0

@Kapitan hawk No to w końcu będzie weryfikacja Girony. Oby pozytywna.

0

@Qba2312 O co tu chodziło?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Albo pomyśl że można mieć fuksa i urodzić się takim murzynem by wbijać w 50 chłopa do sklepu na "promocje".

1

@Seledynowy Jak na La Ligę to trochę grali już z poważnymi - Sociedad, Sevilla, Villareal. Na dłuższą metę też myślę,że spuchną, ale niechby chociaż o miejsce w pucharach powalczyli.

3

A gdyby tak Girona zdobyła mistrza? Byłaby to wspaniała historia niczym swego czasu Leicester.

0

@michal26 Mój wujek tak miał jak trafił do szpitala z niewydolnością nerek. Znajoma pielęgniarka tak właśnie opisała jego zachowanie - wyzywał personel, gadał od rzeczy itd.. Dodała też, że to właśnie od zatrucia organizmu mocznikiem.

3

@MesQueUnClub96 Nie dość, że prosi to już z miesiąc temu ograniczył zakupy w hurcie dla rolników. Oni pozbędą się strategicznych rezerw państwowych. Po wyborach będzie armageddon.

0

@draxidox Kilka razy ogladałem. Pan Kazimierz - tez ciekawa postać -

0

BHP ponad wszystko -

0

@michal26 Tak się zachowują też ludzie którzy mają problem z zatrzymaniem moczu w organizmie. No ale szpital by tego nie sprawdził? Czy z tym wszystko w porządku?

0

@Bobo25 Nawet nie chodzi o to, że nie wspomniał. Ani mnie to ziębi ani chłodzi. Chodzi raczej o to jak jesteśmy traktowani na arenie międzynarodowej. Tacy Żydzi natomiast poza oczywiście rozwojem opartym na innych fundamentach wypracowali sobie także takie miejsce oparte na jednoczesnym odnoszeniu się do przeszłości.
Ja też nie mówię o tym aby żyć tylko przeszłością, ale jeśli będziemy milczeć przy podobnych okazjach to też nic dobrego, bo potem inni to wykorzystują.

0

@Bobo25 „Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie.”
"Ten kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości."

0

@barcelonaLM No to nie wiem - u mnie już ponad rok temu zniknęły.

0

@Bobo25 No tak - bo tylko Polska patrzy w przeszłość, Żydzi na przykład wcale nie forsują ustawy reprywatyzacyjnej, Ukraińcy wcale nie czczą UPA, itd.

0

@BorzyKrzys @tbas @Bobo25 Owszem - fajnie ze podął się do dymisji, ale nastąpiło to pod wpływem określonych środowisk. Środowisk które mają ogromny wpływ na władzę. Gdyby to tylko Polska o tym mówiła, to nie sądzę by doszło aż do dymisji.
PS - a co na to strona ukraińska?

0

@FCB_dimiC Jak się czyta komentarze od góry to ciężko widzieć co jest pod spodem.

1

Żydzi się spłakali i jest dymisja. O Polakach cicho. To są te podwójne standardy - https://wiadomosci.onet.pl/swiat/skandal-z-nazista-w-parlamencie-w-kanadzie-spiker-izby-gmin-rezygnuje/v65tv8r

1

@Rust_Cohle Ciekawe na kogo mandat przyjdzie. Ja bym właściciela opon ukarał.

1

@FCB_dimiC Jedyny powód dla którego możesz zapłakać to zazdrość,zawiść albo żal że już kończy.

1

@Neymar_Junior Paradoksalnie to obroną wygraliśmy mistrza,a teraz gdy obrona dostała takie wzmocnienia, to w 8 kolejkach już straciliśmy 8 bramek, gdy w całym zeszłym sezonie było ich tylko 20.

0

@barcelonaLM TVN, TTV czy Polsat nie są kanałami ogólnodostępnymi. U mnie od jakiegoś czasu ich nie odbiera.

1

@Kgorecki2500 Chyba masz za dużo wolnego czasu skoro zamierzasz go tracić by to oglądać.

1

@blakkudium Co ta Marsylia. Niedawno Sampaoli, teraz ten nieudacznik. Kto następny? Czesław M.? Santos?

6

@MesQueUnClub96 Gdy trafi do Barcy przejdziesz do legend La Rambli na wieczność

1

0

@Ojciec5tkidzieci Upaina to także poprawna forma.

0

@tristan87 Ale to chyba nie oni nad tym debatowali. Tam bylo chyba 6 osób, m.in. Allan Starski.

0

@Rust_Cohle Cruyff a potem w zasadzie już długo długo nikt. Taki na przyklad Guardiola tylko kontynuował jego myśl. Piłkarze nie odciskają piętna na klubie.

1

@Ptasior Normalny honorowy człowiek to na miejscu 90 procent polityków wstydziłby się w ogóle ludziom pokazywać.

0

@Walker Przecież to nie jest nic śmiesznego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?