3

O Panie - listonosz przyniósł właśnie jakieś ulotki o referendum. Kto im za to płaci? To jest chore co się w tym kraju dzieje. Nawet piszą o piekle polskich kobiet, które Tusk chciał zmusić by pracowały do śmierci - facetów to nie dotyczy.

0

@barcu$ Klasyk i tak o niczym nie zdecyduje - dla kadry to ostatnia szansa.

0

Walić ten klasyk. Najgorsze info to, że na kadrę nie pojedzie.

0

@BorzyKrzys To akurat odklejenie tego co zadaje pytanie. Co oni temu winni? Czemu ktos uciął odpowiedź?

1

@tomek8756 Kurła- tyle epitetów narodowościowych,że trzeba się skupić kto jest kim w tej telenoweli. A co z tą żoną nawet nie napisali.

1

@Barca1992 Raczej idealna do roli Shirley Pawlak.

1

@barcelonaLM Niepoważnym jest fakt,że wszyscy posiadają czynne prawa wyborcze. Stąd wynika cala degrengolada klasy politycznej.

0

@Ptasior Jasne,że oni. Wiadomo że to tylko ustawka, a mój wpis mial być ironiczny,ale gdyby on tam naprawdę pomagał i doszłoby do jakiegokolwiek wypadku,to kierujący akcją miałby zarzuty. I tak - sa uprawnienia na piłę - ci którzy pracują zawodowo muszą je wyrobić. Leśniczy bez takich uprawnień nie pozwoli nawet używać piły spalinowej osobie,która wyrabia w lesie gałęzie na własny użytek.

0

@Danqoo A o co tam chodziło, że jak schodził to ktos z Porto chciał go za rękę złapać,aż sędzia go odgonił?

1

@hayek Nie wiem czy naprawdę jest,czy tylko tak gada aby wybrnąć z tego pytania. Dlatego chwyciła się argumentu o ofiarach i ludzkim życiu. Poza tym jest w błędzie mówiąc,że "mała Ukraina" do tego wspomagana przez Zachód nie ma żadnych szans z wielką Rosją. Słaby Wietnam i słaby Afganistan jakoś rozłożyły wielkie imperia.

0

@matirix20 I prawidłowo.

2

@Adran360 Haile- Selassie? Rodzina słynnego cesarza Etiopii?

0

@hayek Sam mam nieco mieszane uczucia w tej sprawie. Ukraina w UE to czarny scenariusz dla Polski. Geopolitycznie dla Polski to najlepiej aby to trwało jak najdłużej i wykrwawiało oba te kraje i w sumie podział Ukrainy być może nie byłby taki zły. Serce oczywiście mówi inaczej.

2

@Ptasior A uprawnienia ma? Gdzie tu BHP? Mam nadzieję, że ktoś za to beknie.

0

Uff. Całe szczęście. Ale Cancelo powinno to tez otrzeźwić bo bez potrzeby to zrobił.

0

@Vampir707 Oni sami jakoś kontynuowali atak mimo,że ich zawodnik tam leżał. Nie powinien wybijać.

1

@Kgorecki2500 Ja bym źle czuł się w państwie gdzie aborcję można traktować jak antykoncepcję Ale chodzi o sytuację prawną, czy o podejście społeczeństwa? Bo jesli o to drugie, to paragrafami tego i tak nie zmienisz. Natomiast jesli chodzi o prawo, to tak jak @hayek zauważył - martwe prawo wzbudza tylko żenadę.

2

@Isso89 Dobre Motorole znajdziesz w tej cenie.

0

@agaFCB Telewizję tak - internet nie.

0

@Blantozaur Ok - racja - kupić nie można w całym USA,aleza to dozwolone jest spożywać w niektórych poniżej 21 lat. Wiem,że tam mieli cos pod tym względem zróżnicowane.

1

@_barti Szybko działają skurkowańcy.

0

@Blantozaur To we wszystkich stanach tak mają,czy tylko w niektórych?

1

@Kgorecki2500 Aż zerknąłem z ciekawości na program tych samorządowców i trochę niespójności się rzuca w oczy - zaznaczają że nie interesuje ich spór o ideologie - myślę sobie- fajnie - takiej partii właśnie brakuje. Po czym zaraz widzę - równouprawnienie kobiet,gdzie nawet Lewica przyznała, że kobiety mają u nas takie same prawa jak mężczyźni. No chyba że chcą zrównać wiek emerytalny. Ale fajna jest ta propozycja - "Możliwość zachowania zasiłku macierzyńskiego u swojego pracodawcy, jeśli w jego trakcie mama wróci do pracy, w pełnym wymiarze." Za to plus - jak juz dajemy socjal to warto przy tym promować przedsiębiorczych i choć trochę ulżyć budżetowi - niech ta chętna osoba pracuje, płaci podatki, pracodawca ma z niej pożytek, część kasy niech wyda z tego zasiłku na żłobek,nianie itd. A nie,że każdy kalkuluje - po co mam coś dodatkowo robić skoro i tak stracę zasiłek - to lepiej siedzieć i ciągnać póki się należy. To dobra inicjatywa.

0

@Zdobywca Znam - Ousmane.

0

No to angielskie kluby dostały po ryju. Chciałoby się jutro życzyć tego samego, ale Newcastle gra z PSG,więc niech będą tym razem wyjątkiem i wygrają swój mecz, a Lipsk dokopie City.

0

John Woo, Joel Kinnaman, film akcji bez dialogów -Silent Night. Zapowiada się dosyć ciekawie.

0

@Barca1922 Pełno jest podobnych bestii. Takie historie ryją beret.

0

@rk Ocenimy po sezonie. Dla mnie za szybko na podobne laurki.

0

@barcelonaLM Tak jak Milan chyba

0

@Herato Felix, Cancelo - widzisz nas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?