La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

0

statystyki, z których wynika, że rząd PiS-u wydał wizy dla 2 tys. 461 obywateli Palestyny i Libanu. —

konto usunięte

6

@Borneo Gdzie te statystyki?

1

@tristan87 ----

0

@tristan87 tusk powołał się na statytystyki rządowe.Podobnie zresztą jak w przypadku ściągniętych Rosjan i informatyków z Bialorusi.Zresztą o tym mowiono przy aferze wizowej jak podawano z jakich krajów przybywali emigranci.Jest to info znane nie od dziś.Natomiast różnica jest taką że teraz jest kryzys hamasem , hezbolahem i żydami.Sprawa wysżła w kontekście tego że morawiecki zarzucił opozycji ze ściągnie terorystów z hamasu.Na co tusk wyciągnoł dane wyjęte przy aferze wizowej i przypomniał mu ze ściągali palestyńczyków i libańczyków.

konto usunięte

0

@Borneo Skoro Tusk tak powiedział, to musi być to prawda.

0

@Borneo No i co w tym dziwnego? Polacy też starają się o wizy do różnych krajów. Co mają mówić te liczby? Byly to wizy wydane w jakis nieodpowiedni sposób czy o co chodzi? Jak wyglądały te liczby za czasów PO? Mozna by bylo wyciagnać jakies wnioski mając takie porównanie

0

@maroon gdyby pis nie bredził o bezpieczeństwie nie robił pseudo referendum zarzucał opozycji.Że jak obejmie władze ściągnie emigrantów a sam ściaga ludzi z libanu i pakistanu. A w okresie wojny informatyków z bialorusi i pracowników z Rosji to mamy doczynienia z hipokryzją!!!!na dodayek mówi ciś o rozwaleniu orzez opozycje wojska a Maciarewicz zwolnił 30 generalow i odgroma oficerów.Obecnie straciliśmy 2 najważniejszy generalow którzy nie chca z blaszczakiem wslolpraciwać i 11 wojskowych ze sztabu ktorych błaszak wlaśnie na obrażał......Pojskie wojsko stracilo doświadczonych ludzi....A macirewicz uwalił wywiad 50 helikopterów, i przerwali program 3 lodzi podwidnych orka dzisiaj mogly by byc oddawane.....A mamy sabotaż w finskim rurociagu , nord stream, agentow penetrujacy pirt gdanski takze inflirtacje dunskich i norweskich instalacji podwodnych.A mamy rurociąg z norwegia chcemy turbiny wuatrowe budować.....blaszak bawi się na wgbirczych spotkaniach zamiastbbyc na spotkaniu z sojusznikami w kwaterze nato.Takze nie byli na ukrainie aby zawiązywac wojskowe interesy....przez wybory wywiad stracił pegazusa....widać co tu jest priorytetem...

0

@tristan87 wiesz na dziś to pus musi sprostować slowa kscxynskiego (przegrał w trybie wynorczym) możesz zawsze podać tuska i wygrać taki proces.Albo skontaktować się ze sztabem pisu jakbyś miał wątoliwości....
https://crowdmedia.pl/bolesna-porazka-pis-w-sadzie-na-ostatniej-prostej-wszystko-przez-slowa-kaczynskiego/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?