@Borneo No i co w tym dziwnego? Polacy też starają się o wizy do różnych krajów. Co mają mówić te liczby? Byly to wizy wydane w jakis nieodpowiedni sposób czy o co chodzi? Jak wyglądały te liczby za czasów PO? Mozna by bylo wyciagnać jakies wnioski mając takie porównanie
@Tomo1989 Jak jest możliwość to postukaj młotkiem w łeb tak aby siła uderzenia przeniosła się na gwint ale też by nie sklepać łebka. Ewentualnie coś przyłóż aby nie walić młotkiem bezpośrednio,nawet drugi młotek.
No tego to nie grali - wlasnie dostalem sms z numeru 732 055 190 o treści - Głosuj na PIS. I z bełkotem ich zachwalających. Paranoja jakaś. Numer jeszcze nie oznakowany jako spam,ale juz go zglosilem.
@Azi "Telewizja musi generować emocje żeby mieć oglądalność ". I to jest właśnie największy problem. Że to prawdopodobnie ludzie chcą oglądać takie pyskówki, gdzie jeden drugiego przekrzykuje i nie daje się nawet wypowiedzieć jeden drugiemu. Ja wolę rozmowy jak u Jaruzelskiej.
@Podkwaszacz " moim zdaniem aborcja powinna być obowiązkowa," - już widziałem wiele propozycji dotyczących aborcji, ale takiej jak ta to jeszcze nigdy. Możesz rozwinąć ten temat?
@Roobo No pewnie ze się zgłoszą - podejrzewam,ze już ma zaspamowaną tę skrzynkę. Weź,daj spokój. Wielu myślało,że naprawdę ogłosi jakąś ciekawą poważną propozycję,a tu takie rozczarowanie. Żenada. Nie o taką Konfederację nic nie robiłem.
@clyde Nie, że się równa, ale chodzi o samą logikę, że skoro ludzie coś prawnie zakazanego i tak robią,a na dodatek robią to w sposób niebezpieczny, to aby im to ułatwić należy to zalegalizować. O ile jeszcze warto dyskutować o kompromisie aborcyjnym, tak dyskusja na temat aborcja jako antykoncepcja nie jest moim zdaniem dopuszczalna.
@clyde Idąc tym tropem to po co penalizować pedofilię? Jak ktoś chce to i tak to zrobi, to może niech zrobi to z dzieckiem które będzie pod opieką lekarską. Po co ma szukać na czarnym rynku.
@Majkel34 Ale może słowo więcej czym ten człowiek dzisiaj się zajmuje,bo nawet nie kojarzę kogoś takiego, poza komentatorem jak przedmówca już wspomniał.
@HighestInTheRoom To ja powiem cos jeszcze bardziej niepopularnego - ja w tym konflikcie jestem #TeamLudzie. Przede wszystkim ludzie. Tam żadna ze stron nie jest warta aby stanąć po ich stronie, tylko szkoda zwykłych ludzi wplątanych w ten konflikt trwający od dziesięcioleci.
@Waniliowy Też już kilka razy polecałem tu ten serial. Dla mnie rewelacja. No i świetny Clive Owen. Najbardziej zapamiętałem ostatnią scenę pierwszego sezonu gdy było zbliżenie na buteleczkę i nazwę preparatu którym chcieli leczyć kokainistę na odwyku.
@michal26 A - rzeczywiście - nie spojrzałem, że ich zgrupowali w jeden blok. Dziwne, że zgodnie z forsowaną przez nich narracją nie zgrupowali też Konfy i PIS w drugi blok.
@Wojtah A tymczasem we wszystkich radiach leci sobie od dekad popularna piosenka z tekstem "była namiętna, BARDZO NIELETNIA i dobrze znała refrenu sens"
6
O dostałem wlasnie Alert RCB - W niedzielę wybory i referendum. Skoro ostrzegają,to jednak zostanę w domu
0
@Borneo No i co w tym dziwnego? Polacy też starają się o wizy do różnych krajów. Co mają mówić te liczby? Byly to wizy wydane w jakis nieodpowiedni sposób czy o co chodzi? Jak wyglądały te liczby za czasów PO? Mozna by bylo wyciagnać jakies wnioski mając takie porównanie
0
@Tomo1989 Jak jest możliwość to postukaj młotkiem w łeb tak aby siła uderzenia przeniosła się na gwint ale też by nie sklepać łebka. Ewentualnie coś przyłóż aby nie walić młotkiem bezpośrednio,nawet drugi młotek.
0
@Kgorecki2500 Raz,że dużej konkurencji nie miał,a dwa to,że trafił z prezydenturą na najbardziej przełomowy okres w III RP - wstąpienie do NATO i UE.
0
@Emhyr Zdecydowanie Torre.
2
@fcbarcafan19 Zwycięski.
0
@kulek22 O tototo . Dokladnie ta sama treść
0
No tego to nie grali - wlasnie dostalem sms z numeru 732 055 190 o treści - Głosuj na PIS. I z bełkotem ich zachwalających. Paranoja jakaś. Numer jeszcze nie oznakowany jako spam,ale juz go zglosilem.
0
@ronni37 Ale łączysz telefon z autem? Ja chyba musiałem zainstalować AndroidAuto czy coś takiego
1
@ronni37 Może po prostu przesyła to aplikacja z telefonu.
0
@barcelonaLM "No to jak się żyje? - No dobrze się żyje" hehehe.
Jak u ruskich -" Jak wam się żyje babciu? -Choroszo. Dyszym"
0
@Azi "Telewizja musi generować emocje żeby mieć oglądalność ". I to jest właśnie największy problem. Że to prawdopodobnie ludzie chcą oglądać takie pyskówki, gdzie jeden drugiego przekrzykuje i nie daje się nawet wypowiedzieć jeden drugiemu. Ja wolę rozmowy jak u Jaruzelskiej.
1
@Montjuic Internet rzeczy - paranoja.
0
@Podkwaszacz " moim zdaniem aborcja powinna być obowiązkowa," - już widziałem wiele propozycji dotyczących aborcji, ale takiej jak ta to jeszcze nigdy. Możesz rozwinąć ten temat?
0
@Destroyer_of_Worlds Ale to kara zapisana w kodeksie wyborczym? Bo pewnie jeszcze Rada Radiofonii i Telewizji moze dodatkową karę nałożyć.
0
@HighestInTheRoom No na pewno jeden głos w skali kraju ma znaczenie.
0
Trochę drogo, ale tu jest jego miejsce. Mam nadzieję, że uda się znaleźć sposób aby trafił do Barcy.
4
@Roobo No pewnie ze się zgłoszą - podejrzewam,ze już ma zaspamowaną tę skrzynkę. Weź,daj spokój. Wielu myślało,że naprawdę ogłosi jakąś ciekawą poważną propozycję,a tu takie rozczarowanie. Żenada. Nie o taką Konfederację nic nie robiłem.
0
@clyde Nie, że się równa, ale chodzi o samą logikę, że skoro ludzie coś prawnie zakazanego i tak robią,a na dodatek robią to w sposób niebezpieczny, to aby im to ułatwić należy to zalegalizować. O ile jeszcze warto dyskutować o kompromisie aborcyjnym, tak dyskusja na temat aborcja jako antykoncepcja nie jest moim zdaniem dopuszczalna.
3
@clyde Idąc tym tropem to po co penalizować pedofilię? Jak ktoś chce to i tak to zrobi, to może niech zrobi to z dzieckiem które będzie pod opieką lekarską. Po co ma szukać na czarnym rynku.
0
@Majkel34 Ale może słowo więcej czym ten człowiek dzisiaj się zajmuje,bo nawet nie kojarzę kogoś takiego, poza komentatorem jak przedmówca już wspomniał.
0
@mleczkoo Dlatego właśnie piszę, że stoję po stronie ludzi ,ale nie po żadnej stronie politycznej. Nie jestem ani za Izraelem ani za Hamasem.
1
@HighestInTheRoom To ja powiem cos jeszcze bardziej niepopularnego - ja w tym konflikcie jestem #TeamLudzie. Przede wszystkim ludzie. Tam żadna ze stron nie jest warta aby stanąć po ich stronie, tylko szkoda zwykłych ludzi wplątanych w ten konflikt trwający od dziesięcioleci.
1
@Waniliowy Też już kilka razy polecałem tu ten serial. Dla mnie rewelacja. No i świetny Clive Owen. Najbardziej zapamiętałem ostatnią scenę pierwszego sezonu gdy było zbliżenie na buteleczkę i nazwę preparatu którym chcieli leczyć kokainistę na odwyku.
0
@Awtameok_Klana A co mnie to obchodzi? Ich rząd, ich sprawa.
0
@BulaKG Zmiecie z ziemi także wszystkie niewinne ofiary - kobiety,dzieci,starców - miliony osób - gratuluję tak lekkiego podejścia do sprawy.
1
@michal26 A - rzeczywiście - nie spojrzałem, że ich zgrupowali w jeden blok. Dziwne, że zgodnie z forsowaną przez nich narracją nie zgrupowali też Konfy i PIS w drugi blok.
0
@BulaKG Aha. No to ok - nie ma problemu, dostali ostrzeżenie - nie uciekli (bo nie mieli jak), a więc można spokojnie zrównać ich z ziemią.
0
@michal26 Czemu tam na grafice przy takich wynikach tylko 3 partie wprowadzają swoich posłów do Sejmu?
0
@Wojtah A tymczasem we wszystkich radiach leci sobie od dekad popularna piosenka z tekstem "była namiętna, BARDZO NIELETNIA i dobrze znała refrenu sens"