to jest i co zrobił

2

@Kgorecki2500 Nie denerwuje mnie to zupełnie. Kierunkowskaz i tak nic nie oznacza- jak ktoś pojedzie dalej mimo włączonego kierunku,a ty ruszysz to i tak będzie twoja wina jeśli dojdzie do stłuczki.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma opcji na tak niską frekwencję.

1

@barcelonaLM Ale czy skłamali? Sam zadaję sobie te pytanie - czy to Barca taka mocna czy Betis taki słaby. LM wszystko z czasem zweryfikuje. Póki co - chwilo trwaj.

0

@jacobFCB A nie lepiej wypożyczyć, jeśli to ma być jednorazowa akcja?

0

@Toretto "Wg mnie ten program z zamiaru jest ok, ale spowodował cwaniactwo deweloperów i sztuczne zawyzenie cen nieruchomości." No rzeczywiście - kto mógł to przewidzieć? Od dekad tak to właśnie działa - państwo dopłaca do zakupu czegokolwiek , to z jednej strony automatycznie wzrasta popyt, a z drugiej rynek wie że skoro towar bez dotacji ludzie kupowali za x zł, to kupią też za x+dotacja. A ludzie nadal tego nie widzą

1

@Gaucho Oj żeby to niedocenianie rywala srogo się nie zemściło. Nie chodzi mi o trenera ale o wypowiedzi kibiców- to tylko Royal Antwerp itd.

0

@Arkon Korwin jest zdania, że jak głosi kontrowersje to im rośnie, a jak nie są kontrowersyjni to za bardzo upodabniają się do innych partii i wtedy im spada.

0

@RomanHoffer "Przecież komendant główny policji powinien być przykładem dla młodych policjantów, że dzięki temu że się starał, że dzięki temu miał zdobył potrzebne kompetencje i widzę do czegoś doszedł w szeregach tej policji" Ty chyba masz zerowe pojęcie o tym kto zostaje komendantem, nawet nie głównym, ale na każdym szczeblu. Policjanci dobrze to wiedzą i samo o tym mówią

1

@Waniliowy Ciężko o naprawdę dobre filmy,ale po części wynika to z tego,że coraz ciężej o dobre pomysły bo wiele rzeczy już było i teraz nuży. Ja w sumie ostatnio rzadko filmy oglądam - częściej seriale. Ale tak jak piszesz- Green Book- rewelacja, Trzy billboardy za Ebbing - też świetny.

0

@Emhyr Z tego co się przewija w mediach to Ukraina ma jakies embargo na produkty od nas. Jeśli tak jest to należałoby złożyć taka sama skargę

1

@Kgorecki2500 Jak ma gdzie to niech sobie wyprzedza. Czasem lepiej nawet zwolnić i przepuścić niżby siedział na zderzaku i powodował niebezpieczeństwo. Gorzej gdy sobie jedziesz taką drogą z szerokim pasem z boku ale oddzielonym ciągłą linią i z przeciwka ktoś się pcha, miga światłami i zmusza mnie abym złamał przepisy i przekroczył ciągłą linię żeby mu zrobić miejsce bo on kogoś wyprzedza.

1

@kiper09 Moussa? Świetny piłkarz. Pamiętam.

5

@Comentateiro Nie rozumiem skąd wynika to lekceważenie przeciwników w LM. Widzę, że niektórzy po wysokiej wygranej z Betisem juz założyli różowe okulary.

1

@JimMorrisonFCB Od tego jest dyplomacja aby to załatwić. Przecież doskonale wiedzą w czym jest problem i że Polska nie robi tego aby dokopać Ukrainie. Mogliby zaproponowac jakieś rozwiązania.

0

@dafik85 Tak - na razie dostaną minus 5 pkt za doping Pogby.

1

@barcelonaLM Gdybym mógł tam głosować to bym specjalnie trollował i głosował randomowo.

1

@FcPortoFan1999 Pełna zgoda - zwłaszcza ze słowami "wydaje się".

0

@Criss18Barca No bo kto to ogląda?

1

@P33ck To ich pierwsze tak duże wygrane?

1

@Tabaluga37 Pytanie co im zmaksymalizuje te zyski. Być może zyski z reklam z jednego meczu w środy na kanale otwartym są warte więcej niż abonamenty. Choć nawet jesli tak jest to lepiej poczekać z ta decyzją aż niezdecydowani podpiszą umowy a potem dopiero puścić to w otwartej.

2

2

@macio_944 Pytanie też czy ban dotyczy tego co się mówi/głosi na danym portalu czy ogólnie. Jesli ktos powie coś w telewizji,albo powtarza to wszędzie indziej i jest kojarzony ze swoimi poglądami,ale na danym portalu glosi same tresci dozwolone regulaminem to mozna kogos takiego banowac czy nie?
@sokot Stano ma uraz na podobne rzeczy bo kiedys zawiesili im konto Kanału Sportowego na youtube.

0

@marcin62 Nadal skupiasz się tylko na tym konkretnym zdarzeniu. Chodzi o cos więcej.

0

@DonMatteo901 Najlepiej się rozbroić i zadłużyć.

3

@draxidox I własnie dlatego zastanawiam się czy nie oddać głosu na Konfederację. Pełna zgoda z Bosakiem

1

@adi7adi8 Serio? To lipa.

0

Jaki mecz LM leci w środę w TVP? Bo nie mogę znaleźć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?